999 rezultate për

lorenzo

Harrojeni diellin, bëhuni gati për uraganin Lorenzo dhe rryma të ftohta polare Dita e parë e tetorit filloi me diell dhe e ngrohteë, por gjatë javës priten rreshje shiu dhe vranësira në të gjithë ter
Grumbullimi në Champions, Napoli merr vendimin final për Hysajn Napoli ka grumbulluar Elseid Hysaj për fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve. Edhe pse shqiptari ishte një hap larg
Alarm te Italia, dëmtohen 3 futbollistë Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, është detyruar të bëjë ndryshime të tjera në listën e lojtarëve për ndeshjet e rënd
Ancelotti maskohet si gazetar dhe tallet me Insignen (VIDEO) Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, nuk mund ta mbante të qeshurën kur e kuptoi se trajneri i tij, Carlo Ancelotti, po
Zyrtare: Napoli prezanton mbrojtësin e ri, Hysaj pranë largimit Napoli ka bërë zyrtare firmën me Giovanni Di Lorenzo për 9.5 milionë euro, i cili vjen nga Empoli dhe luan si mbrojtës i
EMRI/ Kush është 26-vjeçari shqiptar që humbi tragjikisht jetën në Itali Ditën e djeshme në orët e para ët mëngjesit një shqiptar u përfshi në aksident teksa udhëtonte për të shkuar tek e fejua
Napoli kalon në avantazh ndaj Zurich (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Zurich në "Letzigrund Stadion". Ai që ka shënuar është Lorenzo Insigne në minutën
Napoli kalon në avantazh ndaj PSG (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj PSG në "Parc des Princes". Ai që ka shënuar është sulmuesi Lorenzo Insigne në minu
Shiu protagonist në Japoni, Lorenzo jashtë Janë zhvilluar sot dy sesionet e para të provave të lira të Moto Gb në pistën e Motegi të vlefshme për Çmimin e madh të
Ky është aksidenti i tmerrshëm që i rrezikoi jetën Lorenzos (VIDEO) Jorge Lorenzo ka pësuar një aksident të frikshëm në provat e lira të dyta të Çmimit të Madh të Tajlandës. Në kthesën
Lorenzo nuk dorëzohet Legjenda e MotoGB, Jorge Lorenzo është i destinuar për të qenë në pistë në garën e Çmimit të Madh të Tajlandës e cila do
Armiku që kthehet në mik, Honda lejon pilotin rival të provojë motorin Piloti spanjoll Jorge Lorenzo vitin e ardhshëm në garat e Moto GB do të jetë me skuuadrër të re, Hondan pasi është "divo
Lorenzo: Kam humbur disa muaj jetë në Moto GP “I lumtur dhe i lodhur”. Kështu e përshkruan fundjavën e tij Jorge Lorenzo, pas fitores në cirkuitin Red Bull Ring të Au
CIES publikon 20 lojtarët më të shtrenjtë në Seria A CIES Football Observatory së fundmi ka publikuar një listë me 20 lojtarët më të kushtueshëm në Itali. Ky portal merre
Roma fiton ndaj Torinos, dhe blindon vendin e tretë (VIDEO) Roma ka arritur një fitore të rëndësishme sonte ndaj Torinos me rezultatin 3-0 në "Olimpico", ndeshje e vlefshme për jav
Napoli shënon edhe golin e dytë ndaj Leipzigut (VIDEO) Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena". Autori i golit është anësori italian, Lorenz
Ducati prezanton motorin e ri (FOTO-VIDEO) Ducati ka prezantuar motorin e ri me të cilin Andrea Dovizioso dhe Jorge Lorenzo do të garojnë në MotoGP këtë vit. “M
Lorenzo Insigne nuk grumbullohet me Napolin për sfidën kundër Feynordit Lorenzo Insigne është lënë jashtë ndeshjen e rëndësishme të Napolit për në Ligën e Kampionëve me Feyenoord, pasi ai pëso
Napoli kalon në epërsi kundër Milanit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh kundër Milanit në "San Paolo" Goli është shënuar nga Lorenzo Insigne që ka marrë një to
Insigne: Dua t’i kërkoj falje të gjithë publikut italian, që i lamë jashtë botërorit Mesfushori i Napolit, Lorenzo Insigne është munduar të shuajë polemikat mbi lënien jashtë të tij në ndeshjen ndaj Suedis