999 rezultate për

lotusi

F1, Raikkonen mungon në dy garat e fundit Kimi Raikkonen do i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale në shpatull dhe nuk do të marrë pjesë në dy garat e fundit
Raikkonen me mendjen te Ferrari Çmimi i Madh i Singaporit po afrohet, por mendimi i Kimi Raikkonen, pilotit aktual të Lotusit, është që tani tek Ferrari
Lotusi nënujorë i agjentit 007 në shitje (FOTO-LAJM) Nxirret në shitje makina nënujore, Lotus Esprit, Serie I, e cila është përdorur në filmin “Spiuni që më dashuronte” më 1