999 rezultate për

lorenc

Lorenc Jemini: Përjashtimi i Turqisë dërgon Shqipërinë në 'EURO 2020' Prej disa ditësh po diskutohet një variant i ri i kualifikimit të Shqipërisë në Europioanin 2020 edhe pse matematikisht
137 kg kokainë në Durrës, shkarkohet drejtori i policisë Shkarkohet pas 3 vitesh në detyrë drejtori i Policisë Durrës Alfred Çepe. Referuar burimeve nga Policia, raportohet se d
Për inat ose jo të Duas, Isaac e gjeti sërish dashurinë dhe është bjonde (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë e dimë se në zemrën e Dua Lipës është shkruar me shkronja të mëdha emri i modelit Anwar Hadid. Ata
Mori kot përsipër vrasjen e Indritit, gjykata jep vendimin për Lorenc Veliajn Lorenc Veliaj, dëshmia e të cilit zbardhi edhe autoret e vrasjes së Indrit Çelaj për rrjedhjen e ujit të kondicionerit q
Dalin formacionet Partizani-Qarabak, Franco Lerda lë në stol Trashin (FOTO LAJM) Në orën 17:30 Partizani do të presë në Selman Stermasi, Qarabagun, ndeshja e parë për raundin e parë eleminator të Champ
Mbetet në qeli Florenc Çapja Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në masën e sigurisë arrest me burg Florenc Çapjen. Kjo gjykatë ka lënë në fuqi masën
RRËFIMI 2/ Të fala Qazos! Fadil Mema tregon si u ngatërrua me Çapjat, atentatet dhe arratisja Fadil Mema ka vijuar rëfimin e tij para prokurorit Xhevat Hana duke pohuar se për të mbyllur konfliktin me fisin Çapja ë
Gjykata e Apelit liron Florenc Hoxhën Mesditën e sotme Gjykata e Apelit e Tiranës ndryshon masën e sigurisë për Florenc Hoxhën. Ai do të hetohet në "arrest sh
Operacioni "Krasta", lihet në burg Florenc Çapja Gjykata ka vendosur masën arrest me burg për Florenc Çapja të arrestuar në orët e para të mëngjesit të 14 qershorit. Sea
"Krasta", shtyhet gjyqi për Florenc Çapjan Gjykata shtyn gjyqin për vendimin e Florenc Çapjes për ditën e nesërme në orën 10:00. Vendimi pritej të jepej sot për
Akuzohet për vrasje dhe pengmarrje, arrestohet Florenc Çapja në Elbasan Nga operacioni në orët e para të mëngjesit një ndër të arrestuarit në Elbasan është edhe Florenc Çapja, pjesë e fisit të
Napoli shfrenon fantazinë, synon dyshen Benzema-Icardi "Sportmediaset" sqaron situatën për të ardhmen e sulmit të Napolit dhe shpjegon se ëndrra e Carlo Anchelotti quhet Karim
Analisti që mbështet Ramën: Drogë dhe para në çantat diplomatike Analisti Lorenc Vangjeli, ka dekalruar se në Shqipëri ka deputetë që kanë shfrytëzuar pasaportën diplomatike për të sjel
"E di si të fluturoj apo jo?”, sherr mes Salianjit dhe Vangjelit (VIDEO) Mes gazetarit Lorenc Vangjeli dhe ish-deputetit Ervin Salianji ka patuar dhe një tjetër moment të tensionuar gjatë emisi
"Je hajdut xhepash" Plas sherri në emision mes Lorenc Vangjelit dhe Ervin Salianjit (VIDEO) “Unë jam shoku i Aldo Bares, i tmerron ata. Ka një zarf aty. I kërcënon persona të ndryshëm. Jam shoku i filanit, kam 18
Në burg për protestën e 16 shkurtit, gjykata merr vendimin për Florenc Hoxhën Florenc Hoxha dhe 5 të arrestuarit e tjerë pas protestës së 16 shkurtit do të vijojnë të qëndrojnë në burg. Gjykata
Lorenc Trashi ftohet për herë të parë në kombëtare Më në fund, Lorenc Trashi ndoshta nuk i ka besuar syve kur ka parë mesazhin e ardhur nga trajneri i kombëtares së Shqipë
Florenc Hoxha mbetet në burg, ja vendimi për Ujkun e Cërrikut Gjykata e Apelit la në fuqi vendimin e Shkallës së Parë, duke lënë në burg pesë të arrestuarit për protestën e dhunshme
Shkëlqeu ndaj Romës, Strakosha vlerësohet me notën 7 Të paktën tri ndërhyrje vendimtare për Thomas Strakoshën në derbin e djeshëm ndaj Romës. Nëse bardhekaltrit u rikthyen t
Florenc Hoxha në burg, kush ishte sot shefi i sigurisë së protestës së Bashës (FOTO LAJM) Gjatë organizimit të protestave të ngjashme si ajo e sotmja apo e 16 shkurtit, partitë politike përcaktojnë edhe një per