999 rezultate për

lotus

Unaza më e shtrenjtë në botë me 7.777 diamante, çmimi marramendës (VIDEO) Një unazë rekord-thyese përmban 7.777 diamante dhe që është vlerësuar me çmim prej 4.4 milionë dollar. “Lakshikaa Jew
Lotus teston modelin e ri sportiv (FOTO-LAJM) Lotus pritet të prezantojë në sallonin e makinave që do të mbahet muajin e ardhshëm në Paris, konceprin më të ri Elise S
Supermakina e policisë tërheq vëmendjen e kalimtarëve (FOTO-LAJM) Patrulla e shërbimit policor në Romë do të ketë tashmë në dispozicion edhe një tjetër makinë luksoze dhe të shpejtë. Bëh
Lotus zbulon motorin e së ardhmes (FOTO-LAJM) Kompania britanike e prodhimit të makinave Lotus ka zbuluar motorin e saj të ri. Lotus nuk ka dhënë ende shumë detaje rr
F1, Raikkonen mungon në dy garat e fundit Kimi Raikkonen do i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale në shpatull dhe nuk do të marrë pjesë në dy garat e fundit
Abu Dhabi, Red Bull dominon Provat Zyrtare Dy makinat e Red Bull do të nisen të parat në garën e nesërme të Formulës 1, pasi dominuan edhe sesionin e provave zyrta
Button do Alonson te McLaren Jenson Button del hapur. Piloti britanik e pranon publikisht se do të dëshironte që Fernando Alonso të rikthehet te skua
Raikkonen me mendjen te Ferrari Çmimi i Madh i Singaporit po afrohet, por mendimi i Kimi Raikkonen, pilotit aktual të Lotusit, është që tani tek Ferrari
Raikkonen te Ferrari, tweet-i i rëndë i Lotus (FOTO LAJM) "Dhe kështu Kim shkon te Ferrari në 2014-ën. Të dhemb pak...". Lotus e komenton kështu në Twitter largimin e pilotit fin
Raikkonen pranë Vodafone McLaren Kimi Raikkonen vazhdon të mbetet nyja kryesore e merkatos së Formula 1 pasi lëvizja e finlandezit nga skuadra Lotus do t
Ferrari: Ja kush mund të zëvëndësojë Massan (FOTO LAJM) Duket i afërt divorci mes Felipe Massas dhe Ferrarit. Piloti brazilian raportohet se ka dy gara në dispozicion, atë të B
F1: Triumfon Hamilton, zhgënjen Ferrari Çmimi i Madh i Hungarisë në Formula 1, gara e dhjetë e sezonit, ka përfunduar me fitoren e pilotit britanik, Lewis Hamil
Hungari, Hamilton në pole position Mercedesi i Lewis Hamilton ka marrë pole position-in e Çmimit të Madh të Hungarisë, duke regjistruar kohën më të mirë në
Hungari, Red Bull dominon Provat e Lira Red Bull ka dominuar sesionin e parë të provave të lira të Cmimit të Madh të Hungarisë. Sebastian Vettel dhe Mark Webber
Lotusi nënujorë i agjentit 007 në shitje (FOTO-LAJM) Nxirret në shitje makina nënujore, Lotus Esprit, Serie I, e cila është përdorur në filmin “Spiuni që më dashuronte” më 1
Monaco, Mercedes dominon Provat e Lira Skuderia Mercedes shihej si favorite kryesore për të fituar pole-position në Çmimin e Madh të Monakos dhe fundjava ka ni
Lotus me një supermakine të zbuluar (FOTO-LAJM) Del në rrugë mes supermakinave Coupe. Bëhet fjalë për Lotus Exige S Roadster, makinën sportive të zbuluar e cila e bën s
F1, Horner: 4 kandidatë për titull Në katër garat e para të Formulës 1 ka pasur tre fitues të ndryshëm dhe katër makina në garë për titullin. Kemi parë dy
Raikkonen: Nuk kam pse heq dorë Kimi Raikkonen nuk sheh arsye të mos vazhdojë pilotimin në Formula 1 edhe pas vitit 2013, kur i skadon kontrata 2-vjeçar
LOTUS prezanton makinën e re Skuadra angleze LOTUS është e para sivjet që ka prezantuar bolidin e ri me të cilin do të paraqitet në garat e radhës në