999 rezultate për

lorik

Lorik Cana "viktimë" e përdhunuesit, si e përdorte imazhin e kapitenit për të joshur femrat David Gabrieli, një shtetas francez që jeton në Sidnei, është akuzuar për sulm seksual ndaj katër femrave që njohu në ap
"Më në fund pas 2 muajsh", Lorik Cana i nxjerr "të palarat" partneres (FOTO LAJM) Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika, janë një ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Ata nuk ngurojnë që t’ia shpr
12 vite më parë, Lorik Cana tregon edhe njëherë pse është i preferuai i vajzave (FOTO LAJM) I njohur gjerësisht si i perferuari i vajzave, Lorik Cana mbetet një ndër djemt më simpatk të shoëbizit shqiptar. Së
"Gëzuar ditëlindjen", Marseja i bën urimin e bukur Lorik Canës (VIDEO) Lorik Cana ka festuar ditëlindjen vetëm një ditë më parë. Ai ka mbushur 37 vjeç dhe për këtë është uruar edhe nga ish-sk
Në gjuhën shqipe, urimi romantik i bashkëshortes për Lorik Canën (FOTO LAJM) Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares Lorik Cana sot feston ditëlindjen. Ai mbush plot 37 vite dhe nuk kishte se si pë
Dua Lipa i tregoi botës Shqipërinë etnike, komenti i Lorik Canës merr vëmendjen (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë nga Kosova, përpos të gjithave, asnjëherë nuk harron rrënjët e saj. Këtë herë ajo ka publikuar
Vajza i është bërë shoqe, Loriku dhe e bija bëjnë tifo bashkë (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti, ish-Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë. Partnerja e tij
Aplikacioni që po "i çmend" të gjithë, Lorik Cana dhe Moinca ndërrojnë gjini (FOTO LAJM) Në fillim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet sërish vir
Lorik Cana drejtor sportiv i skuadrës së njohur? Lorik Cana mund të marrë një post të rëndësishëm në futboll. Sipas medias zvicerane “Le Matin”, ish-kapiteni legjendar i
6 vite të martuar, bashkëshortja e Lorik Canës publikon fotot romantike nga dasma (FOTO LAJM) Ata janë njohur që në vitin 2011, dhe mbushin plot 6 vite që nga dita kur lidhën kurorë me njëri-tjetrin, dhe nuk kishte
Doktori francez: Hoqën hidrokloriksinën nga trajtimi i Covid-19 pasi kushton pak Didier Raul, një mjek francez dhe mikrobiolog i specializuar në sëmundjet infektie, ka reaguar në lidhje me pezullimin e
Fotoja që do ju zbukurojë ditën! Lorik Cana me fëmijët në shtrat përcjellin shumë dashuri (FOTO LAJM) Lorik Cana është një bashkëshort dhe baba shumë i përkushtuar dhe këtë e tregojnë më së miri postimet e tij në “Instagra
As Lorik Canën as Robert Berishën, Arjola Demiri zgjedh reperin shqiptar si partner (FOTO LAJM) Dyshja e njohur e aktorëve, Arjola Demiri dhe Irgen Çela kanë qenë të ftuar në programin e së dielës, ‘E diell’. Mes
Lorik Cana e Ilda Bejleri, mesazh për Ramazanin (VIDEO) Muaji i Ramazanit i ka gjetur besimtarët myslimanë në një situatë të pazakontë për shkak të koronavirusit. Për shkak
Lorik Cana mesazh për studentët e Kosovës Ikona e futbollit shqiptarë, Lorik Cana, i cili është edhe Anëtar i Këshillit Drejtues i Kolegjit AAB, përmes një video
"I vetëizoluar në shtëpi", Cana mesazh për koronavirusin Edhe ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana përcolli apelin drejtuar të gjithë qytetarëve për të kufizuar konta
Lorik Cana, shembulli i të gjithë baballarëve shqiptarë Pas vogëlushit Bojken, Lorik Cana u bë baba për herë të dytë në janar me një vajzë të cilën e quajtën Enkeleida. Sot ish
Urimi i Lorik Canës për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës (FOTO LAJM) Kosova sot feston 12 vjetorin e Pavarësisë dhe shumë emra të njohur kanë filluar me urimet në rrjetetsociale. Një ata
2 orë gjumë dhe vajzën në krahë, Monicës së Lorikut nuk i bëjnë derman as filtrat (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Lorik Canës ka postuar foton e parë me vajzën e porsa lindur. Çifti e ka pagëzuar vajzën e tyre me
Cana na prezanton me vajzën: Sot mbush 2 javë Dy javë më parë futbollisti i njohur Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë, kësaj radhe me vajzë. Teksa deri më tani