999 rezultate për

lorenc

Nëna e Florencit tregon detajet: Kishte fytin të çarë dhe tela në mish Familja e Florenc Beqirit, 23-vjeçarit që u masakrua në burg dhe ndërroi jetë në Francë, ka hapur dyert e mortit. Nëna e
Dalin detajet, Florenci donte të kthehej në shtëpi për Vitin e Ri Vazhdon të jetë një mister vdekja e Florenc Beqiraj në Francë. Florenci ndodhej prej 19 muajsh në Francë dhe u burgos në
Reperi i njohur shqiptar: Më kanë dhunuar si Florenci në burg Ndarja nga jeta e Florenc Beqirit në Francë ka tronditur shqiptarët brenda e jashtë vendit. Reperi Getinjo ka reagua
Basha fajëson Edi Ramën për vdekjen e Florencit në Francë Për liderin e Partisë Demokratike Lulzim Basha shkaktari kryesor i vdekjes në Francë të 23-vjecarit Florenc Beqiraj ësht
Florenci u dhunua ditën kur ministri francez ishte në Tiranë Florenc Beqiraj, 23 vjeç nga Shkodra, u deklarua i vdekur ditën shtunë në spitalin e Marsejës. Njerëz të njohur të sh
Francezët: Florenci hoqi dorë nga azili, për festa do të kthehej në shtëpi Vdekjen e shqiptarit Florenc Beqiraj e komentojnë edhe mediat franceze. Por, AFP duke cituar një forum që merret me m
Deputeti vajton në Facebook vdekjen e Florencit Edhe deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Lefter Koka ka shprehur hidhërim dhe ngushëllime familjarëve, për ndarj
Sali Berisha i ndihmon famlijarëve të Florencit nëpërmjet Facebook-ut Ish-kryeministri Sali Berisha, ka dënuar edhe njëherë ashpër krimin monstruoz, që i mori jetën 23 vjeçarit shqiptar, Flo
Dhjetra qytetarë protestojnë para Ramës për Florencin (VIDEO) Qytetarë të shumtë janë mbledhur para kryeministrisë në Tiranë, aty ku o zhvillojnë homazhe në nderim të Florenc Beqiraj
Nënës së Florencit i bie të fikët, shkoi për një jetë të mirë por e vranë (VIDEO) Mes dhimbjes dhe varfërisë, familja Beqiri ka hapur dyert e mortit në lagjen "Liria" të qytetit verior. Kamera e Ora
Gazeta franceze: Për 1 muaj 7 tentativa vetëvrasjesh në vendin ku u dhunua Florenci Marsejë: Valë vetëvrasjesh në qendrën e paraburgimit në Canet", kështu e nis me titullin gazeta franceze "La Provence",
Piktori shqiptar shpreh dhimbjen për Florencin dhe ka një mesazh për Francën Fikja e aparaturave që e mbanin gjallë 23 vjeçarin shqiptar Florenc Beqiraj në një spital të Francës, ka sensibiluzar gj
Vdekja e Florenc Beqirajt, familjes i premtohet që do ja sjellin trupin në Shqipëri Vdekja e Florenc Beqirajt vazhdon të jetë një mister ndërkohë pas ndarjes nga jeta hetimet vazhdojnë. Policia francez
Flet shoku i qelisë: Florencin e mbytën me karikues telefoni Vdekja e Florenc Beqirajt vazhdon të jetë një mister ndërkohë pas ndarjes nga jeta hetimet vazhdojnë. Policia francez
I burgosuri përlot për vdekjen e Florencit: Nesër mund të jetë vëllai jot! Florenc Beqiraj ndërroi jetë ditën e djeshme në Marsejë aty ku prej disa ditësh qëndronte në koma. Vdekja e tij ka b
Çunat e Librazhdit protestojnë për Florencin, por bëjnë gafën e madhe (VIDEO) Një grup djemsh nga Librazhdi kanë menduar të protestojnë ndaj Francës për vdekjen e Florencit pas torturash çnjerëzore
Trondit nëna e Florencit: E gjetëm të dhunuar me tela në mish Ditën e sotme familja Beqiri ka hapur dyert e mortit një ditë pasi u nda nga jeta i riu Florenc Beqiraj. Pavarësisht
Nëna e Florencit mes lotësh: Më sillni trupin e djalit t'a varros (VIDEO) Familja e Florenc Beqirit ka hapur dyert e mortit pas ndarjes nga jeta e 23-vjeçarit në Marsejë. Mes lotësh familjarët k
Protestë për Florencin: E therën si bagëti në burg, e vranë në spital Mijëra shqiptare brenda dhe jashtë vendit kanë shprehur ngushëllimet për vdekjen e të riut shqiptar në Marsejë, Florenc
Qytetarët masakrojnë Ramën për Florencin: Po sikur të ishte Zaho? Ndarja nga jeta e Florenc Beqirit në Francë ka trishtuar pafund mijëra shqiptarë të cilët prej disa ditësh luteshin që a