999 rezultate për

luajĂ

Bruno Fernandes zbulon një prapaskenë interesante: Qava kur Manchester United bëri ofertë Bruno Fernandes ka zbuluar se ai u mbush me lot pasi mësoi për transferimin e tij te klubi i madh anglez, Manchester Uni
Surprizon modelja shqiptare: Do të luaja skena erotike në film (FOTO LAJM) Një ndër takimet e kësaj puntate në “PërPuthen”, ishte dhe ajo mes Islit dhe Margaret. Takimi i tyre shkoi shumë mirë dh
Franco Vazquez do transferimin te Milani Mesfushori i Sevillës, Franco Vazquez ka rrëfyer se gjithmonë i ka interesuar një kalim te Milani, pasi e ka ëndërruar q
"Qeveria po tallet me futbollin", Tare: Juventusi më ka shërbyer si shembull! Krenari të luaja me Pirlon, Baxhon dhe Guardiolën Igli Tare është drejtuesi tipik, ndoshta më i zoti mes “ndërtuesve të skuadrave”. Ai di se si të ngrejë në këmbë pjesë-p
Reus e përsërit: Nuk do të luaja kurrë për Bayern Munchen Marco Reues e ka thënë edhe më para dhe vazhon ta përsërisi se nuk do të luante kurrë për Bayern Munchen. 30 vjeçari
Gundogan thur elozhe per Lewandowski: Ishte kënaqësi të luaja krah tij Ilkay Gundogan ka dhënë disa komente lidhur me Robert Lewandowski. Gundogan e Lewandowski kanë qenë shokë skuadre te
Befason De Ligt: Më parë nuk kam luajtur mbrojtës Mbrojtësi i Juventusit Matthijs de Ligt zbulon se nuk ishte gjithmonë mbrojtës. Ai theksoi se deri në moshën 15 vjeça
Neymar: Doja të luaja por klubi kishte frikë Sulmuesi brazilian i PSG, Neymar Jr ka folur për situatën e javëve të fundit ku ka qëndruar jashtë fushës, kjo sipas tij
A do të kthehet në Spanjë? Flet ylli i Real Madridit Mesfushori i Real Madridit i huazuar te Arsenali ne fillimin e sezonit ka folur për një rikthim të mundshëm në Spanjë.
Rose shpërthen ndaj Mourinhos: E dija që në fillim që nuk do më linte të luaja kurrë Ka sjellë shumë debate tek Tottenham cështja që ka përfshirë Danny Rose e teknikun José Mourinho. Në javët e kaluara
Detaj interesant, Muriqi: Kur luaja Play-Station gjithmonë e blija veten te klubet turke Futbollisti kosovar, Vedat Muriqi ka treguar një detaj mjaftë interesante në lidhje me të. Muriqi ka treguar se gjatë
Muriqi tregon si ndodhi rikthimi në fushën e lojës Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ndihet mjaft i lumtur për rikthimin e tij në fushat e blerta. Muriqi u rikthye s
Rrëfimi i trishtë i yllit portugez: Në burg kam qarë shumë net Nëntë muaj pasi është liruar nga paraburgimi, ish-futbollisti i Huesca, Ruben Semedo, i akuzuar për vrasje të mbetur në
"Super Mario": Klubi i vetëm që do të luaja në Seria A është Napoli Mario Baloteli duket se ka gjetur një qetësi shpirtërore dhe sportive te skuadra e Marsejës. Sulmuesi italian po shkëlqe
Boateng prezantohet te Barcelona: Realizova ëndrrën të luaja me Messin (VIDEO) Barcelona ka prezantaur Kevin-Prince Boateng në stadiumin "Camp Nou".31 vjecari u huazua me të drejtë blerjë në fund të
"Kur isha 16 vjeç mjekët nuk e dinin nëse do të luaja më futboll", rrëfimi prekës i yllit të Juventusit Futbollisti i Juventusit, Federico Bernandeschi në një rrëfim për "The Player Tribune" ka përshkruar karrierën e tij fut
Diaz zbulon arysen përse zgjodhi Real Madridin Lojtari më i ri i Real Madridit, Brahim Diaz, ka bërë të ditur se në mendjen e tij e kishte vetëm një klub dhe për këtë
Cana: Ambasada më prishi ëndrrën të luaja për Arsenalin Kur ke luajtur për shumë vite futboll, sigurisht që ke edhe shumë për të treguar. Ngjarje, ndodhi, histori, anekdota dhe
Lila: Dua të luaja edhe 70 ndeshje të tjera me Shqipërinë Andi Lila është një nga veteranët e Kombëtares shqiptare. Mesfushori kavajas bëri bilancin e vitit 2018 në një intervist
Shaqiri ka disa fjalë për kritikët e tij Xherdan Shaqiri beson se forma e tij në këtë sezon ua ka mbyllur gojën atyre që e përqeshën transferimin e tij në Liverp