999 rezultate për

lorit

Visi reagon për herë të parë për ndarjen nga Lori Hoxha Vis Bajraktari ka reaguar për herë të parë nda lajmeve se është ndarë me Lorin. Teksa është duke dëgjuar në radio dhe
Fifi, mish me dy sy! Skandalizon postimi i Florit në Instagram (FOTO LAJM) Disa video, një afrimitet mes tyre si edhe miqtë që flisnin bëri që të mendohej se Fifi dhe Flori ishin lidhur me njeri-
"Të dua", fansja bën tatuazhin e veçantë për Flor Mumajesin (FOTO LAJM) VIP-at janë njerëz me shumë influencë tëk njerëzit. Kemi parë plotë raste që fansat e një personazhi të famshëm të marr
E masakruan për operacionet plastike, trashëgimtarja e Top-it merr vendimin drastik Lori Hoxha ka treguar sot arsyen se pse sfidën që pushtoi rrjetin për 10 year challenge, nuk e ka bërë edhe ajo. “Nu
Operacionet plastike? Lori Hoxha thumbon gjithë VIP-at shqiptarë Lori Hoxha ka treguar sot arsyen se pse sfidën që pushtoi rrjetin për 10 year challenge, nuk e ka bërë edhe ajo. “Nu
Do të habiteni sa rëndësi ka kjo pjesë e kabllorit (FOTO LAJM) A e dini pse kablloja e laptopit ose e ndonjë pajisje tjetër e ka këtë pjesë në formë cilindrike në fund? Duket se po
Rama gënjeu studentët? Tek Inxhinieria nuk ka përgjysmim tarife (FOTO LAJM) Kryeministri Rama premtoi përgjysmimin e tarifës së studimit për studentët e Bachelorit, por duket se kjo nuk është e vë
EMRI/ E zuri korenti, ndërron jetë punonjësi i kabllorit Një punonjës kabllori në Roskovec ka humbur jetën pas kontaktit me korentin. Burimet bëjnë me dije se 35-vjeçari, Ge
"U sakatuan" tre vite më parë, Stine befason me veprimin e tij ndaj Florit (VIDEO) Bëri bujë tre vite më parë sherri mes Stines dhe Flori Mumajesit në "Kënga Magjike". Asokohe Flori Mumajesi tregoi s
"Ruaj traditën, festo shqip", mbledh bashkë studiues të folklorit dhe artistë (FOTO LAJM) Një grup studentësh i Programit Master i Shkencave, dega Gazetari dhe Marrëdhënie me Publikun pranë Kolegjit Universitar
Dalin fotot, çfarë po ndodh mes Florit dhe Fifit? (FOTO LAJM) Disa postime të ëmbla kanë bërë Fifi dhe Flori për njëri-tjetrin. Fansat janë munduar të 'përçajnë' artistët që kanë qe
Mesazhet e koduara të Florit dhe Elvanës në komunikimin e njeri-tjetrin (VIDEO) Shfaqja e Flori Mumajesit në Djela shqiptare në kuadër të konkurimit të ‘Kënga Magjike’ ka rikthyer edhe njëherë debatet
Plas në rrjet, Flori dhe Fifi puthen në buzë (VIDEO) Flori Mumajesi publikoi krejt papritur këngën më të re në bashkëpunim me Brunon, me titull "Ja ke bo vetes". Siguri
Të gjitha vajzat po "vdesin" për veshjen e Lorit, kaq "pak" kushton ajo (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi të shoëbizit shqiptar e cila kujdeset deri në detaje për “look-un”. Lori Hoxha
Gruaja e Doktor Florit përlot me dedikimin për të birin me sindromën Down Blerina Kondi, bashkëshortja e të ndjerit Dr.Flori ka vndosur që të sensibilizojë njerëzit në lidhje me fmijët më Sindr
SKANDAL/ Fëmijët në çerdhe ushqehen me ushqime të skaduara nga Greqia Emisioni investigativ Stop në tv Klan ka publikuar në nisje të sezonit një kamer të fshehtë, në sajë të të cilës del në
Mizore, makaronat e skaduara greke po i hanë fëmijët në Shqipëri Kamera e fshehtë e emisionit ‘Stop’ nisi sezonin e ri duke shfaqur sesi tregtohen në mënyrë ilegale produkte të skaduara
Florjan Binaj publikon foton e sozisë së tij por askush nuk e beson dot Pak minuta më parë, aktori i Portokallisë Florjan Binaj, postoi në llogarinë e tij të Instagram-it një foto. Në një s
Kostumi i Lorit për dasmën e Sarës ishte i kopjuar? Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për stilin e saj në të veshur. Madje shpesh vihet në qendër të diskut
Nuk flisnin prej Florit? Liberta fton Elvanën në emision dhe ja si e prezanton Shpesh herë në median online është përfolur për ‘trekëndëshin’, Elvana Gjata, Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu. Herë he