999 rezultate për

lori

Conor prapë e fyen, Marku: Eja, bëhu burrë Conor Benn sërish ka folur për boksierin shqiptar, Florian Marku. Përmes një interviste, Benntha se i ka treguar Eddi
Zbulon cilat janë 6 gjërat që nuk duhet t’i shtoni kurrë në kafen tuaj Kafeja është një nga pijet e pakta që pothuajse të gjithë e konsumojnë rregullisht. Shtatëdhjetë përqind e amerikanëve p
"U detyrova të shisja trupin": Gruaja rrëfen sprovat e jetës dhe çfarë ndodhte në dhomën e lokalit Pjesë e emisionit “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë Elsa Dhako, 30 vjeçe, nga qyteti i Pogradecit nënë e tre fëmijëve,
Sara feston ditëlindjen, por surprizohet Lori Hoxha (FOTO LAJM) Sara Hoxha feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë në vend të priste dhurata, ajo bëri dhurata. Kështu ka zbulu
Vajza e Lorik Canës feston ditëlindjen e parë, publikohen pamjet nga festa (FOTO LAJM) Ditën e djeshme vajza e Lorik Canës, Enkeleida, ka festuar 1-vjetorin e lindjes. Çifti Cana janë kujdesur që për më të v
Nëse nuk doni bark të dhjamosur, hiqni dorë nga këto 10 ushqime Nëse dëshironi të zvogëloni dhjamin në bark, duhet të zgjidhni një plan të duhur diete dhe një rutinë efektive trajnimi.
Një tjetër detaj sapo bindi rrjetin se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë bashkë (FOTO LAJM) Prej pak ditësh po përflitet se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari mund të jeni rikthyer bashkë. Ose ndoshta mund të mos jenë
Si të digjni kaloritë edhe në relaksim të plotë Ajo që dimë në përgjithësi është se për të djegur kalori duhet të ushtrohemi me forcë dhe për një kohë të gjatë. Sido
Detaji që zgjoi rrjetin, Lori Hoxha është ribashkuar me Vis Bajraktarin? (FOTO LAJM) Lori Hoxha i dha fund lidhjes së saj gjashtë vjeçare me Vis Bajraktarin 2 vite më parë. Si fillim mjaftoi fakti që ata n
Pesë arsye të rëndësishme për të përfshirë kokoshkat në dietën tuaj E vërteta është se ne kemi kombinuar kokoshkat, kryesisht, me daljet në kinema ose në shtëpi kur shohim një film. Por ky
Si të ktheheni në formë pas festave të fundvitit Festat e fundvitit ofrojnë për te gjithë momente te bukura qe ruhen për një kohe te gjate ne kujtese. Mbrëmje te bukura,
Messi ka blerë shtëpi në Florida, a po bëhet gati argjentinasi të luaj në MLS Lionel Messi është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën. Futbollisti më i mirë në histori të këtij sporti pritet
Kumbulla "çmend" tifozët e Romës, zgjedh Lorik Canën si idhullin e tij (VIDEO) Me përfundimin e Serie A për këtë vit kalendarik, futbollistët kanë marrë kohën e nevojshme për të shijuar festat e fund
Rikthehet më në fund Flori Mumajesi, do t'ju rrëqethë me këngën e re (VIDEO) Vetëm pak orë më parë, këngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi ka publikuar këngën e tij më të re. Kënga t
Këtë nuk e prisnit, Rezarti dhe Flori ndryshojnë komplet look për fësta (VIDEO) Jemi në prag të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri e sigurisht televizionet mundohen të rezervojnë surpriza e spektakët për
ZYRTARE/ Nuk ka pushime, Marku konfirmon kundërshtarin e radhës Florian Marku ka zyrtarizuar një meç të ri. Florian Marku dhe Rylan Charlton do të ndeshen në mbrëmjen e meçit kryeso
Lori flet për herë të parë për ndarjen: Unë jap zemrën në tavolinë për dashurinë! Lori Hoxha ishte e ftuara e episodit më të fundit të emisionit “Dilema” në Top Albania Radio me Eno Popin. Përgjatë i
"Më ka mësuar me humbjen që në moshë të vogël", Lori flet për të atin (FOTO LAJM) Në një intervistë për Top Albania Radio, Lori Hoxha ka zbuluar më shumë për veten e ndër të tjera ka folur edhe për jetë
34 vjeçari nga Lushnja rrëfen historinë e jetës: Prindërit s'më pranuan nusen se ishte parukiere Në studion e emisionin “Historia ime” Tv Klan.al ka ardhur një djalë 34 vjeç ka Lushnja i cili tregoi për jetën e tij pr
I këputën varësen e floririt nga qafa, Policia arreston tre të rinj në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga tre person atë cilët akuzohen se i kanë vjedhë nga qafa varësen e floririt një qyteta