999 rezultate për

look

Motrat Vjollca shfaqen me të njëjtin look, Luanës apo Marinës i shkon më shumë (FOTO LAJM) Moderatorja më “IN” e momentit, Luana Vjollca ka eksperimentuar shumë me look-un këto kohë. Një herë me flokët të gjatë
Zhbllokohet sfida, Fulham-Manchester United (VIDEO) Fulham ka befasuar Man United. Në minutën e Ademola Lookman mposht De Gean.
S'mund të duket shëmtuar, Luana ndryshon look dhe surprizon ndjekësit (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Moderatorja e njohur merr gjithmonë vëmendjen
Duket yll, Jonida Vokshi bën ndryshimin e menjëhershëm në look (FOTO LAJM) Në muajin qershor të vitit që lamë pas, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bekuan me
Ava Max ndryshon "look" drastikisht, si e pritën fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max, është dalluar gjithmonë për stilin e veçantë dhe eksperimental në pamjen e saj
E mbajti fshehur, Marina pozon me look-un e ri dhe duket mahnitëse Pak ditë më parë përmes një video ku shfaqej duke prerë flokët, Marina na tregoi se po ndryshonte pamjen. Megjithatë për
Luks i gjallë, vetëm ky look i Leonora Jakupit kushton më shumë se 25 mijë euro Leonora Jakupi, përveçse një këngëtare mjaft e talentuar dhe një figurë mjaft e hijshme e shoëbizit, është dhe mjaft e d
Pa të brendshme? Marina Vjollca çmend rrjetin me look-un e 31 dhjetorit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, moderatorja Marina Vjollca njoftoi se "Klanifornia" do të jepet në natën e ndërrimit të viteve. Ata kan
Këtë nuk e prisnit, Rezarti dhe Flori ndryshojnë komplet look për fësta (VIDEO) Jemi në prag të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri e sigurisht televizionet mundohen të rezervojnë surpriza e spektakët për
Shkëlqeu në "Shiko Kush Luan", por sa i kushtoi Luanës ky look kaq joshës (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca mori si gjithmonë vëmendjen e madhe të publikut gjatë mbrëmjes së te shtunes në emisionin e sa
Kështu nuk e keni parë ndonjëherë, Agnesa Vuthaj ndryshon look (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj njihet si një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për natyralitetin dh
S'ka më flokë të gjatë, Kim Kardashian kthen në trend këtë look (FOTO LAJM) Dita e Falenderimeve e ka gjetur yllin e “Keeping Up With the Kardashians”, Kim-in, me një tjetër look. Kësaj here, 4
U nda nga i fejuari, këngëtarja e famshme befason me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Ajo guxon me look-un e saj, por ky i fundit renditet si ndër më të guximshmit e saj. është fjala për këngëtaren e famshm
S'do ta njihni, Kida eksperimenton me look-un e ri (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, Kida befasoi fansat e saj me një ndryshim drastik të look-ut. Ishim mësuar ta shihnim brune, por kë
Nora Istrefi bën ndryshimin e papritur në look, si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Era dhe Nora Istrefi na lezetuan Instagrami të gjithëve teksa u panë duke darkuar e duke kaluar kohë
Look-u që shihni në këtë foto i ka kushtuar Taynës sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Reperja Tayna i vuri flakën rrjetit me disa foto me bikini, teksa shijonte plazhin në nëntor. ajo publikoi në llogari
S'ju a merr mendja, me këtë look do ta shihni Klea Hutën sonte në ekran (FOTO LAJM) Flokët e gjatë, brunë dhe pa eksperimentime janë gjithmonë tipari dallues i Klea Hutës. Por ajo do ti surprizojë të g
Marina Vjollca ndryshon “look” dhe na befasoi të gjithëve (FOTO LAJM) Çdo të shtunë vëmendja është maksimale ndaj motrave Vjollca, por këtë herë të gjithë do i kenë sytë tek Marina. Moder
Ish-Sofi e "Zonë e Lirë" ndryshon totalisht look, si duket tani bukuroshja (FOTO LAJM) Nëse do flisnim për lezetin e emisionit "Zonë e Lirë" në drejtimin e Arjan Çanit, padyhim që është "Sofia" e tij e cila
Duket yll, Fjoralba surprizon me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Vapa iku me gushtin e po ashtu ikën edhe gërshetat shumëngjyrësh, aq në modë për ditët e nxehta. Vjeshta ka ardhur me