999 rezultate për

luaj

Formacionet: Klopp i beson Shaqirit, Liverpooli rrezikon në kampionat Liverpooli do të luajë kundër Burnleyt prej orës 21:00. Ekipi i trajnerit Jurgen Klopp ka gabuar gjithçka në ndeshjet e
Sot mund të jetë dita e Muriqit, mund të luaj nga minuta e parë Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka mundësi që sot të startojë me SS Lazio. Skuadra e Lazios ka publik
Rio Ferdinand: Pogba dhe Bruno mund të luajnë së bashku Në dy ndeshjet e fundit të Manchester United, Paul Pogba ka shënuar golat kryesorë të ndeshjes dhe kësisoj ata kanë fitu
Caktohet data dhe ora, derbi Inter-Milan pas pak ditësh Lega Serie ka publikuar programin e çerekfinaleve të Kupës së Italisë, në pritje të përfundimit të xhiros së 16 me ndesh
DETAJE/ Ozil prezantohet tek Fenerbahçe: Realizova një ëndërr Mesut Ozil është zyrtarizuar si futbollisti më i ri i Fenerbahçes. Mesfushori turko-gjerman ka nënshkruar me Fenerbah
Morata krenar: Do u them fëmijëve se kam luajtur me Ronaldo e Dybala Sulmuesi i Juventusit, Alvaro Morata, është rikthyer të flasë për aventurën e tij tek bardhezinjtë. Kujtojmë që 28-vjeça
Morata: U riktheva për të luajtur me Ronaldon dhe Dybala Alvaro Morata është rikthyer këtë sezon te Juventusi pas eksperiencave me Real Madrid, Çelsin dhe Atletiko Madrid. S
Brdaric: E njohim mirë Kukësin, do luajmë për fitore Trajneri i Vllaznisë Thomas Brdaric doli këtë të enjte para mediave për të folur për sfidën e të premtes ndaj Kukësit. V
Ndeshja mes Aston Villës dhe Evertonit është shtyrë Aston Villa ka kërkuar nga Premierliga që të shtyj ndeshjen e tyre ndaj Evertonit të planifikuar për të luajtur të dielë
Arsyeja pse Messi dhe Ronaldo nuk patën mundësi të luajnë në një skuadër Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi tanimë për një kohë të gjatë vazhdojnë të jenë rival të përbetuar dhe gjithmonë ka de
Atdheu i dhuroi lule Teas, reagon Andi: Nuk ka luajtur mendsh (FOTO LAJM) Në emisionin e së hënës në “Për’puthen”, Atdheu surprizoi vajzat, duke ju dhuruar lule. Ai u dhuroi nga një trëndafil të
Napoli i gjymtuar në mbrojtje, Rrahmani mund të luajë sërish në fundjavë Gennaro Gattuso vazhdon të ketë probleme në mbrojtje, pasi shumë lojtarë do të mungojnë në ndeshjet e ardhshme. Në nd
Xhaferi: Pata thënë se do luajmë si të barabartë me këdo, tani luajmë më mirë se të tjerët Sponsori i Vllaznisë, Alban Xhaferi, nuk e fsheh entuziazmin për atë që po sheh nga skuadra e tij. Kuqeblutë janë sh
Messi apo Ronaldo? Ja kë zgjedh Ozil Mesut Ozil është lojtari më i fundit që është përfshirë në debatin e vjetër se cili është lojtari më i mirë i të gjitha
Prezantohet Seferi: Tirana klub i madh, dua të luaj në derbi! Tirana prezanton Taulant Seferin. Goditja e madhe e merkatos së bardhebluve, ka mbrritur në kryeqytet për t’u vendosur m
Ibrahimovic vazhdon të mahnisë edhe në nxemje, shikoni çfarë bën (VIDEO) Skuadra e Milanit ka arritur që me sukses ta mposhtë Torinon në një ndeshje të zhvilluar mbrëmë në kuadër të javes së 17
Shorti: Kupa e Spanjës, Barcelona dhe Real Madrid luajnë në udhëtim (FOTO LAJM) Ditën e sotme (e premte) është hedhur shorti për Kupën e Spanjës në futboll. Gjigandët e futbollit në gadishullin ibe
Sidrit Guri i Vllaznisë, pritet vetëm zyrtarizimi Sidrid Guri do jetë përforcimi i parë për Vllazninë në këtë merkato. Palët kanë arritur akordin në parim dhe pritet q
Pirlo: Kemi probleme në skuadër por do të luajmë për fitore ndaj Milanit Juventusi do të takohet me Milanin në “San Siro” në një situatë ndryshe nga vitet e shkuara, pasi Zonja e Vjetër është
Flet CR7, synon të luajë për shumë vite dhe ëndërron Kupën e Botës me Portugalinë Cristiano Ronaldo këmbëngul se ai synon të luajë për shumë e shumë vite tjera dhe po ëndërron fitimin e Kupën e Botës me