999 rezultate për

look-ut

I bashkohet look-ut të verës, Çiljeta shkëlqen me pamjen e re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, ka qenë gjithmonë mjaft e guximshme kur bëhej fjalë për ndryshimet në ‘look’. A
Dalja e fundit mbretërore, të gjithë u fiksuan pas look-ut të Meghan (FOTO LAJM) Pas largimit nga familja mbretërore, Meghan Markle dhe Princ Harry humbën statusin e tyre si “çift mbretëror” dhe tani j
Bjonde, e kuqe, e zezë, Tayna nuk ndalet me ndryshimin e look-ut (FOTO LAJM) Tayna është një ndër personazhet më eksperimentues të ekranit shqiptar. Edhe pse nuk ka shumë vite në skenë, ajo bren
"Të qethin e të bëjnë si pëllumb", kur dora e berberit bën çudira (FOTO LAJM) Djemtë që po shihni kanë kaluar në një proces ekstrem për të përmirësuar pamjen e tyre të jashtme. Por nuk janë oper
Pas ndryshimit të look-ut, Elhaida provokon nga shtrati Elhaida Dani njihet shumë pak për ndryshimet e saj në look dhe veshje. Kohët e fundit, ajo është shfaqur edhe më fashion
Suksesi me Italinë, Zaza heq mjekrrën (FOTO LAJM) "Ia dolëm, nuk e duroja dot më". Kështu njofton në Twitter Simone Zaza, sulmuesi i Sassuolos dhe ylli i ri i kombëtares
Victoria Beckham, evolucioni i look-ut në vite (FOTO LAJM) Bashkëshortja e David Beckham dhe ish pjesëtarja e grupit "Spice Girls", Victoria Beckham është një ndër femrat më klas
Nicole Kidman dhe evoluimi i look-ut ndër vite (FOTO LAJM) Nicole Kidman është bërë me kalimin e viteve një nga artistet më të famshme të Hollywood-it. Megjithatë artistja bukuros