999 rezultate për

look

S'ka më flokë të gjatë, Kim Kardashian kthen në trend këtë look (FOTO LAJM) Dita e Falenderimeve e ka gjetur yllin e “Keeping Up With the Kardashians”, Kim-in, me një tjetër look. Kësaj here, 4
U nda nga i fejuari, këngëtarja e famshme befason me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Ajo guxon me look-un e saj, por ky i fundit renditet si ndër më të guximshmit e saj. është fjala për këngëtaren e famshm
S'do ta njihni, Kida eksperimenton me look-un e ri (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, Kida befasoi fansat e saj me një ndryshim drastik të look-ut. Ishim mësuar ta shihnim brune, por kë
Nora Istrefi bën ndryshimin e papritur në look, si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Era dhe Nora Istrefi na lezetuan Instagrami të gjithëve teksa u panë duke darkuar e duke kaluar kohë
Look-u që shihni në këtë foto i ka kushtuar Taynës sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Reperja Tayna i vuri flakën rrjetit me disa foto me bikini, teksa shijonte plazhin në nëntor. ajo publikoi në llogari
S'ju a merr mendja, me këtë look do ta shihni Klea Hutën sonte në ekran (FOTO LAJM) Flokët e gjatë, brunë dhe pa eksperimentime janë gjithmonë tipari dallues i Klea Hutës. Por ajo do ti surprizojë të g
Marina Vjollca ndryshon “look” dhe na befasoi të gjithëve (FOTO LAJM) Çdo të shtunë vëmendja është maksimale ndaj motrave Vjollca, por këtë herë të gjithë do i kenë sytë tek Marina. Moder
Ish-Sofi e "Zonë e Lirë" ndryshon totalisht look, si duket tani bukuroshja (FOTO LAJM) Nëse do flisnim për lezetin e emisionit "Zonë e Lirë" në drejtimin e Arjan Çanit, padyhim që është "Sofia" e tij e cila
Duket yll, Fjoralba surprizon me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Vapa iku me gushtin e po ashtu ikën edhe gërshetat shumëngjyrësh, aq në modë për ditët e nxehta. Vjeshta ka ardhur me
Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
Sërish ndryshime në look, çfarë bëri këtë herë Kida (FOTO LAJM) Kida është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Këngëtarja e hitit “Deja Vu” tërhoqi vëmendjen me ta
Jo më bjonde, vajza e Sabianit ndryshon look dhe të gjithë po "çmenden" (FOTO LAJM) Jeni mësuar që gati gjatë gjithë kohës ta shikoni bionde, por tani nuk është më ashtu. Keisi Medini ka ndryshuar look dh
Motra e Neymar ndez rrjetin, seti i fundit fotografik më i pëlqyeri (FOTO LAJM) Motra e Neymar, Rafaela da Silva tashmë ka pesë milion e gjysmë ndjekës në Instagram. Dhe një arsye e mirë për këtë janë
Yll e bukur, motra e Afërdita Dreshajt bën për herë të parë këtë ndryshim në look (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë ju që bëni herë pas here xhiro në profilin e Afërdita Dreshaj në Instagram, jeni njohur edhe me motr
Surprizon Ledina Çelo, shfaqet me look si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo i mungon skenës së muzikës. Megjithatë, ajo është shumë aktive në rrjete so
"M'paska marrë malli", Adelina Ismaili i rikthehet këtij look-u (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili tregoi se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri t
Motra e Neymar ndez rrjetin, seti i fundit fotografik më i pëlqyeri (FOTO LAJM) Motra e Neymar, Rafaela da Silva tashmë ka pesë milion e gjysmë ndjekës në Instagram. Dhe një arsye e mirë për këtë janë
Me look të ri dhe fustan transparent, këngëtarja shqiptare pozon joshëse nga vaska (FOTO LAJM) Përveç muzikës që bën, Flaka Krelani, është gjithashtu shumë e komentuar edhe për fotografitë që publikon në rrjetet soc
Duke lyer flokët vetë, ky është look-u i ri i Bebe Rexhës (VIDEO) Këngëtarja me famë botëtore Bebe Rexha është një ndër artistet më të komentuar kjo për shkak të sukseseve, por edhe para