999 rezultate për

lokalit

Zbardhet dëshmia e pronarit të lokalit: Kush qëlloi në Bllok, njëri përpëlitej në tokë Redi Popescu, pronali i lokalit në zonën e ish bllokut natën e së enjtes, tregoi në prokurori se si nisi konflikti mes d
Si nisi sherri? Pronari i lokalit tregon detajet e masakrës së Bllokut Së fundmi është zbardhur edhe dëshmia e pronarit të lokalit, Redi Popeskut, ku ndodhi maskara e ditës së enjte në Bllok.
Vrasja dhe plagosjet në Bllok, si nisi sherri për Elvana Gjatën dhe përfundoi tek armët Një sherr me të shtëna armësh ka tronditur mbrëmjen e djeshme Tiraanën, ku si pasojë mbeti i vrarë Fabian Gaxha ndërsa i
Atentati në Bllok ndodhi te lokali i biznesmenit, lidhja e tij me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Redi Popescu është pronari i lokalit ku ndodhi vrasja e djeshme në zonën e ish-bllokut. Ai pronar i bar 'Monopol' në ish
Armë, drogë e shkopa gome në Lushnje, FNSH blindon Lushnjen Policia e Shtetit ka ushtruar kontrolle të befasishme në Lushnje me qëllim kapjen, dhe parandalimin e ngjarjeve kriminal
Vodhi xhiron e lokalit, arrestohet i riu në Berat Policia e Beratit ka vënë në pranga një të akuzuar për vjedhje. 24 vjeçari Xhoni Spahiu u ndalua nga policia pasi dys
Shpërthimi i eksplozivit zgjon që në mëngjes Kamzën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz rreth orës 02:00 në biznesin e shtetasit Shkëlqim Halili. P
Polici i vuri armën në kokë, pronari i lokalit tregon si qëndron e vërteta Arben Hoxha, pronari i restorant "Peshkatarit" në qytetin e Sarandës ka folur për herë të parë duke sqaruar me detaje li
Nëse e thua këtë fjalë, në këtë lokal të nxjerin me shkelma jashtë (FOTO LAJM) Ekziston një kafene në New York që të ndalon përdorimin e fjalës “literally” e përkthyer në shqip si : fjalë për fjalë”
Plumba mes lokalit, përplasja me armë në "Havana" ndodhi për një femër Policia e Shtetit, përmes një njoftimi për shtyp, bën me dije se Emiljano Nina, banues në Tiranë, kishte pasur konflikt
Tmerr në Durrës, 52 vjeçari rreh vajzën e tij në mes të lokalit Një ngjarje shumë e shëmtuar ka ndodhur këtë herë në Durrës. Një baba rast 52 vjecar ka rrahur vajzën e tij 22 vjeçar
Fat i madh i pronarit, lokalit i vendoset tritol por nuk shpërthen Një lokali në Burrel i është vendosur në pjesën e jashtme të dritares një sasi eksplozivi. Por për fatin e mirë të p
Skema intime mes lokalit, Iva Aliko e Kallashi puthen në buzë (VIDEO) Ditën e djeshme kërcimtarja Kallashi dhe Iva Aliko festuan në të njëjtën ditë ditëlindjen. Dy vajzat seksi shqiptare
Makina përplaset me murin e lokalit, plagosën burrë e grua Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Broshkë. Burrë e grua janë pl
Pronari i lokalit gjakos qytetarin, policia e lë të lirë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka publikuar denoncimin e një qytetari, sipas të cilit p
3000 lekë për një natë, lokalet në Durrës që funksionojnë si shtëpi publike Përveç pijeve alkoolike dhe ahengut, në lokalet e qytetit bregdetarë të Durrësit, mundet të gjesh edhe prostituta. 3.000
Vrasja e 26 vjeçarit në vendin e punës, flet pronari i lokalit Një 26 vjeçar u mbyt me thikë në vendin e tij të punës në një lokal në Ferizaj mbrëmjen e së shtunës. I ndjeri Elvedin I
I vunë pistoletën në kokë me Tom Doshin? Fidel Ylli flet për sherrin me Ilir Demaliajn Deputeti socialist Fidel Ylli shpreh keqardhje për analistin Ilir Demalia në lidhje me akuzat për kërcënim me armë në vi
Shkrumbohet nga flakët lokali i zyrtarit të prokurorisë në Lezhë Një lokal është shkrumbuar gjatë natës së djeshme në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në zonën bregdetare të Kunes në Shëng
Me armë zjarri mes lokalit, policia arreston të rinjtë në Tiranë Policia ka vënë në pranga një të ri në Tiranë pasi është konstatuar se kishte armë zjarri me vete. Aksioni ka marrë