999 rezultate për

lsi-se

Gjykata jep vendimin për Edi Ramën Gjykata e Beratit ka rrëzuar kërkesën e LSI-së për vazhdimin e hetimeve nga prokuroria ndaj kryeministrit Edi Rama. P
Meta viziton bashkinë e LSI-së dhe flet për Tahirin me shall pioneri në qafë (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ishte sot në Cërrik, një bashki e drejtuar nga LSI me rastin e 75 vjetorit të ngritjes së Batalioni
Nuk deklaroi problemet me drejtësinë në Itali, në shqyrtim deputeti i LSi-së Duket se një nga ish-deputetët e LSI do të përballet njëherë me ligjin pas akuzave për falsifikim të formularëve. Gjy
Reagon Qerimaj: Këta drejtues të KOKSH-it janë Militantë të LSI-së Vendimi i Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar, për të mos u përfaqësuar me sportin e Peshëngritjes në Lojërat Olimpike M
LOBIMI RUS/ Situata bëhet serioze për Metën, ndërhyn edhe Zëri i Amerikës Një shkrim i revistës amerikane "Mother Jones" ku flitet mbi lobimin e rusëve përmes kompanive fantazëm që Meta dhe LSI
"Mother Jones" i kthen përgjigje LSI-së: Akuzat tona bazohen në fakte Lidhja Socialiste për Integrim reagoi të mërkurën rreth shkrimit të revistës Mother Jones, duke e quajtur atë “manipulim
Kukësi dhe Durrësi, dy episodet që ngjallin shpresë tek demokratët Me struktura të shkatërruara në disa rrethe, një kryeministër që vetëm mbledh pushtet në duart e tij dhe figura të përça
Deputeti i LSI-së që nuk u bind do ta pësojë nga partia e tij Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili i pranishëm sot në studion e News 24 është pyetur edhe për mundësinë
Shoqërohet deputetja e LSI-së? Policia zbulon të vërtetën Në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se kryetari i FRPD Belind Kellici dhe Kryetarja e LRI-se Floida Kerpaci janë shoq
E FUNDIT/ Ndalohet nga policia deputetja e LSI-së Kryetari i FRPD Belind Kellici dhe deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi janë shoqëruar në rajonin nr.4 të Policisë së Tiran
Si po e minon Rama një marrëveshje të mundshme Kryemadhi-Basha Nga Albeu.com Ditët e fundit, në një mënyrë aspak të rastësishme, një numër jo i vogël këshilltarësh të LSI-së k
Ish-ministri i LSI-së si ndahet Ramës pas shkarkimit, e ndjek nga televizori Ish-ministri i Drejtëisë, nga radhët e LSI-së Ylli Manjani, ka reaguar nëpërmjet një Twitter-in për këmbënguljen e mbrëm
U arrestua për falsifikim dokumentesh, lirohet zyrtari i LSI-së Ai u arrestua vetëm pak kohë më parë me akuzën e flasifikimit të dokumenteve. Zyrtari i LS-së është liruar pasi pas e
Më shumë se dy orë në Prokurori, çfarë dëshmoi ministri i LSI-së Ish-ministri i Transporteve, Sokol Dervishaj ka mbërritur rreth orës 15:00 këtë të martë në Prokurorinë e Krimeve të Rën
Ndahet nga jeta drejtoresha e LSI-së Elona Guri ka konfirmuar ndarjen nga jeta e mjekes së njohur në Tiranë, Luzhiana Abazi. Mësohet Luzhiana Abazi ishte
A do t'a gjuajë sot Ramën me çizme? Përgjigjet Monika Kryemadhi Protestës së opozitës e cila sapo ka nisur i është bashkuar edhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Gjatë një dekl
Gati për protesta? Monika Kryemadhi ndërmerr hapin e madh në LSI Ndërkohë që opozita ka paralajmëruar protesta të mëdha në muajin janar, sot LSI ka ndërmarrë hapin e madh. Mësohet s
KQZ i hoqi mandatin, reagon ashpër deputeti i LSI-së Gledjon Rehovica, deputeti i LSI-së të cilit KQZ-ja i hoqi mandatin pas kërkesës së Prokurorisë së Përgjithshme, në kuad
Parashikimi i tmerrshëm i Ramës për fundin e Kryemadhit Kryeministri Edi Rama nuk e ka kursyer aspak ironinë ndaj Kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi duke e krahasuar atë me
1 ton kanabis në Mal të Zi, biznesmeni ishte kandidat i LSI-së Policia e Malit të Zi ka shkatërruar një grup të trafikut të drogës duke vënë në pranga 11 shtetas mes tyre edhe një shq