999 rezultate për

lopez

E lumtur si Jennifer Lopez, këngëtarja zbulon sekretin (FOTO LAJM) Jennifer Lopez i ka arritur të gjitha gjatë karrierës së saj, por ajo që e bën atë të jetë e plotësuar është lumturia me
"Nisa të qaj", J.Lo flet për kartolinën prekëse që i dërgoi vajza e bashkëshortit (FOTO LAJM) Të bësh bashkë dy familje që kanë patur më parë rrugëtime të ndryshme nuk është fort e lehtë. Por Jennifer Lopez dhe Ale
Pas shumë kohësh Maxi Lopez takohet me fëmijët e tij (FOTO LAJM) Pasi deklaroi publikisht se Wanda Nara nuk po respektonte marrëveshjen e nënshkruar nga gjykatësi në lidhje me regjimin
Jennifer Lopez ngjitet mbi tub, "çmend" me performancën si striptiste (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez, 50 vjeç, ka treguar aftësitë e saj si striptiste. Bëhet fjalër për realizimin
E mbuluar me para dhe e zhveshur, Jennifer Lopez zbulon datën e filmit të ri (VIDEO) Jennifer Lopez ka njoftuar për datën e publikimit të filmit të ri. Jennifer Lopez do ta shohim sërish në një rol si a
Bashkëshortit të Jennifer Lopezit i grabisin makinën (FOTO LAJM) Alex Rodriguez shkoi për të ndjekur ndeshjen e bejsbollit, kur u kthye gjeti veturën bosh. Bashkëshorti i Jennifer Lo
JLo feston 50 vjetorin, i fejuari i bën dhuarata luksoze Alex Rodriguez i dhuroj Jennifer Lopez një ditëlindje të 50-të për tu mbajtur mend, duke i dhuruar të fejuarës së ti një
50-vjeçare si Jennifer Lopez, këngëtarja feston si në të 20tat (VIDEO) Ditën e djeshme ylli i muzikës botërore Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e saj. Këngëtarja seksi festoi 50-vjetorin
Jennifer Lopez feston ditëlindjen, shikoni si e uron Kim Kardashian (FOTO LAJM) Jennifer Lopez sot feston ditëlindjen, me këtë rast pranoi shumë urime nga familjarët, miqtë dhe fansat. Një urim të
Trajneri nuk e do te Levante, por Sadiku lë pushimet dhe vjen në stërvitje Levante ka nisur stërvitjet ditën e hënë dhe pjesa më e madhe e lojtarëve i janë bashkuar klubit. Trajneri Paco Lopez
Edhe në New York ikin dritat, Jennifer Lopez ndërpret koncertin (VIDEO) Megjithëse ishte përgatitur për një natë të gjatë pasi do të mbante një koncert gjigant në Madison Square Garden, Jennif
Disa ditë larg të 50-ave, Jennifer Lopez shfaqet gjithnjë e më seksi (FOTO LAJM) Kanë mbetur edhe disa ditë nga ditëlindja e saj e 50-të. Por, JLo, ditëve të fundit po shfaqet më seksi se kurrë më p
JLo martohet për të katërtën herë (FOTO LAJM) Si pjesë e turneut, këngëtarja e famshme Jennifer Lopez publikoi dokumentarin “It’s My Party: Showtime!”, i cili zbulon
I ulet në prehër, Jennifer Lopez "luan mendsh" fansin me kërcimin erotik (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka dhuruar sërish spektakël para fansave të saj. Këngëtarja Jennifer Lopez ka filluar turin e saj muziko
Turpërohet Jennifer Lopez, tregon "padashje" të brendshmet (FOTO LAJM) Jennifer Lopez nuk i ka shpëtuar syrit të paparacëve. Modelja dhe aktoja së fundi është fotografuar në rrugë, e shoqë
Pak javë para 50-vjetorit, Jennifer Lopez zbulon sekretin e rinisë së përjetshme (FOTO LAJM) Jennifer Lopez njihet si ikona e bukurisë së përjetshme, sepse sa më shumë kalojnë vitet aq më shumë ajo rinohet. Kë
JLo dëshmon edhe njëherë se mosha është thjesht një numër (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka treguar format e saj fenomenale derisa ka pasur të veshur xhinse në një drekë me shokë në Los Angeles
Jenniffer Lopez çmend fansat me klipim e ri ( FOTO & VIDEO) Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Medicine”.
Maxi Lopez harron Wandën, një tjetër bionde i ka kthyer buzëqeshjen (FOTO LAJM) Maxi Lopez e ka gjetur buzëqeshjen. Sulmuesi argjentinas ndihet i lumtur me partneren e re, Daniela Christiansson, e cil
I dashuri i Dua Lipës nuk i reziston të pasmeve të JLo (FOTO LAJM) As Isaac nuk mundi të rezistojë pa shikuar trupin bombastik të Jennifer Lopez. Dua Lipa ka debutuar mbrëmë në eventin