999 rezultate për

lorit

U largua nga “Top Channel” në mes të sezonit, kjo është marrëdhënia e Lorit me Jonidën (FOTO LAJM) Lajmi për largimin e saj është përhapur shpejt në të gjithë portale. Bëhet fjalë për moderatoren e dashur Jonida Shehu.
Aurela publikon mesazhet me Dr.Florit: Ia dolëm mik (FOTO LAJM) Rreth 4 vite më parë u nda nga jeta këngëtari aq i dashur për publikun shqiptar Florian Kondi, i cili ishte një humbje e
10 vjet pa Dritan Hoxhën, si e kujtojnë vajzat e tij Dita e sotme është një ditë e trishtë për familjen Hoxha. Dita e sotme është 10 vjetori i ndarjes nga jeta të Dritan
Kopjoi ish-partnerin e saj? Këto janë fotot e ngjashme të Elvanës dhe Florit Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë pasur një histori shumë vjeçare dashurie, por që nuk e pati fatin të kurorëzohej me
Flori dhe Elvana flasin me mesazhe të koduara? (FOTO LAJM) Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata kanë qenë një prej çifteve më të dashur në shoëbizin shqiptar. Por mardhënie tyre du
Luajti rolin e mamasë së Florit, çfarë bëhet sot me aktoren e "Njerëz dhe Fate" Askush në Shqipëri nuk e harron dot serialin e famshëm "Njerëz dhe fate", madje ai rikthehet shpesh në televizonet shqip
Elvana Gjata dhe e dashura e Florit, përballen me njëra-tjetrën (FOTO LAJM) Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë pasur një histori shumë vjeçare dashurie, por që nuk e pati fatin të kurorëzohej me
Dashuria mes Florit dhe Elvanës vazhdon akoma edhe pse të ndarë Në një postim në Instagram, Flori Mumajesi ka shkëputur një pjesë nga vargjet e blogeres Des`antila, që flasin për një d
Pozon plot stil në rrugët e Londrës, por e dini sa kushton veshja e Lorit? (FOTO LAJM) Lori Hoxha bën një jetë si në përralla dhe kjo duket në pushimet apo tek veshjet e saj. Ajo pëlqehet shumë nga femra
Shkenca zbulon frutin që djeg kaloritë me shpejt se një muaj stërvitje Një shtesë e ekstraktit të gjelbër-bishtajor mund të djegë aq shumë kalori sa katër javë me ushtrime të rregullta, sugje
Si llogariten kaloritë në ushqime? Kaloritë janë matëse të sasisë së energjisë që përmban ushqimi, dhe luajnë një rol kyç në shkencën e ushqimit. Në fundin
Zvogëloni kaloritë dhe ulni rrezikun për kancerin e humbjen e kujtesës Ulja e kalorive zvogëlon rrezikun e kancerit dhe të sëmundjes Alzheimer. Dieta me më pak kalori e ngadalëson metabolizmi
Ditëlindja e famshme, cila këngë e Elvanës i dedikohet Florit? Emri i këngëtares Elvana Gjata deri vonë ishte i lidhur ngushtë me atë të këngëtarit dhe kompozitorit Flori Mumajesi.
Aurela Gaçe bën të lumtur djalin e Dr. Florit (FOTO LAJM) Këngëtarja Aurela Gaçe ishte një nga mikeshat dhe bashkëpunëtoret e ngushta të Dr.Florit e cila shpesh herë shkruan për
Vjollca Hoxha feston ditëlindjen, urimi i Lorit emocionon (FOTO LAJM) Vjollca Hoxha është cilësuar si një nga gratë më të pasura në Shqipëri. Sot ajo festoon ditëlindjen dhe sigurisht nuk mu
E zhytyr në Versace, Sara Hoxha shkon në festën e beqarisë së Lorit Lori Hoxha është një ndër vajzat më të famshme në Shqipëri, e njohur për jetën luksoze dhe stilin në të veshur me të cil
Pas rrëfimit ''prekës'' të Lorit, ish-banorja e BB i kthehet troç (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Lori Hoxha uroi festën e 8 marsit me një status ku shprehej sesa krenare ishte që që prej ndarjes nga j
Arsyet pse marrëdhënia e Florit dhe Elvana Gjatës nuk mund të marrë fund Pas mbi një dekade bashkëpunim, vetëm në vitin 2015 , i ftuar në emisionin ''Top Show Magazine'' pranoi publikisht se El
E dashura e Florit sulmon publikisht Elvana Gjatën: Ishe një dështim! Tashmë prej kohësh flitet për një lidhje mes moderatores së Prive, Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesit. Ata dolën duke
Pas Noizyt, edhe Florit i duhet të përballojë këtë në doganë (FOTO LAJM) Super artisti nga Shqipëria, Flori Mumajesi i njohur për shumë projekte të cilat për vite me rradhë mbetën ''Hite'' të p