999 rezultate për

loves

Thirrja e fundit e Apostolovës Shefja e Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalia Apostolova, u ka kërkuar deputetëve që mos i mbajnë qytetarët dhe ta rati
Krimet e Rënda kërkojnë 29 vite burg për të arrestuarit e Treblovës Ditën e sotme Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë gjyqin për dosjen “Treblova”, në kuadër të së cilës ishin sekuestruar
Në kërkim nga policia, të kërkuarin e Treblovës e kap noterja Prej një viti është në kërkim nga policia, por ky fakt nuk e pengon të shkojë tek noterja dhe të japë një deklaratë note
“Tirana Loves”, ja aktivitetet e Bashkisë për ditën e “Shën Valentinit" Festa e të dashuruarve do të vijë krejt ndryshe këtë 14 shkurt. Në kuadër të kësaj dite, Bashkia e Tiranës ka mendua
Shuhet aktorja Doris Roberts (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 90 vjeçare aktorja e një sërë çmimesh, Doris Roberts. Mediat e huaja bëjnë me dije se ajo
Zamira viziton nesër Kampin e Lirisë, ja apeli i Meri Nikolovës Zamira Jashari, vajza që u bë simbol i dhimbjes pas konfliktit të armatosur në Kumanovë më 9 dhe 10 maj, do të vizitojë
Ndërron jetë këngëtari i “When A Man Loves A Woman” (FOTO LAJM) Pas një beteje të gjatë me kancerin, është shuar në moshën 73 vjeçare këngëtari i hitit të padiskutueshëm “When A Man Lo
Bashkëshortja e Sneijder më e bukur se kurrë (FOTO LAJM) Gjërat nuk po shkojnë shumë mirë për Wesley Sneijder dhe Galatasarayin e tij, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për ba
Shkëlzen Berisha del haptazi: "Armina, dashuria ime" (FOTO LAJM) Djali i ish-kryeministrit Berisha ka postuar në profilin e tij zyrtar në Facebook një foto me Arminën, foto që e ka shoq
Organizohet gara e fotografisë Wiki Loves Monuments bashkërisht në Kosovë dhe Shqipëri Wiki Loves Monuments (Wiki i Do Monumentet) është një konkurs ndërkombëtar fotografish të monumenteve, e organizuar glob
Përshkruan të dashurat me anë këpucëve Ide e jashtëzakonëshme nga një 36 vjeçar për të përcaktuar çdo vajzë me të cilën ka patur një marrëdhënie. Një koleksion