999 rezultate për

lokalit

Video e pronarit të lokalit me turistët spanjoll u bë virale, reagon kryebashkiaku i Himarës Në lidhje me incidentin e disa ditëve më parë në Porto Palermo, ku u konfliktuan 5 turistët spanjollë me pronarin e rest
Pronari i lokalit "Panorama" dëshmon para Gjykatës: Po unë Ramën e kam mik Mihal Kokëdhima ka pasur një bisedë me avokatët e tij para nisjes së seancës gjyqësore, ndërsa ishte ulur në vendin e të
Pas publikimit të videos, çfarë po ndodh sot në lokalin e pronarit "kriminel" Tani të gjithë i kanë parë pamjet e rënda të dhunimit të turistëve spanjollë dhe shoqëruesve të tyre shqiptarë nga prona
Me gjak dhe xhama të thyer: Dalin pamjet e furgonit ku u rrahën turistët spanjollë Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e sotme në plazhin e Borshit ku pesë turistë spanjollë ranë pre e dhunës së prona
Pronarët e lokalit në Borsh rrahin turistët nga Spanja Një ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë në plazhin e Borshit ku pronarët e një lokali kanë rrahur një grup turistësh
Tregtonte pije kontrabandë, arrestohet pronari i lokalit në Korçë Policia e Korcës ka arrestuar një 64 vjeçar i cili tregtonte mallra kontrabandë brenda lokalit të tij. Arrestimi i ti
Prostituta dhe kokainë: Çfarë ndodhte brenda lokalit të "Mond Qerosit" Edmond Çipllaka i arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike dhe fshehje të të ardhurav
U zunë për një kalë, detaje nga vrasja e pronarit të lokalit në Vlorë Një kalë ka qenë shkaku i konfliktit mes pronarit të një lokali në plazhin e vjetër në Vlorë dhe disa personave të shpal
Flet pronari i lokalit në Shëngjin: Autorët lidhën rojen, dyshoj te personat e skandalit te “Rana e Hedhun” Pasi i është shkrumbuar nga flakët lokali në lokali në pronësi te “Rana e Hedhun” në Shëngjin ka folur vetë Pjetër Prela
Tiranë, pronari i lokalit konfliktohet me inspektorët tatimor Një pronar lokali dhe dy inspektorë tatimorë janë konfliktuar gjatë orëve të mbrëmjes me njëri-tjetrin. Ngjarja ka nd
Drogë dhë fishekë, "Befasia" godet lokalin e natës në Tiranë, arrestohet pronari (VIDEO) Goditet një tjetër rast i tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Finalizohet operacioni policor "Befasia", ku
Çmenduria e Balotellit, detyron pronarin e lokalit të hidhet në det me motor (VIDEO) Mario Balotelli është gjithmonë në qendër të vëmendjes. SuperMario ka paguar një pronar lokali për tu hedhur në det m
Aksident i frikshëm në Tiranë, makina futet brenda lokalit Një aksident është raportuar në Tiranë në rrugën e Dibrës. Sipas informacioneve të para mësohet se një automjet është fu
Përleshje me armë dhe plagosje para lokalit në Gjakovë Tre persona janë arrestuar nga policia orët e para të mëngjesit të djeshëm, dy prej tyre janë plagosur e lënduar. Pol
Hyri me kallash dhe i "korri" të gjithë! Dalin pamjet e tmerrit në Shkodër (VIDEO) Gjykata e Apelit të Shkodrës la në fuqi dënimin me burg përjetshëm për Miklovan Parubin nga fshati Dajç i Shkodrës.
Polici vjedh portofolin me 1800 euro gjatë kontrollit të lokalit të lojërave të fatit (VIDEO) Videoja zbulon veprimet e dyshimta të Policisë. Aty shihet se pas orës 22 ishin fikur dritat e lokalit. Gjatë kontrollit
"10 000 lekë një herë!" Plas prostitucioni sheshit në Fier Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton t’i frekuentosh këto lokale e më
Nami në lokale, si bëhen pazaret për seks dhe drogë në Fier Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton t’i frekuentosh këto lokale e më
I vunë tritolin lokalit në Vlorë, autorëve iu "prishet" plani 200 gr tritol i janë vënë një lokali në lagjen “Pavarësia” në Vlorë, por që për fat të mirë, nuk ka shpërthyer. Nuk d
Të shtëna me armë zjarri në Fier, lokalit i thyhen xhamat Një lokal është tronditur mbrëmjen e djeshme nga të shtëna me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në Fier dhe sipas infor