999 rezultate për

lotĂt

Përfshihen nga flakët kullotat në Orikum, zjarrfiksja nuk mund të ndërhyjë Një sipërfaqe e madhe kullote në Orikum është përfshirë ditën e sotme nga flakët. Si pasojë e erës së fortë, përhapja
Dele e qingja pushtojnë rrugët e Madridit (FOTO LAJM) Rrugët e Madridit u pushtuan nga një numër i stërmadh delesh, për Festën e Trashumançias. Shoferët u detyruan të liro
Zjarr i përmasave të mëdha djeg kullotat në Gjirokastër, rrezikohen disa banesa Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë kullotat në fshatin Mashkullorë të Gjirokastrës. Zjarri masiv favorizohet
Tek blektorët e jugut, si bëhen përgatitjet për të gjetur kullotat Rituali i harruar i një jete nomade, në kërkim të kullotave të pasura për bagëtitë, është ndoshta mes traditave më të rr
Përplasja botërore, Spanja furnizon flotat ruse Spanja është akuzuar për hipokrizi, duke furnizuar me ushqime, ujë dhe karburant flotën ruse, e cila po përshkon Mesdheu
Arrestohet 41 vjeçari që dogji kullotat e fshatit Dukat i Ri Një 41 vjeçar është prangosur, pasi ka djegur qëllimisht kullotat e fshatit Dukat i Ri, duke vënë në rrezik edhe dy bane
Konflikt për kullotat, plagosen dy vëllezër në Tepelenë Dy vëllezër kanë mbetur të plagosur me armë zjarri pas një zënke për një kullote në malet e Dhëmblanit. Ngjarja ka ndodh
Pyjet dhe kullotat, Berisha: Tu kthehen pronarëve Pyjet dhe kullotat pritet të kalojnë në pronësi të pronarëve. Në takimin e zhvilluar me përfaqësues të ministrive, kryem
Lunxheri, digjen kullotat Një 71-vjeçar i vuri zjarrin një kullote në Lunxhëri të Gjirokastrës për rigjenerimin e saj duke djegur një pjesë të mir