999 rezultate për

lorena

Ledri Vula kapet "mat", kalon pushimet me modelen e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Reperi shumë i pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, Ledri Vula ndodhet me pushime në SHBA prej disa
Befason modelja e famshme në SHBA: Dua burrë shqiptar, kam mësuar të bëj pite (FOTO LAJM) Modelja me origjinë shqiptare, Lorena Haliti, tashmë po korr një sukses të madh në SHBA. Ajo është kthyer në një nga mod
"Heroi" i Francës në Botëror "fiksohet" pas modeles shqiptare (FOTO LAJM) Ylli i PSG-së dhe Francës, Kylian Mbappe, pas paraqitjes së tij të mrekullueshme në Botëror është cilësuar si një nga fu
La gruan për një vajzë 10 vjet më të re se vetja? Flet Gena Ai është një prej artistëve më të suksesshëm në vend dhe ndryshe nga shumë këngëtarë të tjerë puna e tij menaxhohet nga
Gena rrëfen historinë e dashurisë me gruan e dytë, si në përralla (FOTO LAJM) Padyshim që Gena është një nga këngëtarët më të preferuar të muzikës shqiptare. Ai është një njeri shumë aktiv dhe ku
Publikohet letra intime që gruaja e presidentit amerikan i dërgonte të dashurës Bashkëshorti i saj është një nga Presidentët më të famshëm amerikanë dhe ajo një nga Zonjat e Para më të njohura, por pa
Një festë private për 45 vjetorin e Genës (FOTO LAJM) Në një festë private të zhvilluar në një nga lokalet e natës në kryeqytet, bashkëshortja e Genës, Lorena, mblodhi miqtë
Kush fshihet pas "Lolitës" në Facebook? Askush nuk e mban mend ditën e parë kur profili në Facebook me emrin “Lolita” u bë aq popullor dhe i ndjekur edhe pse në
Neymar në një lidhje me një bukuroshe braziliane (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonas, Neymar është mjaft i suksesshëm edhe jashtë fushave. Futbollisti brazilian së fundmi përflitet për nj
Ja kush është nusja që shpenzoi 1 milion lekë me të dashurin Kjo që shihni në foto është nusja që prishi 1 milion lekë me të dashurin. Tashmë është hedhur dritë mbi vjedhjen e 10 mi
Vajza e Tellos dhe Lorenas do të quhet Carlota (FOTO LAJM) Cristian Tello njoftoi rreth një muaj më parë, më saktë pas ndeshjes së javës së 6 të La Ligas Barcelona-Valladolid, se
Lorena: Nuk e shpërdorova “Big Brother”-in tim Ashtu si çdo të hënë, në emisionin e “Pasdites” në “Top-Channel”, ishte i ftuar banori i fundit i dalë prej shtëpisë më
Lorena eliminohet nga Big Brother Momente emocionuese në Big Brother pasi vjen momenti i eliminimit të konkurrentit përs sonte. Arbana shprehet e është mo
Mamaja e Gracianos: Lorena nuk është tipi i tim biri Graciano deri tani ka emocionuar jo pak herë publikun nga ekrani me lot gëzimi për hyrjen në shtëpinë e “Big Brother”, m
Me Lorenën na bashkon vetëm nata Në shtëpinë e “Big Brother”, dashuria është shndërruar në temën kryesore të mbrëmjes, pasi produksioni u caktoi banorëve