999 rezultate për

lovato

Nuk i "shqitet" edhe pas ndarjes, ish-i fejuari i komenton publikisht Demi Lovatos (FOTO LAJM) Vetëm dy muaj pasi shpallën fejesën, këngëtarja Demi Lovato i dha fund marrëdhënies së saj me partnerin Max Ehrich. K
Formacionet zyrtare, Juve-Verona Juventusi pret në shtëpi Veronën. Bardhezinjtë do të kërkojnë fitoren për të harruar barazimin ndaj Crotones një jav
I dedikon një këngë, Demi Lovatoi bën bllok në çdo aplikacion ish-it Pas ndarjes nga Demi Lovato, Max Ehrich ka publikuar një këngë të re të titulluar ‘I’m afraid’. Nga teksti kuptohet se k
Demi Lovato hedh pas të shkuarën me Max Ehrich, artistja në një lidhje të re? (FOTO LAJM) Vetëm dy muaj pas shpallën fejesën, Demi Lovato i dha fund marrëdhënies së saj me partnerin Max Ehrich. Pak ditë më pas,
Ish i fejuari i Demi Lovatos pas ndarjes: E mora vesh nga portalet Ndarja e Demi Lovato-s nga i fejuari Max Ehrich vazhdon të bëhet edhe më e sikletshme. Këngëtarja i dha fund fejesës 2 m
Sa "qimet e kokës", unaza që Ehrich propozoi Demi Lovato-n nuk kushtoi pak (FOTO LAJM) Pas 5 muajsh karantinë së bashku, Max Ehrich dhe Demi Lovato vendosën të hedhin një hap të rëndësishëm duke u fejuar. La
E zbuluan lidhjen padashje, fejohen Demi Lovato dhe Ehrich Max Demi Lovato dhe partneri i saj, Ehrich Max, janë fejuar. “Kur isha e vogël, babai gjithnjë më quante ‘partnerja ime’
U njohën në karantinë, Demi Lovato dhe i dashuri do të martohen (FOTO LAJM) Vetëm një muaj më parë, Max Ehrich dhe Demi Lovato nisën të njihen bashkë. Pas këtij momenti dyshja vendosën dhe të kara
Instagrami i bëri "gropën", Demi Lovato zbulon padashje të dashurin në një video live (VIDEO) People punon fort, por njerëzit në Instagram punojnë më fort. Prej pak kohësh, Demi Lovato përflitet se është në një rom
Përse tatuazhi i ri i Demi Lovatos po pëlqehet kaq shumë nga fansat? (FOTO LAJM) Demi Lovato e ka kaluar gati gjysmën e jetës së saj para kamerave. Aktrimin e filloi në një moshë të vogël për ti lënë m
Mes lotësh, Demi Lovato këndon për herë të parë pas mbidozës në çmimet "Grammy" (VIDEO) Demi Lovato, u rikthye në skenë pas më shumë se një viti, larg vëmendjes mediatike. Nuk qe e thjeshtë as për të, ndaj e
Flet djali që i dha mbidozën Demi Lovatos: E dinte rrezikun Këngëtarja Demi Lovato javë më parë rrezikoi dhe jetën nga mbidoza. Brandon Johnson, personi që i shiti drogën këngëtare
Ylli i muzikës Demi Lovato shtrohet në spital pas mbidozës së drogës Demi Lovato, 25 vjeçare, u gjet e pavetëdijshëme të martën në mëngjes pak para mesditës në shtëpinë e saj pas një mbidoz
Demi Lovato një shembull pozitiv për vajzat, këngëtarja shfaq celulitin (FOTO LAJM) Demi Lovato ka folur shumë për luftën e saj me bulizmin dhe ç’rregullimin e të ushqyerit për vite me radhë. Por tani, aj
Këngëtarja e njohur ka tentuar të vrasë veten në moshën 7-vjeçare Demi Lovato ka rrëfyer për herë të parë se në moshën 7-vjeçare ka tentuar të vrasë veten. Lovato tha se kishte raste
Demi Lovato sërish në krahët e ish partnerit?! E gjithë media rozë u trondit kur fare pranë martesës me aktorin Wilmer Valderrama, Demi Lavato deklaroi ndarjen. Në
Natyrale si Demi Lovato Këngëtarja e famshme, Demi Lovato zakonisht njihet për paraqitjet e saj ekstravagante. Mirëpo këtë të diel, këngëtarj
Demi Lovato flet hapur për pasiguritë e trupit të saj Nëpëmjet një fotoje të postuar në rrjetin social Instagram, këngëtarja dhe aktorja e famshme Demi Lovato ka treguar se n
Demi Lovato poston foto të nxehta (FOTO LAJM) Përkundër temperaturave të ftohta në këtë fund vit, por këngëtarja nga SHBA-të, Demi Lovato duket më e nxehtë se kurrë,
Demi Lovato imazhi më i ri i "Fabletics Collection" (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane Demi Lovato është pjesë e veshjeve sportive për femra “Fabletics Collection”. Këngëtarja 24 vje