999 rezultate për

louis

Zhytyr në Gucci dhe Louis Vuitton, Morena e pangopur me firma luksoze (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Tayna me Louis Vuitton fallco, i kthehen këngët në boomerang (FOTO LAJM) Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m
Kokainë dhe mijëra euro në valixhen "Louis Vitton", bien në pranga 2 shqiptarë Policia italiane mësohet se ka vënë në pranga dy shtetas shqiptarë të cilët posedonin drogë dhe një sasi të madhe parash
Dhuratat luksoze të motrave Hoxha, Lori i bën Sarës pantofla Louis Vuitton Sara Hoxha ka marrë një dhuratë për festa nga motra e saj, Lori. Ajo i ka bërë dhuratë një palë pantofla në ngjyrë v
Ky qenush u bë hit në internet sepse ka ngjyrë të pazakontë Një grua nga Skocia u befasua kur pa se qeni i saj lindi një qenush me një ngjyrë shumë ndryshe nga të tjerët. Louise
Tenton të arratiset, polici e qëllon me armë zjarri (VIDEO) Një i ri i plagosur nga policia duke ikur në Louisville i kërkoi falje një oficeri që e detyroi atë të hapte zjarr. A
Moderatori i fut duart live, të ftuarës i ikën truri (VIDEO) Në një emision televiziv në Angli, moderatori Louis Walsh i fut duart të ftuarës së tij, Mel B-së. Ndërkohë që janë d
Të gjithë sytë nga princi i vogël, Louis rrëmben vëmendjen Princi i vogël Louis do të pagëzohet sot në ‘The Chapel Royal’, në pallatin St James. Në rastin e veçantë të vogëlushit
Publikohen fotot e para të Princit të vogël Louis (FOTO LAJM) Familja mbretërore ka publikuar fotot e para të princit tw vogwl. Ata nuk kanë zgjedhur një fotograf profesionist, por
Njihuni me gorillën që ecën si njeri (VIDEO) Një gorillë mashkull në kopshtin zoologjik të Filadelfias është ndryshe nga të tjerat. Gorilla ecën si njeri dhesigur
Modelja e njohur tregon arsyen e çuditshme pse nuk qesh kurrë (FOTO LAJM) Victoria Beckham ka prezantuar motrën e saj të vogël më të cilën ngjason aq shumë sa ato duken thuajse si binjake. L
Kim ka një gjarpër për kafshë shtëpiake të veshur me logon e Louis Kim Kardashian është gjithçka përveç se një ''njeri i zakonshëm''! Lejon vajzën t’i bejë foto teksa pozon nudo, shfaqet
Princi trashëgimtar saudit blen banesën më të shtrenjtë në botë Mohammed ben Salmane, njeriu i ri i fortë i Arabisë Saudite që kërkon të jetë imazhi i antikorrupsionit, është blerësi i
PSG fiton në Stade Louis II kundër Monacos PSG ka mposhtur 2-1 Monacon në "Stade Louis II" në javën e 14-të të Ligue 1. Paris-Saint Germaini ka vazhduar me form
Ndodh edhe në SHBA/ Pas 45-vitesh burgim shpallet i pafajshëm (VIDEO) Ai kaloi pas hekurave pjesën më të madhe të jetës. Wilbert Jones nga Louisiana u arresua në moshën 19-vjeçare për rrëmbi
Vajza e Majlindës preferon veç markat e shtrenjta, shopping në "Louis Vuitton" në Belgjikë Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më
Më shumë se 80 të arrestuar nga protestat në St. Louis Më shumë se 80 persona u arrestuan në qytetin St. Louis në SHBA, gjatë natës së tretë rresht të protestave të dhunshme,
Ed Sheeran anulon koncertet në SHBA për shkak të pasigurisë Banda irlandeze e “rock”-ut, U2 dhe Ed Sheeran kanë anuluar koncertet e tyre që priteshin të mbaheshin në St. Louis për
Victoria Beckam zbulon pse nuk qesh kurrë (FOTO LAJM) Victoria Beckam ka prezantuar motrën e saj të vogël më të cilën ngjason aq shumë sa ato duken thuajse si binjake. Lo
Van Gaal i jep lamtumirën futbollit, zbulohet motivi Louis Van Gaal i jep lamtumirën futbollit për t'i dhënë fund një karriere 26-vjeçare. Trajneri 65-vjeçar e bëri të ditur