999 rezultate për

lopez

Jennifer Lopez “kopjon” Oriola Marashin? (FOTO LAJM) Eventi “Met Gala” është një nga më të përfolurit, ku komentet për veshjen e yjeve nuk mungojnë. Diva e muzikës Jennif
Maxi Lopez joshet nga modelja suedeze (FOTO LAJM) Modelja suedeze Daniela Kristianson po shijon një lidhje me futbollistin Maxi Lopez. Ata të dy duken mjaft të lumtur ku
50 vjeçarja Jennifer Lopez ende del me bikini për fansat (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ende se ka marrë propozimin për martesë nga ana e të dashurit të saj Alex Rodriguez, që i ka dhuruar këng
E kërkon Bayern por Lille blindon Pepen Nicolas Pepe pa dyshim mund të quhet zbulimi i sezonit në Ligën e Parë Franceze. Sulmuesi i Lille ka shkëlqyer nën drejt
Skandal pas skandali: Alex, mesazhe të nxehta me ish-modelen? Fill pas bërjes publike të fejesës së Jennifer Lopez- it dhe Alex Rodriguez- it shpërtheu skandali se partneri i yllit t
Pas skandalit të tradhtisë, partnerit të Jennifer Lopez i ndodh gjëma Disa ditë më parë, Alex Rodriguez i propozoi për martesë këngëtares së njohur Jennifer Lopez me një unazë që kapte shifr
Alketa si Jennifer Lopez, shfaqet në video pa pikë make-upi (VIDEO) Jennifer Lopez publikoi një video gjatë përgatitjeve të Oscars që u quajt shumë e guximshme. Ajo dukej pa ‘make up’,
Jenifer Lopez nuk martohet me Alex Rodriguez Jennifer Lopez ka thënë se nuk ka nevojë të martohet me Alex Rodriguez akoma sepse ata janë duke jetuar vitet më të mirë
Sfida e Jennifer Lopez po "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Jennifer Lopez vijon të mbetet një nga femrat më të parapëlqyra në botë. Ajo numëron mijëra ndjekës në rrjetet socia
Lopez nxjerr në shitje shtëpinë por shqiptarja bën një koment pa lidhje (FOTO LAJM) Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez duket se janë aq të përsosur për njëri-tjetrin edhe pse iu është dashur një kohë e gja
Maxi Lopez: Wanda Nara më thërret gjithnjë kur nuk e ka Icardin në shtëpi Akuzat e ndërsjella ndërmjet Maxi Lopezit dhe Wanda Naras nuk kanë të mbaruar. Këtë herë është futbollisti argjentinas a
Bashkëshortja e Luis Figos si Jennifer Lopez, vitet kalojnë por ajo rinohet (FOTO LAJM) Edhe vajzat 20 vjeçare do t’i kishin zili bashkëshorten e ish futbollistit të madh Luis Figo. Të dy ata shfaqen në su
Maxi Lopez zbulon raportet me Wandën: Më telefonon kur Icardi është në grumbullim Sulmuesi i njohur argjentinas, Maxi Lopez ka dhënë një intervistë për të përditshmen sportive të Buenos Airesit, "Ole",
Tërboi 2018 me këngën e tij, kjo është super bashkëshortja e Luis Fonsit Luis Fonsi këngëtari këngës më të suksesshme të vitit 2018 dihet se është shumë i talentuar dhe këndon bukur por shumë p
Pas natës që kaluan bashkë, këngëtari shqiptar surprizon Jennifer Lopez-in (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar Albert Stanaj, duket se është gjithmonë në shoqërinë e VIP-ave me famë botërore. Këtë Kr
Maxi Lopez thumbon Wandën dhe Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Icardit ka marrë përgjigjen e pritur nga ish-bashkëshorti i saj Maxi Lopez, menjëherë pasi ajo fol
Këngëtari shqiptar kalon natën me Jennifer Lopez, poston fotografinë Këngëtari i njohur shqiptar, Albert Stanaj ka miqësi me shumë nga emrat me famë botërore. Një prej tyre është edhe di
Çmenduri/ Këndoi vetëm 20 minuta, këngëtarja e njohur merr 3 milionë dollarë Jennifer Lopez është padyshim një nga divat e muzikës në të gjithë botën. Suksesi, fama dhe dashuria që njerëzit kanë
Xhenifer Lopez del pa të mbathura, trupi i saj është magjepës (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është quajtur një ‘bishë’ e vërtetë përsa u përket formave fizike. Ajo është një artiste mjaft e talentua
Rrezikon burg për shkelje të privatësisë, Wanda Nara mohon gjithçka Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara rrezikon 4 muaj burg për publikimin e disa të dhënave personale në rrjetet soc