999 rezultate për

luaje

UEFA njofton një miqësore mes Kosovës dhe Shqipërisë (FOTO LAJM) Shqipëria pritet që të luajë një miqësore kundër Kosovës. Këtë e thotë faqja zyrtare e UEFA-së, edhe pse ende nuk është
Situata e Ronaldos, Pirlo: Sonte do të marrim vesh gjithçka Pirlo konfirmoi se Chiellini do të humbasë këtë ndeshje për shkak të dëmtimit, dhe Leonardo Bonucci është nën pikëpyetje
Do luajë CR7 ndaj Barcelonës? Sot dita vendimtare Cristiano Ronaldo postoi të shtunën një foto në “Instagram” ku festonte: “Siiiii”. Dhe për juventinët u duk sikur po
Pirlo: Momenti për Dybalën titullar Pasi debutoi në Ligën e Kampionëve me një fitore 0-2 në Ukrainë ndaj Dinamos së Kievit, Juventusi do përballet nesër në
Oto John, nigeriani që dëshiron të luajë për Kosovën Oto John ka lindur në Nigeri para 22 vjetësh, mirëpo e njeh shumë mirë futbollin e Kosovës. Për tre sezone kishte qen
A do të përfundojë Pogba te Real Madrid? Mesfushori francez, Paul Pogba, nuk me ka përjashtuar mundësinë që një ditë të luajë për Real Madrid. Në një konferen
Do të luajë Lady Diana-n në film, aktorja nuk ndihet aspak siç e prisnit Në 2021 do të nisin xhirimet e filmit më të ri “Spencer”. Rolin e Lady Diana do ta luajë aktorja Kristen Stewart dhe duk
Mediat spanjolle: Dembele ka akord për kalimin te Juventusi Ousmane Dembele ishte shumë pranë largimit nga Barcelona në merkato, por nuk arriti një marrëveshje me Manchester United
Napoli nuk mund të luajë ndaj Juventusit, por Serie A kërkon të luhet ndeshja Konfuzitet është krijuar rreth ndeshjes derbi të Series A e paraparë të luhet sonte në Torino mes Juventusit dhe Napolit
Cavani në Premier League, nesër testet mjekësore te Man United Edinson Cavani pritet të luajë në Premierligë. Ylli uruguaian, Edinson Cavani, me shumë gjasë do të luajë në Premierl
Tottenham nuk ndalet, siguron bomberin brazilian të Benfica Tottenham është pranë pran marrëveshjes me sulmuesin brazilian të Benficas, Carlos Vinicius. Tottenham ka bërë ofert
Ndeshja e historisë, Young Boys-Tirana: Formacioni i mundshëm i kampionëve "bardheblu" (FOTO LAJM) Tirana do të kërkojë të shkruajë historinë mbrëmjen e sotme. Bardheblutë kanë mbërritur në kryeqytetin zviceran Bernë
E sa vite do të luajë CR7? Përgjigjen e jep trajneri i Portugalisë Trajneri i Kombëtares së Portugalisë, Fernado Santos, beson se sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, mund të luajë d
"Shaqiri të largohet nga Liverpool" Ottmar Hitzfeld e njeh shumë mirë Xherdan Shaqirin, me të cilin kishte punuar në të kaluarën në Kombëtaren e Zvicrës.
Formacion luksi, ja me cilën skemë pritet të luajë Pirlo (FOTO LAJM) “Kur të kthehet Dibala do të mendojmë se si do të luajmë, por mos mendoni se unë kam frikë të hedh në fushë 3, 4 apo 5 s
Deputeti i PS për hapjen e kazionove: Ai që ka për të luajtur do luajë Deputeti i Partisë Socialiste Alket Hyseni i ftuar në studion e Abc News thotë se lejimi i hapjes së lojrave të fatit, a
Futbolli po i kthehet normalitetit, Juve gati të hapë dyert e stadiumit që javën e parë Shifrat e pandemisë Covid-19 vijojnë të jenë shqetësuese, por bota po fillon të bashkëjetojë me koronavirusin dhe nga di
Serie A shtyhet për një javë? CEO i Interit, Beppe Marotta ka prezantuar një kërkesë formale në Lega Serie A te shefi Paolo Dal Pino, ku shpreson që t
Nuk ka qetësi për Barcelonën, Coutinho do të luajë në Premier League Coutinho deklaron se parapëlqen më mirë për t’u rikthyer përsëri në Premier League, se sa të luajë sërish për klubin e B
Verratti pritët të luajë që nga minuta e parë, ja formacioni i PSG Marco Verratti mund të luajë nga minuta e parë në finalen kundër Bayern. Që nga muaji shkurt, 27-vjeçari e ka zhvillu