999 rezultate për

lsi-se

Meta sulmon Ramën: Merr llumin e LSI dhe e vendos në ajkën e PS Presidenti i vendit Ilir Meta edhe pse vetë shprehet se nuk e ka aspak problem listat e LSI-së ditën e sotme ka Ramën në
Shemsi Prençi jep dorëheqjen, kandidon si deputet i LSI-së Këshilltari i Presidentit për Çështjet e Emergjencave Civile, Shemsi Prençi është dorëhequr. “Këshilltari për Çështje
Habit Monika Kryemadhi: Mos përdorni WhatsApp, Rama po na përgjon! Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi akuzoi mbrëmjen e sotme nga Kavaja se Edi Rama po përgjon drejtuesit e LSI-së për të
5 milion lekë, gjobitet deputeti i LSI-së pasi mblodhi militantët pa pyetur për COVID-19 Ka nisur fuqishëm aksioni kundër partive politike të cilat thyejnë rregullat antiCOVID në kuadër të fushatave zgjedhore.
Ndërron jetë në moshë të re nga Covid-19 zyrtari i LSI-së Ditën e sotme, ka ndërruar jetë në moshë të re, një nga themeluesit e LRI, Amarildo Mekollari. Lajmin për ndarjen nga
Braktisi Kryemadhin për Ramën, ish-deputeti tregon si e bindi kryeministri "Unë kam ndenjur me kryeministrin vetëm para një jave gjatë një vizite të tij në Berat..." Ish deputeti i LSI-së për
Ish-drejtuesi i rëndësishëm i Parisë Socialiste i bashkohet LSI-së Nënkryetari i LRI Klevi Pojan, përmes një statusi në facebook, ka bërë me dije se ish-drejtuesi i Partisë Socialiste në
Kryemadhi: Rama ta harrojë bashkëpunimin me LSI Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për News 24 ka mohuar në mënyrë kategorike bashkëpunimin me Parti
EMRI/ I bashkohet Ramës, LSI-së i ikën një tjetër figurë e njohur Ish-drejtori i portit të Durrësit dhe ish-drejtori i Aviacionit Civil, Aleksandër Lipivani largohet nga LSI dhe i bashko
PS i "kullufit" një tjetër politikan LSI-së, ish-drejtori i Aviacionit Civil ndërron kah Një tjetër politikan ka zgjedhur të lëvizë nga LSI drejt PS-së. Bëhet fjalë për ish-drejtorin e portit të Durrësit dh
SPAK çon në gjyq ish-kryebashkiaken e LSI-së në Gjirokastër SPAK ngre akuza ndaj ish-kryebashkiakes së Gjirokastrës, Zamira Rami. Zamira Rami drejtoi qytetin jugor në katër vite
Zgjedhjet në LSI, Monika Kryemadhi pa asnjë rival Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI), do t’i drejtohet kutive të votimit për të zgjedhur strukturat drejtuese për katër
I shkoi si qytetar, Çuçi përplaset me kryetarin e LSI-së në Gjirokastër Gjatë një vizite elektorale me banorët e fshatit në Izvor të Gjirokastrës, ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka pasur një
E quajti komandant të LSI-së, vjen përgjigjia ndaj Ramës: Mos fol për Kushtetutën pasi e ke përdhosur Vijojnë replikat në distancë midis presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Vetëm pak pasi kryetari i qeveri
Rama i përgjigjet Metës: Ti je thjesht Komandant i LSI-së, Shqipëria nuk është në kohë lufte Pas deklaratës së presidentit Meta, i cili tha se është peng, ka reaguar kryeministri Edi Rama. Rama shkruan se Meta
Nuk ka lidhje me shëndetin? Kryemadhi: Arsyeja e vërtetë pse vendosi maskat me detyrim "A e dini ju pse ka vendosur maska ai? Sepse të njëjtët njerëz i çon në takime edhe në Tiranë, edhe në Durrës dhe u vë m
Monika Kryemadhi më optimiste se kurrë: Më 25 prill, LSI merr minimumi 40 deputetë! Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një intervistë për ‘Ilva Now’, deklaroi se partia e
16 vjet LSI, Kryemadhi tregon misionin e pakryer të partisë Në 16 vjetorin e krijimit të LSI-së, kryetarja Monika Kryemadhi, thotë se ka ende një mision të pakryer. Kryemadhi th
Për herë të parë, Kryemadhi i shkon në zyrë Metës për datën e zgjedhjeve Dita e sotme ka rezervuar një takim të veçantë për Presidencën sot. Kryemadhi ka vendosur të shkojë sot personalisht
Kryemadhi takon Haradinajn: Kemi sfida të përbashkëta Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar gjatë pushimeve në Jalë, ish-kryeministrin e Kosovës, njëherësh kreun e A