999 rezultate për

lri-se

Deputeti shqiptar ia merr këngës mes të rinjve: Eja eja lule borë (VIDEO) Të rinjtë e LRI-së janë mbedhur në Jalë si çdo vit për të kaluar ca ditë pushimi. Mbrëmjen e djeshme në Jalë kanë qe
Kamping në Jalë, Kryemadhi akuzon Ramën për kopje Kampit veror i LRI-së në Jalë është komentuar jo pak herë në media. Kryemadhi këtë herë ka shkruar se kjo traditë do
Tortë me çizme, të rinjtë e LRI-së festë surprizë për Monika Kryemadhin (VIDEO) Duket se sot kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi feston ditëlindjen. Të rinjtë e LRI duket se e kanë suprizuar atë në
Ditëlindja e veçantë e Monika Kryemadhit, urimi i të rinjve të LRI-së: Ti je kështjella jonë! Të rinjtë e LRI-së i kanë dërguar një letër të hapur Monika Kryemadhit me rastin e ditëlindjen së saj. Letra është publi
Dekonspirohet protesta e PD-së, alarm për "bombë" në gjimnaze, përfshirje e LRI-së dhe "Tirona Fanatics" (FOTO LAJM) Partia Demokratike nisi të shtunën protestën, e cila duket se do të zgjasë disa ditë, ndërkohë që para pak minutash ësht
Vajza e Metës shfaq talentin në festën e LRI-së (FOTO LAJM) Vajza e Ilir Metës e cila tashmë është mësuar me skenën, pas daljeve të saj dhe në emisione të ndryshme, ka shfaqur tale
Meta në Jalë në kampingun e LRI-së: Rezultati i LSI-së u arrit falë jush (FOTO LAJM) Nga bregdeti i Jalës, kreu i LSI Ilir Meta teksa mori pjesë në hapjen e kampingut të LRI-së atje, vlerësoi të rinjtë për
Meta: Riorganizim në LSI Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta paralajmëroi sot se shumë shpejt do të ketë një riorganizim të LSI-s
Tavo: Tek LSI për ndërtimin e së majtës europiane shqiptare Në daljen e tij të parë publike pas largimit nga Partia Socialiste, deputeti Vangjel Tavo tha se e ndjen veten mes miqve