999 rezultate për

lokalizuar

Protesta gjunjëzon Tiranën, shkatërrohet Muzeu Kombëtar Tirana gjendet në kaos për shkak të protestës së ditës së dytë për Klodian Rashën. Turma e revoltuar ka shkatërruar c
Merr flakë Piramida në qendër të Tiranës Një zjarr është lokalizuar tek Piramida, në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit". Burimet bëjnë me dije se zjarri është lo
Lokalizohet vendi ku fshihet 25 vjeçari që vrau dy kushërinjtë në Malësinë e Madhe Policia e Shkodrës ka lokalizuar vendodhjen e 25-vjeçarit Daniel Pepaj, i cili akuzohet se është autor i vrasjes së dy k
Shtimi i rasteve me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, Shkupi më i rrezikuari Organizata Botërore e Shëndetit ka kategorizuar qytetet më të rrezikuara në Maqedoninë e Veriut si pasojë e virusit Koro
Përfshihet nga flakët pallati, banorët arrijnë të shpëtojnë Një zjarr ka rënë pak më parë në një pallat në qytetin e Bilishtit. Fatmirësisht nuk ka njerëz të lënduar por vetëm d
Lokalizohet trupi i pajetë i Florijana Ismailit Trupi i futbollistes shqiptare të Zvicrës dhe Young Boys, Florijana Ismailit, është lokalizuar në një thellësi prej 204
Digjet një ekskavator Një qytetar nga Kaçaniku ka raportuar se dyshohet që persona të panjohur ia kanë djegur një automjet ekskavator. Rast
Digjen dy hektarë pyje në Drenas Një banor nga Sankovci i komunës së Drenas ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura nga zjarri janë përfshirë
Në mes të acarit digjet një shtëpi në Prishtinë Gjatë ditës së djeshme është raportuar se në rrethana të panjohura, nga zjarri është përfshirë shtëpia e një qytetari të
Mbi 50 të vdekur dhe 200 të plagosur në Las Vegas, sherifi bën publike shifrat e frikshme (VIDEO) Sherifi i Las Vegasit ka dhënë detajet më të fundit nga vrasjet që ndodhën para pak orësh gjatë një koncerti atje. M
Mbeten të palokalizuara zjarret në Makedonski Brod dhe Zhelinë ​Rreth gjashtë hektarë sipërfaqe është përfshirë nga zjarri në atarin e f.Trebovle-Makedonski Brod, i cili është p
Belshi përfshihet nga flakët, rrezikohen disa banesa (VIDEO) Rritja e ndjeshme e temperaturave, ka kthyer sërish frikën nga zjarret. Kështu, një vatër zjarri e fuqishme është shfaqu
Përfshihen dy objekte nga zjarri, rrezik pompa e benzinës Mbrëmë rreth orës 00:18, Policia e Kosovës është njoftuar se dyobjekte janë përfshirë nga zjarri, njëri prej tyre shërbe
Masakra në "Charlie Hebdo", dorëzohet një prej autorëve Mediat franceze raportojnë se është dorëzuar njëri nga tre të dyshuarit e masakrës në revistën satirike "Charlie Hebdo"
Zjarri shkrumbon shtëpinë, pa viktima Një zjarr i madh ka përfshirë një shtëpi dykatëshe në qytetin e Prizrenit. "Express" shkruan se ngjarja ka ndodhur rreth
“Gjahtari kalifornian” gjen trupin e Bin Laden I vetëshpalluri “gjahtari kalifornian i thesareve të zhdukura në det”, Bill Warren pretendon se ka lokalizuar trupin e p
Gjirokastër, zjarr në universitet, panik tek stafi Zjarri i rënë në një nga zyrat e Universitetit ‘Eqerem Çabej’, në qytetin e Gjirokastrës ka përhapur panik tek punonjësi