999 rezultate për

lopez

Bëri lëmsh botën me këngën hit, njihni gruan “bombë” të Luis Fonsit Luis Fonsi këngëtari i këngës më të suksesshme të kohëve të fundit "Despacito" dihet se është shumë i talentuar dhe kënd
U rrëzua në mes të performancës, si reagoi këngëtarja e njohur (VIDEO) Jennifer Lopez është rrëzuar këtë të shtunë në Las Vegas duke trembur fansat. Por ajo veproi sic edhe është vetë, si
11 rastet kur VAR shfaqi momente dyshimi në La Liga Paraqitja e VAR në La Liga tashmë ka marrë vëmendjen derisa do të përdoret gjatë tërë sezonit 2018/19. Tifozët kanë s
Fillon puna për ndërtimin e murit SHBA-Meksikë Fillon në SHBA ndërtimi i murit të ri në kufi me Meksikën, një mur i kërkuar nga presidenti Donald Trump për të kundërsh
Rrëfehet Wanda, tregon tradhëtinë me Icardin ndaj Maxi Lopez Wanda Nara shpesh herë është bërë kryefjala e mediave rozë për jetën e saj të "shthurur" dhe për të shkuarën e saj konta
Wanda: Icardi nuk kishte para për të ngrënë kur e takova Wanda Nara dhe Mauro Icardi kanë një të shkuar si në "filma" së bashku. Ata janë njohur nëpërmjet ish-bashkëshortit
Në prag të të 50-tave, Jennifer Lopez sapo e provoi sërish se mbetet divë E konsideruar zyrtarisht një divë, Jennifer Lopez ka vërtetuar se pavarësisht vieteve, nuk ka ndërmend të plaket. Art
Këngëtarja e njohur tregon tmerrin: Më kërkuan të heq bluzën Tashmë buja e ngacmimeve seksuale ka marrë dhenë në Holliëood dhe tashëm botë. Edhe Jennifer Lopez ka rrëfyer histor
FIFA u krenua me sistemin VAR, por akuzohen për vjedhje Sistemi i teknologjisë VAR është risi për këtë Botëror ku u implementua mes shumë polemikash. Por së fundmi po flite
Krijuesi i sistemit VAR: FIFA ma vodhi idenë Francisco Lopez pretendon se është njeriu i parë që ka hedhur idenë e përsëritjes së aksioneve live gjatë ndeshjeve, që
Talenti 15-vjeçar i Barcelonës blihet nga Arsenali Sipas raportimeve në mediat spanjolle Arsenal ka mposhtu Liverpool në garë për talentin e akademisë së Barcelonës dhe ka
Jennifer Lopez gati për të shkuar sërish drejt altarit Këngëtarja, kërcimtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez njihet për historitë e saj të bujshme të dashurisë. Marr
Jennifer Lopez kopjon klipin e Ronela Hajatit? (FOTO LAJM) Është një prej artisteve më energjike në skenë. Ronela Hajati nuk po ndalet së punuari rreth projekteve të reja muzikore
Enis Bardhi merr komplimentet e trajnerit pas dy golave kundër Bilbaos Enis Bardhi arriti të shënojë dy gola në dy minuta nga gjuajta e lirë, që në fund dolën të jenë vendimtar në fitoren e L
Vajza pajton vrasës me pagesë për ta ekzekutuar Joseph Michael Lopez, një 22 vjeçar nga Kolorado është akuzuar për vrasjen e 19-vjeçares Natalie Marie Bollinger. Lopez
Jennifer Lopez tregon tmerrin: Regjisori më kërkoi të hiqja bluzën Tashmë buja e ngacmimeve seksuale ka marrë dhenë në Holliëood dhe tashëm botë. Edhe Jennifer Lopez ka rrëfyer histor
Toreadori fluturon në ajër, goditet nga demi (FOTO LAJM) Ky është momenti kur një toreador spanjoll hidhet në ajër nga një dem i tërbuar gjatë një festivali në Kolumbi. Julia
Jennifer Lopez nuk di të plaket Jennifer Lopez ka pozuar me veshjet e markës “Guess” duke treguar se ka gjetur sekretin e rinisë së përjetshme. 48-vj
Jennifer Lopez vjen me një projekt të ri muzikor Vetëm dy muaj pas publikimit të këngës së saj “Amor, Amor, Amor”, këngëtarja bukuroshe Jennifer Lopez ka sjellë një tjet
Modelet shqiptare pozojnë krah Jennifer Lopez Mesa duket i njëjti event ka bashkuar dy modelet e famshme shqiptare, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi të cilat kanë sur