999 rezultate për

lorit

Lori Hoxha di të vishet edhe lirë (FOTO LAJM) Këtë në fakt e ka treguar edhe me veshjen që ka zgjedhur disa kohë më parë në emisionin “Shiko Kush Luan”. Një minifund
Epike, Ermal Mamaqi do t'ju shkrijë së qeshuri me historinë e Dr.Florit Mbrëmë në Xing me Ermalin ishin ftuar çunat e West Side Family të cilët ndër të tjera kujtuan mikun, kolegun, Dr. Florin
E dashura e Florit ndryshon look Në vitin e ri duket se është bërë si “forcë zakoni” që të ndryshojmë diçka nga vetja. Dhe ajo që bëjnë më shumë femrat ë
Dedikimi i dhimbshëm, kënga e fundit e Dr.florit iu kushtua të birit Rikthimi i West Side Family: Dedikim për Dr. Florin Pëlqej0 “Beso” rikthen në skenën muzikore grupin West Side Family
Rikthimi i West Side Family: Dedikim për Dr. Florin “Beso” rikthen në skenën muzikore grupin West Side Family, grup që i kishte munguar publikut prej afro 8 vitesh. Por
Flori Mumajesi dhe Liberta në një lidhje? Jam me fat që të kam pranë (FOTO LAJM) Moderatorja e “Prive”, Liberta Spahiu ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e saj në një prej klabeve të natës në Pr
Priten shpresat për rikthim, pas Florit edhe Elvana në krahët e një mashkulli Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet. Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur k
Të dashurën e re të Florit e heqin nga puna Moderatorja Liberta Spahiu, figura e të cilës lidhet ngushtë me emisionin të cilin ajo prezanton prej 8 vitesh "Prive",
Landi i WSF bën dedikim prekës për vajzën e Dr. Florit Landi Hysi i cili duket se ka ‘'adoptuar’' Kaltrinën dhe Danielin si fëmijët e tij me gjestet që bën. Hysi, pjesë e i
Këngëtarja tregon pse nuk bën më këngë me Florin Disa nga hitet e saj më të njohura mban firmën e producentit Flori Mumajesi, por vitet e fundit, Evi Reçi ka vendosur të
Gruaja e Dr.Florit prek zemrat e të gjithëve (FOTO LAJM) Vdekja e Dr. Florit në vitin 2014 u konsiderua si një nga vdekjet më të dhimbshme. Bashkshortja e të ndjerit tashmë,
Sa kushton paraqitja e Lorit nga koka te këmbët? (FOTO LAJM) Nuk doli marka më e shitur për 2017-n, pasi u rendit e dyta pas Balenciaga, por mbetet më e parapëlqyera për të famshmit
3 vjet nga vdekja e Dr.Florit , Landi e kujton me mall Vokalisti i grupit të njohur “West Side Family” Landi Hysi ka kujtuar gjatë ditës së sotme mikun e tij të ngushtë, këngë
3 vjet nga vdekja e Dr.Florit , rikthehet West Side Family West Side Family, grupi i njohur nga Dr.Flori, Miri dhe Landi ka qenë i preferuari i njerzve kohë më parë. Dhe mesa
Sfida e hapur e Florit dhe djemve të Threedots kundër trupës së Albi Nakos Flori Mumajesi dhe Threedots Production përveçse artistë të njohur e të dashur për publikun shqiptar, na tregojnë kurdoh
I dashuri i Lorit e “djeg” për ditëlindjen e saj (VIDEO) Ditëlindja e Lori Hoxhës padyshim që u kthye në eventin e mbrëmjes ditën e djeshme. Ndërkohë detaje të reja janë zbu
Elvana dhe Flori heshtin kur përmendet historia e tyre e dashurisë Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet. Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur
Flori fshin videon që nxiti thashethemet për Elvanën Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet. Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur
Elvana reagon pas deklaratës së Florit (FOTO LAJM) Pasi Flor Mumajesi shkrujti “Më mungon” duke hedhur edhe një video, ditën e djeshme, të gjithë hamendësuan se këto fjalë
Ushqimet që djegin vetë kaloritë tuaja të tepërta Dieta mesdhetare përfshin në vetvete, ushqime që mund ta ndihmojnë metabolizmin tuaj për të djegur më shumë yndyra. E në