999 rezultate për

lopez

50 vjeç, por Jennifer Lopez shpërthen me bikini (FOTO LAJM) 50-vjeçe por as që do t’ja dijë. Jennifer Lopez përshëndet verën duke pozuar me një mikro-bikini që përveçse po bën xhir
Skenat intime mes Jennifer Lopez dhe Malumës po bëjnë xhiron e rrjetit (VIDEO) Jennifer Lopez është e fejuar me ish-lojtarin e bejsbollit Alex Rodriguez. Por në një video të publikuar se fundmi shfaq
Jennifer Lopez më joshëse se kurrë më parë (FOTO LAJM) JLo lë pa fjalë me setin për kampanjën e saj të re. Jennifer Lopez vazhdon të jetë aktive edhe në fushën e biznesit,
"Nëse skuadra humbet nuk kryen marrëdhënie", Wanda Nara nxjerr "zbuluar" Icardin (FOTO LAJM) Wanda Nara ka pranuar në mënyrë tronditëse se sulmuesi dhe bashkëshorti i saj, i cili luan për Paris Saint-Germain, Maur
E quajti grua pa ndjenja, Wanda Nara i kundërpërgjigjet me kode Maxi Lopez (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Maxi Lopez lëshoi kritikat e radhës për ish-gruan e tij, Wanda Nara, me të cilën ka dhe një djalë. Tas
"Grua pa ndjenja", Maxi Lopez akuzon sërish Wanda Narën Wanda Nara ka mohuar që ndokush në familjen e saj, përfshirë Mauron dhe fëmijët, të jenë pozitive me COVID-19. “L’Equipe
Brenda rezidencës 40 milionë dollarëshe të Jennifer Lopez-it (FOTO LAJM) Është e vështirë të mendosh që Jennifer Lopez është 51-vjeçe. Pamja e saj është rezultat i dhjetëra orëve në palestër
EUROPA LEAGUE/ Sevilla - Roma, formacionet zyrtare Sonte luhen 4 ndeshjet e rradhës të vlefshme për 1/16 e Europa League. Ndeshja kryesore është ajo mes Sevilla - Roma.
Mosha është vetëm një numër dhe Jennifer Lopez e vërteton më së miri (FOTO LAJM) Ajo është 50 vjeçe por duket më në formë se kurrë. Jennifer Lopez i ka mahnitur të gjithë me format e saj. E vesh
50 vjeç dhe në formën më të mirë, kjo është dieta e përditshme e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Jennifer Lopez punon shumë për pamjen e saj të jashtëzakonshme, me një regjim të rreptë dhe me një dietë të shëndetshme
Barcelona-Espanyol, formacionet zyrtare të derbit katalanas Barcelona do të luajë ndaj Espanyolit në në orën 22:00. Vendasit do të kërkojnë fitore për të vazhduar luftën për tit
Wanda Nara provokon Maxi Lopez me fotot e fundit (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga modelja dhe njekohësisht agjentja e sulmuesit Mauro Icardit ka provokuar hapur ish bashkëshorti
Formacionet zyrtare: Espaynol-Real Madrid, Los Blancos për të kapur kreun Reali do të luajë në 22:00 në transfertën e vështirë ndaj Espanyol ku vendasit duan pikë për mbijetesë. Los Blancos n
Protestuesit djegin policin gjatë demonstrimeve për "George Floyd të Meksikës" (VIDEO) Pamje tronditëse vijnë nga Meksika. Një oficeri policie i është vënë zjarri pas një konfrontimi me disa demonstrues. Ngj
Maxi Lopez: Ronaldinho e theu derën dhe më nxorri jashtë Ai po mundohej të integrohej, sepse ishte hera e parë që e linte Amerikën e Jugut. Maxi Lopez, fatmirësisht për të, gjet
E FRIKSHME/ Jennifer Lopez dhe selfie misterioze, pas saj shfaqet një fantazmë? (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, ka postuar një selfie gjatë një stërvitje në shtëpinë e saj, por pas saj shfaqet n
Felipe Melo: Kam grushtuar Diego Lopez Felipe Melo zbulon një tjetër takim mjaft të dhunshëm pasi rrëfeu se e ka goditur me kokë Giorgio Chiellini, duke thnë s
Gruaja e Reyes ndan videon e futbollistit të ndjerë të filmuar vetëm disa javë para aksidentit tragjik (VIDEO) Noelia Lopez, gruaja e të ndjerit Jose Antonio Reyes, ndau një video të filmuar vetëm disa javë para aksidentit që i mor
Jennifer i mësoi Shakirës si të bëjë twerk dhe rrjeti u çmend (VIDOE) Jennifer Lopez e di mirë që të gjitha ne kemi nevojë për motivim pas një izolimi të gjatë në shtëpi dhe kështu, prandaj
Amerikani pi gjysmë litri dezinfektant pasi Donald Trump sugjeroi se kuron Covid-19 Një burrë është shtruar në spital pasi piu një shishe plot me dezinfektant, duke marrë fjalë për fjalë sugjerimin e pres