999 rezultate për

loredana

Kënga e re e Loredanës dedikim për Mozzik? Këngëtarja tregon çfarë fshihet pas saj Dy ditë më parë, reperja Loredana Zefi publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me Juju, të titulluar ‘Kein Wort’.
E dëgjon gjithë Gjermania, Loredana ruan me fanatizëm origjinën në klipin e ri (VIDEO) Loredana Zefi është bërë tema kryesore e mediave pasi zbuloi se ndodhet në Paris me producentin e njohur Macloud. Ajo
Zbulohet djali misterioz që shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme reperja shqiptare, Loredana publikoi në Instastory foto të dy duarve, të sajën që shtrëngonte një dorë m
"S'ke nder prandaj të la Mozzik", Loredana i kthen përgjigjjen e pahijshme komentuesit (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan ndarjen, Mozzik dhe Loredana e kanë bërë të qrtë se marrëdhëniet me njëri-tjetrin nuk janë aq të mira.
Nuk la gjë pa thënë për Mozzik, Loredana konfirmon lidhjen e re? (FOTO LAJM) Intervista e Loredana Zefit për Alaudin Hamitin, krijoi një fortunë në mediat rozë, pas kundërpërgjigjes së Mozzik, i ci
E quajti gënjeshtare, Loredana i kthehet Mozzik në mënyrën që s'do t'i pëlqejnë aspak! (VIDEO) Ditën e djeshme Mozzik u shpreh i revoltuar pas intervistës së Loredana Zefit, e cila foli për arsyet e ndarjes së tyre.
Loredana paska vetëm një problem me "Dhelpër dinake" (VIDEO) Loredana theu sot heshtjen në një intervistë ekskluzive për Alaudin Hamitin në NIN të Klan Kosova. Në intervistën që
Për herë të parë pas ndarjes, Loredana tregon se e la Mozzik? (VIDEO) Kanë qarkulluar shumë lajme mbi arsyen e ndarjes së çiftit, që dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe sikur do
Tashmë pa Mozzik, Loredana i thotë të gjitha me tatuazhin e ri mbi shpinë (FOTO LAJM) Loredana prej kohësh po qëndron në krye të mediave rozë, e kjo jo vetëm për shkak të projekteve të reja por edhe përsa i
Gjërat qenkan serioze, Loredana merr dhuratë një unazë nga reperi gjerman (VIDEO) Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana ka nisur të përflitet se mund të jetë në hapat e parë të një lidhjeje të re. Kjo pas
"Mund të jetë fundi im", Loredanës i publikojnë mesazhet, reperja përsëri në telashe (FOTO LAJM) Është një nga emrat që sjell shumë skandale. Pos skandalit me çiftin zviceran ku u akuzua se vodhi nga ta shuma të ma
E lidhur me reperin gjerman? Mozzik: E tregove fytyrën e vërtetë (FOTO LAJM) Prej ditësh në mediat shqiptare dhe ato gjermane po qarkullon një lajm ku thuhet se Loredana ka nisur një lidhje të re.
"U frymëzua nga Loredana?", si u duk Elvana Gjata në performancën e djeshme (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt nata e parë e "Festivalit të 58 të Këngës" ku performoi edhe e shumëpërfolura si fituesja e këti
Loredana në lidhje me Bonez MC? Çfarë shkruajnë mediat gjermane (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana ka nisur të përflitet se mund të jetë në hapat e parë të një lidhjeje të re. Kjo pas
Kush është Bonez, gjermani që zuri vendin e Mozzik në jetën e Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana në pak kohë u kthyen në ciftin e preferuar të shqiptarëve. Me ardhjen në jetë në vajzës së tyre,
"Leku letër", shuma marramendëse që shpenozn Loredana për një palë shapka (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Loredana, ka tërhequr vëmendjen e mediave që në daljen e saj të parë, jo vetëm me këngët që kthehen
Pas lajmit për lidhjen me reperin gjerman, reagon Loredana (FOTO LAJM) Loredana Zefi u përfol dje për një lidhje me reperin e njohur gjerman Bonez! Shkak u bënë postimet e njëjta të dyshes
Loredana në një lidhje me reperin gjerman? Dalin pamjet që ngrenë dyshime (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana ka nisur të përflitet se mund të jetë në hapat e parë të një lidhjeje të re. Kjo pas
Loredana organizon festë madhështore për ditëlindjen e Hanës, po Mozzik? (FOTO LAJM) Edhe pak ditë na ndajnë nga ditëlindja e Hanës. Vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik mbush 1 vjeçe dhe për këtë ditë të
Loredana renditet mes më të kërkuarve në Google për vitin 2019 dhe ka një arsye (FOTO LAJM) Revista e njohur zvicerane, “Blick” ka publikuar listën e peronazheve zviceranë më të kërkuan në Google për vitin 2019.