999 rezultate për

londinez

Arsenali shumë afër divorcit me Arsene Wenger Trajneri i Arsenalit po përballet me presionin gjithmonë e më shumë në rritje për të siguruar një vend në UEFA Champions
Zyrtare: Mesut Ozil nënshkruan kontratë të re me Arsenalin (FOTO LAJM) Arsenali ka njoftuar përmes faqes së vet zyrtare se Mesut Ozil ka nënshkruar kontratë afatgjate me klubin. Ozil, i ci
Arsenal dhe Dortmund po shkojnë drejt dështimit për Aubameyangun Kalimi i Pierre Emerick Aubameyang te Arsenali në këtë merkato po kthehet në një çështje. Kur mbeten edhe pak ditë q
Dy klubet londineze luftojnë kokë më kokë për mesfushorin e PSG Dy klubet londineze Arsenal dhe Tottenham janë në garë për të siguruar shërbimet e mesfushorit të PSG, Lucas Moura.
E FUNDIT / Theo Walcott transferohet tek Evertoni Para pak minutash është zyrtarizuar kalimi i mesfusshorit të anglisë dhe Arsenalit tek skuadra nga Merseysides, Everton.
Londinezët shënojnë edhe golin e dytë ndaj Evertonit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Evertonit në "Wembley Stadium". Është sulmuesi 24-vjeçar, Harry
Derbi londinez barazon pa gola në gjysmë-finalen e parë të Carabao Cup (VIDEO) Chelsea ka barazuar 0:0 me Arsenalin, në ndeshjen e parë gjysmëfinale në kupën e ligës të njohur si Carabao Cup. Ndes
Walcott dëshiron largimin nga skuadra londineze Theo Walcott dëshiron të largohet nga Arsenal gjatë këtij afati kalimtar të janarit. Anësori anglez dëshiron të ruaj
Derbi londinez drithërues në minutat e fundit, mbyllet në barazim (VIDEO) Arsenali dhe Chelsea kanë barazuar në këtë derbi me plot emocione të dhuruara, që u shënuan katër gola në pjesën e dytë.
Shkodran Mustafi flet për dy yjet e klubit londinez Shkodran Mustafi ka insistuar se sagat e vazhdueshme rreth kontratave të bashkëlojtarëve të tij në Arsenal, Alexis Sanch
Londinezët trefishojnë shifrat kundër Stoke Cityt (VIDEO) Blutë e Londrës kan shënuar edhe golin e tretë ndaj Stoke Cityt në "Stamford Bridge" Goli është shënuar nga Pedro Rod
VAR-i tani zhvendoset edhe në Angli, prezantohet në derbin londinez Kupa e Anglisë ose siç quhet ndryshe Carabao Cup do të përdori sistemin VAR. Kjo është hera e parë që ky kompeticion
David Luiz i bën presion Chelseat për të ardhmen e tij Qendërmbrojtësi i Chelseat, braziliani David Luiz duket se po mendon largimin nga londinezët. Ai nuk është aspak i kënaq
Londinezët nuk kanë të ngopur, shënojnë edhe golin e tretë (VIDEO) Chelsea i ka shënuar edhe golin e tretë vendasve të Huddersfield në "Kirklees Stadium" Këtë radhë është Pedro Rodrig
Ish e dashura e Januzajt në një lidhje tjetër me një futbollist (FOTO LAJM) Pas aventurës që pati me sulmuesin Kosovar që e përfaqëson Belgjikën, Adnan Januzajn, Cherlotte Springer vazhdon t’i pre
Londinezët barazojnë shifrat kundër madrilenëve (VIDEO) Chelsea ka shënuar golin e barazimit kundër Atleticos së Madridit ë "Stamford Bridge" Është sulmuesi belg, Eden Haza
Londinezët trefishojnë rezultatin kundër Qarabagut (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë kundër Qarabagut në "Baku National Stadium" Goli është shënuar nga mefushori s
Chelsea askion tiki-taka, shënon edhe golin e dytë (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë kundë Qarabagut në "Baku National Stadium" Pas një aksioni perfekt nga londinez
U turpërua, por sërish ka besimin e klubit Pavarësisht mbrëmjes për t’u harruar në “Olimpico”, ku Cheslea u mposht 3-0 nga Roma në Champions, Antonio Conte ka marr
Big Ben, sahati i famshëm londinez hesht për katër vjet (FOTO LAJM) Ora e famshme e londineze, Big Ben, do t’i nënshtrohet një rikonstruksioni të plotë. Për këtë arsye “Kulla Elizabet”