999 rezultate për

love

Plasin skandalet në "It's My Love", Kikës i del videoja në shtrat me konkurrentin (FOTO&VIDEO) Kreshnik Husaj i njohur si Kika, pas skandalit me përplasjet për emisionin “It’s my Love”, atij iu ka publikuar një vide
Rome me gjyshen magjistare? Meri Murrizi reagon e revoltuar ndaj thashethemeve “Love Story” u finalizua mbrëmjen e së hënës me një çift, Saimir-Meri. “Princi modern” zgjodhi vajzën nga Elbasani s
E vendosur për të gjetur partnerin në ekran, Ana e "Përputhen" në një tjetër emision (FOTO LAJM) Prej disa kohësh në Kosovë ka nisur një emision i ngjashëm me formatin e "Përputhen", i quajtur "It’s my love", i cili
Nuk pritej! Kjo është vajza që i rrëmbeu zemrën Saimirit (VIDEO) Mes emocionesh, surprizash e të papriturash, nisi plot rrahje zemre nata finale e spektaklit Love Story në TV Klan, teks
Upss! Saimiri ka mundësi të dalë vetëm nga Love Story Ka nsiur mes emocionesh e rrahje zemre nata 15-të e Love Story në TV Klan. Në nisje të kësaj nate finale, drejtuesja
Basha i bindur: Kam mbështetjen e Sllovenisë dhe Kroacisë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zbardhur dy takimet e fundit zhvilluar me kryeministrin e Sllovenisë dhe
Lulzim Basha shkon në Lubjanë, takon Kryeministrin e Sllovenisë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka patur një takim me kryeministrin e Sllovenisë, Janez Janza. Ka qenë vetë
U eliminua një javë para finales, Xhesi flet për herë të parë (FOTO LAJM) Xhesi Peraj u eliminua të hënën nga "Love Story". Saimiri nuk i dhuroi trëndafil, por theksoi se ajo është një vajzë shu
Alketa paralajmëron "stuhinë" e rradhës, si do të jetë "Love Story 2" (FOTO LAJM) "Love Story 2" do të ketë një tjetër strukturë. Këtë e ka zbuluar Alketa në një intervistë të shkurtër për “Daily Love S
Takimet e Saimirit të xhiruara si film, 2 gafa në "Love Story" që nuk i shpëtuan publikut (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u transmetua pjesa e radhës e “Love Story”-t. Saimiri kreu tre takime romantike, por ato që do të fit
Askush nuk e priste! Kjo është vajza që mbeti pa trëndafil nga Saimiri (FOTO LAJM) Vajza që nuk arriti të merrte trëndafil në natën e 13-të të spektaklit Love Story në TV Klan, ishte Redona. Redona pa
Konkurenti i "It's My Love" shpërthen në akuza ndaj Kikas: Më dhunuan, tentuan të më p*rdhunojnë (VIDEO) T7 disa ditë më parë ka raportuar se Qëndrim Pllana që u bë i njohur nga formati televiziv “It’s My Love” e ka akuzuar K
Braktisi Saimirin, Flavia zbulon arsyen e vërtetë të largimit nga "Love Story" (FOTO LAJM) Shumë vajza që nisën rrugëtimin në “Love Story” hoqën vetë dorë nga programi, duke humbur shanset për të fituar dashurin
Nuk e priste askush! Një tjetër vajzë largohet nga "Love Story" dhe heq dorë nga Saimiri (FOTO LAJM) Shumë vajza që nisën rrugëtimin në “Love Story” hoqën vetë dorë nga programi, duke humbur shanset për të fituar dashurin
Saimiri e thotë troç: Për këtë vajzë ma bëri zemra "bam" që natën e parë (FOTO LAJM) Çdo javë në emisionin e dashurisë “Love Story”, princi modern Saimir Kasemi eleminon një vajzë, duke ngushtuar çdo herë
A do ta rikthejë Enxhëllin në "Love Story"? Flet Saimiri (FOTO LAJM) Në një intervistë për “Daily Love Story”, Saimiri ka folur për kërkesën e Enxhëllit për t’u rikthyer në emision. Ai t
Ja mori Saimirit, Atdheu filmohet me një nga vajzat e "Love Story" (FOTO LAJM) Atdhe Xharavina është kthyer në një nga meshkujt më të komentuar të "Përputhen" pas hyrjes së tij në program. Fillimisht
Askush nuk e priste! Kush është vajza që u eliminua nga Love Story (VIDEO) Ka përfunduar në natën e 11-të rrugëtimi i Suelës në Love Story, teksa Saimiri vendosi të mos i jepte trëndafil. Buku
Saimiri e eliminoi nga "Love Story", Drita: Ndihem e diskriminuar (FOTO LAJM) Drita, ish-konkurrentja e spektaklit “Love Story” në TV Klan, në një intervistë për “Daily Love Story”, ka rrëfyer se Sa
Largimi i bujshëm i Enxhëll nga "Love Story", konkurrentet: Kishte presion nga babai (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e së hënës Enxhëll vendosi të largohej nga “Love story”, duke lënë në gjysmë garën e saj për të fituar zemrën