999 rezultate për

lsi-se

Fleckenstein: U çudita dhe jam i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së Delegacioni i PE ka dalë në një konferencë për mediat pas takimeve me krerët e politikës shqiptare. Raportuesi për S
LSI mblidhet në Durrës, kërkohet që të marrin pjesë në protesta Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me të gjithë strukturat e LSI-së në Durrës. Në këtë t
Monika: Mandatet tona janë gjaku, Rama llumi i vendit Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi deklaroi se me dorëzimin e mandateve deputetët e LSI-së treguan se mandatet e tyre i
Monika Kryemadhi nuk është më deputete (FOTO LAJM) Pas vendimit unanim të Këshillit Kombëtar të PD për djegien e mandateve dhe pas nisjes së firmosjes së dorëheqjeve nga t
Mungoi në mbledhjen e LSI-së, demokrati i nxjerr të palarat deputetit? I vetmi deputet që nuk mori pjesë në mbledhjen e LSI-së ku u mor vendimi për djegien e mandateve, e konfirmuar edhe nga
Përfundon takimi Basha-Kryemadhi, çfarë pritet të ndodhë Mënjëherë pas deklaratës së Bashës për djegien e mandateve të PD-së, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka shkuar në zy
Pas PD dhe LSI-së, një tjetër forcë vendos të djegë mandatet Lulzim Basha propozoi ditën e sotme që opozita të djegë mandatet, dhe për këtë ka marrë një përgjgije pozitive nga PDIU.
PD djeg mandatet? Vjen reagimi nga LSI-ja Kryedemokrati, Lulzim Basha ditën e sotme ka bërë një deklaratë të fortë ku tha se do t'i propozojë grupit parlamentar t
“Llaxore”, deputetja dhe ministrja përplasen në Kuvend Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali dhe deputetja e LSI-së, Silva Caka kanë pasur një debat në Ku
Monika Kryemadhi bën me të qarë Nora Malajn (VIDEO) Fjalimi i Monika Kryemadhit në Konventën Kombëtarë të LSI-së ishte mjaft i fortë duke folur për tradhtarë dhe misionarë
Pse nuk e shkarkon Presidentin Meta? Përgjigjet Rama Kreu i Qeverisë Edi Rama ka folur me tonë shumë të forta kundër Presidentit Meta dhe vendimit të tij për të mos dekretua
Nënkryetarja e LSI-së jep një urim të veçantë për Edi Ramën Puntata e Krishtlindjes në “Shiko Kush Luan” përcolli dashuri, pozitivitet, dhe shumë mesazhe nga të ftuarit në studio.
LSI, ditën e sulmon Dakon ndërsa natën e voton Ditën, Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI) sëbashku me PD-në i vërsulen kryetarit të Durrësit Vangush Dako duke e akuz
I akuzuar për miliarda, drejtori i LSI-së lirohet nga burgu Gjykata ka vendosur që të lirojë nga burgu ish-kreu i Autoritetit Shqiptar të Rrugëve, Dashamir Xhika. Kujtojmë se ai
Drejt largimit, Donald Lu i shkon në zyrë Lulzim Bashës Ish-ambasadori amerikan në Shqipëri Donald Lu po kalon ditët e fundit në Shqipëri. Këto ditë të fundit, Lu i ka kalu
Nis seanca, LSI-së nuk i intereson PD por merr pjesë Ka nisur seanca parlamentare e njoftuar për sot në orën 10:00. Kryetari i Parlamentit Gramoz Ruçi ka lexuar rendin e dit
Vasili i LSI-së harron vuajtjet e shqiptarëve, del kundër ndihmës për emigrantët e huaj Me mijëra shqiptarë u larguan pas rënies së komunizmit drejt vendeve të Bashkimit Evropian dhe shumica e tyre u mirëprit
Makina luksoze, vila dhe apartamente: Zbardhet pasuria e deputetëve miliarderë të LSI-së Zbardhet pasuria e plotë e 19 deputetëve të Lëvizje Socialiste për Integrim, deklaruar për vitin 2017. Sipas të dhëna
A do t'a mbështesë Veliajn? Kryemadhi jep përgjigjen që s'pritej A do t'a mbështesë LSI kandidimin e Veliajt në Tiranë? Monika Kryemadhi ka mohuar një bashkëpunim me kryebashkiakun
LSI-së i shkon gjuha ku i dhemb dhëmbi: Aministi për çfarë është vjedhur deri tani Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha ka bërë një propozim epik gjatë punimeve të djeshme të Komisionin e Ligjeve duke thënë