999 rezultate për

lokalin

E kishin kthyer lokalin në fole droge, arrestohet pronari dhe kamarieri Pronari dhe kamarieri i një lokali në Tiranë kanë ranë në pranga pasi e kishin përshtatur ambientin për shpërndarje dhe
Në lokalin e tij gëlonin lojërat e fatit, arrestohet pronari Vijojnë kontrollet në të gjithë qarkun Elbasan, në zbatim të planit të masave për evidentimin dhe ndëshkimin ligjor të v
Kush është 46-vjeçarja nga Shkodra që i hodhën lokalin në erë me tritol Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, në lagjen “Tom Kola”. Një ngjarje e rëndë ka
Ktheu lokalin në fole lojërash fati, arrestohet 51-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 51-vjeçar. Uniformat blu njoftojnë se është vënë në pranga R.H., 51 vjeç, banues n
15-vjeçari thyen xhamat dhe tenton të vjedhë lokalin në Durrës Një lokal është grabitur mbrëmjen e djeshme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 të qytetit bregdetar. M
I shpëton qeni nga duart, plas sherri në lokalin në Farkë midis pronarit dhe zonjës së qenit Klientët e një lokali që gjendet pranë Liqenit të Farkës përfunduan në polici, për të dëshmuar për një sherr masiv. Atje
Shpërndante kanabis në lokalin me qira, e pëson fieraku Policia e Fierit ka sekuestruar 24 doza kanabis dhe arrestuar në flagrancë poseduesin e tyre. Shtetasi M.B. shpërndan
Po e tundte lokalin me dasmorë, policia shkon pa ftuar dhe gjobit me 1 milion lekë pronarin Administratori i një lokali dasmash në Fushë Milot është gjobitur me 1 milionë lekë pasi organizonte evente në kundërsht
Nisin gjobat! Nuk mbylli lokalin me muzikë pas orës 20:00, fierakut i bllokohet lokali për 1 vit Vijojnë kontrollet nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Fier, në subjektet që ushtrojnë aktivitetin në kundër
Mbante hapur lokalin dhe nuk zbatonte masat ndaj Covid-19, gjobë biznesmenit (VIDEO) Policia e Tiranës ka procedyar penalisht dhe ka gjobitur me vlerë 1 milion lekë pronarin e një lokali, që nuk zbatonte r
Nuk i ndali plumbat në lokalin plot me njerëz, kush është shqiptari i arrestuar Policia ka vwnw nw pranga njw shqiptar 32-vjecar, i identifikuar si Vullnet Daci. Daci ka rënë në prangat e policisë
Tentoi të hidhte në erë me tritol lokalin në Tiranë, kapet 28-vjeçari i rrezikshëm Policia ka vënë në pranga një 28-vjeçar në Tiranë i cili akuzohet se i ka vënë një lokali një sasi lënde shpërthyese, ng
Shpërthim i fuqishëm në një lokal në Tiranë Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje në Tiranë. Policia bën me dije se
Një sanduiç 17 mijë lekë! COVID-19 falimenton lokalin luksoz të Erik Fullanit (FOTO LAJM) Erik Fullani është një ndër njerëzit e dëmtuar nga pandemia e COVID-19 që solli izolimin e shqiptarëve dhe mbylljen e bi
Basha hapi lokalin e u ul me mbi 10 vetë, Rama: Mirë t'i bëhet, të gjobitet sipas ligjit! Ditën e sotme policia e Durrësit ka gjobitur kryetari e opozitës Lulzim Basha pas një takimi me mbi 10 persona në këtë q
Mbante lokalin hapur dhe ushtronte aktivitetin pa licencë, procedohet administratorja në Durrës Një 31-vjeçare është proceduar në gjendje të lirë nga policia e Durrësit pasi mbante hapur lokalin në kundërshtim me akt
Qytetari i lutet të rihapë lokalin, Rama i përgjigjet prerë Për shkak të pandemisë shumë biznese vijojnë të qëndrojnë të mbyllura. Në komunikimin që pati në rrjetet sociale me
I "forti" i kthehet me grushta policisë, si e hapi lokalin pa leje në Peshkopi Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë sot në Dibër, pasi gjatë kontrolleve është konstatuar se ai kishte hapur lok
Lokalin hapur e me armë zjarri, si u kap "rebeli" në Durrës Një 44 vjeccar ëhstë arrestuar në durrës pasi ka thyer karantinën, ka hapur lokalin në kundërshtim me rregullat dhe i ës
Godet ashpër policia, gjobit me 100 milionë lekë lokalin e nga 100 mijë lek klientët Pas shumë paralajmërimesh, inspektorët e terrenit kanë konstatuar rihapjen e një subjekti “bar kafe” për të disatën herë