999 rezultate për

lopetegui

Lopetegui: Mos harroni që Roma vjet eliminoi Barcelonën Trajneri Julen Lopetegui është shumë i lumtur me ndeshjen e parë në Champions League me Realin mbi të gjitha për rezulta
Champions-i i parë pa Ronaldon? Asnjë problem për Lopeteguin REal Madrid ditën e nesërme do të përballet me Romën për ndeshjen debutuese në Champions LEague për këtë sezon. MAdr
Rrëfehet Lopetegui: Reali ka synime maksimale Julen Lopetegui u shfaq para mediave, në prag të ndeshjes së parë të Ligës së Kampionëve për këtë sezon, kundër Romës. T
Zidane apo Lopetegui? Shikoni si përgjigjet Bale Pas largimit të Zinedine Zidane nga “Bernabeu”, si zëvendësues i tij erdhi Julen Lopetegui. Që nga ardhja e spanjollit,
Lopetegui i përgjigjet Messit: Mos e nënvlerësoni Realin pas largimit të Ronaldos Julen Lopetegui ka paralajmëruar që të mos vihen në dyshim aftësitë e lojtarëve të Real Madridit, pasi Lionel Messi ditë
Real Madrid kërkon sulmuesin e Milanit Trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui, e ka shfaqur interesimin e tij për sulmuesin e talentuar të Milanit, Patrick
Lopetegui "thumbon" Ronaldon: Ky lojtar do shënojë 40 gola Trajneri i Real Madrid, Julen Lopetegui është shumë krenar për fitoren e skuadrës së tij kundër Leganes. “Më vjen mi
Lopetegui gjen ilaçin e duhur për lulëzimin e Benzemas këtë sezon Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridi ka bërë që shumë gjëra të ndryshojnë në start të sezonit të ri në La Liga,
Lopetegui thumbon Ronaldon: Rëndësi ka skuadra, jo “yjet” Julen Lopetegui duket se po ja del mbanë të mbajë në ritmet e larta skuadrën e Real Madrid. Së fundmi spanjolli ka
Courtois apo Navas? Me këtë portierë do startojë Lopetegui sonte ndaj Atleticos Një dilemë e madhe ekziston për sa i përket portierit që do të mbrojë portën e Realit në ndeshjen me Atleticon sot në mb
Trajneri i Real Madridit gjen zëvendësuesin e Ronaldos Trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui, duket se po përshtatet shumë mirë në ekipin e Real Madrid. Ai po u jep mu
“AS” dhe Lopetegui japin sinjale shprese për Interin Orët kalojnë dhe shpresat e Interit për të transferuar Luka Modriçin në Milano vijojnë të rriten në mënyrë të vazhdueshm
Lopetegui: Duam të fitojmë Superkupën Ditën e nesërme dy skuadrat nga Madridi, Reali dhe Atletico do të ndeshen në kuadër të Superkupës së Europës. Ndërkohë s
Lopetegui shkatërron ëndrrat e interistëve, ka diçka edhe për Kovaçiç Trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui, ka lënë të kuptohet se Mateo Kovacici do të largohet nga klubi madrilen pas i
Lopetegui: Luani me shumë pasion Real Madrid kanë vazhduar përgatitjet për sezonin e ri gjatë turneut parasezonal në SHBA, dhe trajneri i ri, Julen Lopet
Kjo është arsyeja se pse Julen Lopetegui mban syze dielli në stërvitje Shumë madrilenë mund ta kenë vënë re detajin, por edhe mund të kenë pyetur pse trajneri Julen Lopetegui zbret gjithmonë
Lopetegui: Do të isha i lumtur nëse nuk largohet askush Julen Lopetegui ka folur në konferencën për media pas humbjes nga Manchester United, dhe ka komentuar të ardhmen e skuad
Carvajal: Lopetegui nxjerr më të mirën prej lojtarëve Ish trajneri i Spanjës ka një detyrë të vështirën për ta pasuar Zinedine Zidanen, por mbrojtësi Carvajal beson se ai ësh
Real Madrid vendos për zëvendësuesin e Ronaldos, nuk është as Hazard, as Cavani Largimi i Cristiano Ronaldos ka lënë një boshllëk të madh te Real Madrid. Këta të fundit prej ditësh janë munduar t
Lojtari i Real Madrid këmbëngul të largohet Sipas "Marca" mesfushori i Real Madrid, Mateo Kovacic po vazhdon të këmbëngul që të largohet nga ky klub dhe ktë fjë mës