999 rezultate për

loredana

Pas vdekjes së të atit, Loredana bën premtimin e ndjerë (FOTO LAJM) Reperes me origjinë shqiptare i është dashur të përballojë shumë momente të vështira. Pas skandalit me çiftin zvicer
Ditë zie për Loredanën, publikon foton prekëse me të atin (FOTO LAJM) Trishtimi për humbjen e babait ka pushtuar si Loredanën po ashtu he bashkëshortin e saj Mozzik. Lajmi për ditën e zi
Loredana në zi, humb njeriun më të shtrenjtë Sot është një ditë shumë e trishtë për reperen Loredana Zefi. Babai i saj është ndarë nga jeta. Këtë e bëri të ditur
U përfshi në skandalin 'Loredana', Getinjo tregon si i ka bërë të tijat makinat luksoze (FOTO LAJM) Skandali 'Loredana', u kthye në qendër të mediave jo vetëm shqiptare por edhe ato të huaja. Loredana akuzohet për mashtr
Fifi i del në mbrojtje Loredanës: Jam me ty (FOTO LAJM) Reperja Loredana Zefi prej disa ditës është në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të akuzave të ngritura ndaj saj
Skandali, sa do të zgjasin hetimet për Loredanën Reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në qendër të vëmendjes në Zvicër dhe në Kosovë, kur një çift zviceran e akuzoi se
Loredana dhe Mozzik rikthehen me ''milionat'' ( FOTO LAJM) Skandali "Loredana" tërhoqi një vëmendje të madhe. Këngëtarja akuzohet për vjedhjen e 700 mijë frangave por në këtë hist
Ishte Loredana ajo që i drejtohej Mozzikut kështu, tani e bën dhe Marina (FOTO LAJM) Marina Vjollca ka disa ditë që ndodhet me pushimenë Venedik bashkë me burrin e saj, Getoar Selimin. Ajo ka ndarë me f
Ministri flet për skandalin e Loredanës Skandali i reperes kosovare me nënshtetësi zvicerane, Loredana Zefi, ka shkaktuar probleme edhe në Qeverinë e Kosovës, d
Loredana ende vazhdon të bëjë bujë në Zvicër, pyetet edhe një ministër kosovar Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka gjatë qëndrimit të tij në Zvicër ka dhënë dy intervistave për mediumet zv
Reagon Mozzik: "Selfmade" dhe i vërtetë deri në vdekje (FOTO LAJM) Skandali “Loredana” ka vendour jo vetëm atë në qendër të vëmendjes por edhe bashkëshortin,kunatin dhe vëllain e saj.
Skandali ''Loredana'' , i përfshirë edhe Getinjo (FOTO LAJM) Ngjarja lidhur me akuzat ndaj këngëtares Loredana është kthyer në kryefjalën e ditëve të fundit. Një çift zviceran a
I dënuar 73 herë, vëllai i Loredanës njihet edhe si boss i drogës në Zvicër Familja Zefi në Zvicër është duke u njohur si një familje “problematike” përveç reperes Loredana Zefi e cila ka zhvatur
Morën jahtin me qera dhe nuk u kthyen më të jepnin lekët, mashtrimi i rradhës nga Loredana, përfshihet dhe Mozzik Prej ditësh në media po komentohet për ngjarjen dhe akuzat lidhur me Loredanën. Lajmi ka bërë bujë në të gjitha mediat v
Flet avokati zvicerian: Loredana tani për tani është e pafajshme, mund t’ia hedhë pa u dënuar Pas konferencës për shtyp në Kosovë, së bashku me avokatët e saj ku Loredana sqaroi opinioni publik për akuzat e ngritur
Loredana nuk trembet, i rikthehet jetës në Zvicër (FOTO LAJM) Loredana u kthye në qendër të vëmendjes në gjithë mediat vendase dhe të huaja. Ajo u akuzua për zhvatjen e 900.000 fr
Huffington Post zbërthen mesazhin, ja pse Loredana mbajti syzë gjatë konferencës Reperja nga Kosova Loredana Zefi u akuzua për zhvatjen e 900.000 frangave të nëj çifti zviceran në bashkëpunim me të vël
Sa rrezikon Loredana nëse shpallet fajtore për akuzat në Zvicër Raperja kosovare Loredana Zefi po akuzohet se ka përvetësuar nga një çift zviceran nga Valais rreth 700,000 franga. Gaz
Me quka dhe pa dhëmbë, mediat zvicerjane nxjerrin fotot e Loredanës para famës (FOTO LAJM) Një medie zvicerane publikoi një artikull me titullin “Fansat e Loredanës e dënojnë atë me fotot para dhe pas”. Mediu
Loredana mbledh "ushtaret" pas konferencës (VIDEO) Loredana ka filluar xhirimet për videoklipin e saj në Prishtinë. Pak orë pas mbajtjes së konferencës për media me Moz