999 rezultate për

lopez

E tepruan me erotizmin në "Superbowl", me mijëra njerëz u ankuan për Jennifer Lopez dhe Shakirën (VIDEO) Jo të gjithë e kanë pëlqyer shfaqjen e Jennifer Lopez dhe Shakirës në pushimin e pjesëve në "Superbowl", madje FCC (Komi
Sfida më e re po fikson rrjetin, mban emrin e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është nëna me seksi e showbiz-it dhe kjo nuk ka diskutim. Ndonëse është nënë e dy fëmijëve, ajo ja del
Zbuloni shifrën e çmendur që J.Lo dhe partneri do të shpenzojnë për ceremoninë e martesës (FOTO LAJM) 2020-ta duket se do të jetë viti i Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez. Në mars të vitit që lamë pas, Rodriguez i propo
Super performancë në Super Bowl, Shakira dhe Jennifer Lopez nuk do të paguhen (VIDEO) Më shumë se vetë ndeshja, në Super Boël tërhoqi vëmëndje dhe u lakua në të gjitha mediat performanca e Shakirës dhe Jenn
10 orë dhe shumë para, sa pagoi Jennifer Lopez për grimin në Super Bowl (FOTO LAJM) Kush duket kaq mirë, nuk duket rastësisht. Që konturi dhe shkëlqimi i Jennifer Lopez të dukej në ekrane, në skenë, në fo
E la vetëm, zbulohet arsyeja pse Pique nuk ishte me Shakirën në Super Bowl (FOTO LAJM) Shakira padyshim që “tronditi” skenën e Super Bowl. Ajo dhe Jennifer Lopez ndezën skenën me performanca të fuqishme siç
Shakira dhe Jennifer Lopez "ndezin" atmosferën në finalen e Super Bowl (FOTO LAJM) Shakira dhe Jannifer Lopez ja kanë dalë të dhurojnë spektakël në finalen e Super Boël në "Hard Rock Stadium" të Miamit,
S'mund të ishte ndryshe, performanca e Shakira dhe JLO në Super Bowl elektrizoi "botë" (VIDEO) "Le t’i tregojmë botës se çfarë mund të bëjnë dy vajza të vogla latine," shkroi Jennifer Lopez për Shakira-n, pak para s
Shakira e Jennifer Lopez përgatitin shfaqjen për Super Bowl Jennifer López dhe Shakira do të jenë protagonistet e shfaqjes së lakmuar të NFL Super Bowl, e cila do të mbahet në Miam
Jennifer Lopez kapet "mat" duke debatuar ashpër me partnerin (FOTO LAJM) Është mëse normale që si momentet e bukura, në çdo lidhje do të ketë edhe zënka. Ndonjëherë këto zënka kalojnë edhe n
U shpall e veshura më keq në Golden Globes: Rrjeti shpërthen në "meme" për fustanin e JLO (FOTO LAJM) U mbajt mbrëmjen e djeshme ceremonia e ndarjes së çmimeve "Golden Globes 2020" dhe një vëmendje të madhe morën edhe vesh
Në moshën 50-vjeçare, Jennifer Lopez shpreh dëshirën për zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Jennifer Lopez nga martesa e saj me, Marc Anthonym është nënë e binjakëve 11-vjeaçarë.Pas ndarjes fëmijët qëndrojnë me t
Publikohen pamjet e ndalimit të djalit të "El Chapo-s" (FOTO & VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
Arrestimi i djalit të "El Chapos", si u turpërua më pas policia meksikane (VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
Jennifer Lopez, 50-vjeçarja që i bën të gjithë ta kenë zili për format perfekte (FOTO LAJM) Menjëherë pas realizimit të filmit ‘Hustler’ që rezultoi të jetë një sukses, Jennifer konfirmoi se po merret me një film
Jennifer Lopez pozon me fustan nusërie, mahnit rrugët (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore Jennifer Lopez është një ndër personazhet më të komentuar të Showbizit. Projekte
Lopez merr vendimin, fal Icardin për tradhëtinë me Wanda Naran Shpatat ulen dhe marrëdhënie shoqërore mbizotëron mbi çdo gjë. Këtë ka vendosur të bëj sulmuesi i Crotones, Maxi Lopez,
Tmerr në Florida, 40 vjeçari “monstër” përdhunon dy vjeçaren Një vajzë vetëm 2 vjec është përdhunuar nga një dyzetvjecar dhe është lënë mes gjakut në dyshemenë e banjës. Autorite
Jennifer Lopez si striptiste, ky shtet i ndalon filmin Filmi ku Jennifer Lopez aktron si striptiste është ndaluar në Malajzi për shkak të "përmbajtjes së pahijshme". Bordi
Jennifer Lopez takohet me ish-partnerin në prani të Alex Rodriguez dhe ç’ndodhi (FOTO LAJM) Megjithëse të ndarë, ylli i “Hustler”, Jennifer Lopez dhe ish-partneri, Marc Anthony, vazhdojnë të kenë marrëdhënie të m