999 rezultate për

londer

Aktorja e njohur thyen rregullat e karantinimit në Londër Priyanka Chopra ka thyer rregullat e izolimit pasi u gjet nga policia në një sallon bukurie. Ajo ishte shoqëruar nga e ë
Dëshmia tronditëse e infermieres në Londër: Pacientë me aparate oksigjeni lihen në korridore Një infermiere ka dhënë një dëshmi tronditëse të kushteve të padurueshme në një spital të Londrës që po trajton të sëmur
Bën namin në Londër, modelja miliardere që la bossin Indian për kriminelin (FOTO LAJM) Daria Radionova është 27 vejeçarja ruse e cila ka studiuar në Londër dhe tashmë për menaxhim bizens tani meret me stilim
Një ndër bosët më të mëdhenj të drogës në Angli, shqiptari kapet me 5 kg kokainë Një emigrant ilegal shqiptar, i cili është bërë një nga mbretërit më të mëdhenj në Londër po përballet me burg pasi poli
Soset durimi: Arsenal nxjerr në shitje Xhakën, ja dy ekpet që e duan Granit Xhaka nuk është duke kaluar momente të mira n Londër dhe ndeshja e fundit ndaj Burnley ishte treguesi më i mirë.
Spiropali: Meta e Basha i çojnë fëmijët në Londër e Holandë Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali nguli këmbë disa herë gjatë emisionit “Quo Vadis” s
Pret afatin kalimtar të janarit, Arsenali gati ta rikthejë në Londër Eriksen Aventura e Christian Eriksen me fanellēn e Interit është drejt fundit dhe kjo ështē konfirmuar jo vetëm nga ma
La Londrën për moderatoren, kush është bashkëshorti misterioz i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Prej më shumë se 20 vitesh, tashmë moderatorja Eni Vasili është bërë "ikonë" e ekranit shqiptarë. Vitet nuk e kanë mp
10 apartamente dhe lokale, Spiropali i përgjigjet akuzave: Në Londër ika me bursë të plotë Elisa Spiropali është një nga figurat më të komentuara të Partisë Socialiste për shkak se i ngjiti shkallët shumë shpejt
ZYRTARE/ Konfirmohet data e duelit, Joshua-Pulevit Boksieri bullgar, Kubrat Pulev përmes një postimi në rrjetet sociale ka konfirmuar datën se kur do të ndeshet me Anthony
Shqiptarët në Londër bëjnë marshim me flamur, tregojnë kërkesat Shqiptarët të cilët kanë emigruar drejt Londrës janë bashkuar nga Lëvizja Patriotike Shqiptare dhe kanë zhvilluar një ma
Bales i rikthehet buzëqeshja tek Tottenham, uellsiani mbërrin në Londër (VIDEO) Në Qendrën Stërvitore të Tottenham, pak minuta më parë ka mbërritur Gareth Bale dhe Sergio Reguilon. Mediat britanike
Udhëtimi më i gjatë në botë me autobus, nga New Delhi për në Londër për 70 ditë Agjencia turistike Adentures Overland shpreson që ideja e tyre për organizimin e udhëtimit me autobus nga New Delhi drej
Para 32 milion ndjekësve, Bella Hadid falenderon stilisten shqiptare për veshjen (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Bella Hadid u shfaq në ‘MTV Video Music Aëards 2020’ me një veshje të stiluar nga Carlos Nazario dhe t
Shpërthejnë protestat masive në Londër: COVID-19 është mashtrim! (FOTO LAJM) Në Londër kanë shpërthyer protestat masive ndaj masave drastike të qeverisë lidhur me COVID-19. Shumë qytetarë të re
Një tjetër blerje e "çmendur", sa i kushtoi Lori Hoxhës çanta e re (FOTO LAJM) Blogerja dhe trashëgimtarja e "Topit" Lori Hoxha shpesh herë komentohet në mediat rozë për pamjen e saj si dhe stilin e
William mbetet në Londër, por ndryshon fanellë Willian mbetet në Londër, vetëm se këtë radhë futbollisti brazilian do të zhvendoset nga zona e Fulhamit në Islington, k
EMRI/ Arrestohet në Britani anëtari i bandës së Endrit Dokles Një ish-anëtar i bandës së Indrit Dokles me llogari të hapura me drejtësinë italiane është arrestuar në kryeqytetin brit
U bë "lord" droge në Londër, si e shmangu dëbimin shqiptari Edhe pse ligji për të dëbuar kriminelët e huaj është forcuar, duket se gjërat nuk po funksionojnë aq mirë. “Mail” shk
Ky është lojtari i Chelsea që bindi Werner të transferohej në Londër Sulmuesi gjerman, Timo Werner nga sezoni I ardhshëm do të jetë futbollist i skuadrës angleze, Chelsea. Ai ishte shumë