999 rezultate për

lokali

Lokalizohet vendi ku fshihet 25 vjeçari që vrau dy kushërinjtë në Malësinë e Madhe Policia e Shkodrës ka lokalizuar vendodhjen e 25-vjeçarit Daniel Pepaj, i cili akuzohet se është autor i vrasjes së dy k
Mos harroni çadrat! Nesër ulen temperaturat, priten reshje dhe shtrëngata Sot pasdite (e mërkurë, dt. 07) dhe nesër (e enjte, dt. 08), priten reshje mesatare në shumicën e qarqeve, por lokalisht
U bënë tapë dhe u rrahën me personelin, policia arreston 2 persona Dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim për sherrin që ndodhi mbrëmë në një lokal në qendër të
Ktheu lokalin në fole lojërash fati, arrestohet 51-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 51-vjeçar. Uniformat blu njoftojnë se është vënë në pranga R.H., 51 vjeç, banues n
Kur çudirat nuk kanë fund, çifti harxhon sipas qejfit e ikën me vrap nga lokali Kamerat e sigurisë në një lokal të Britanisë kanë fiksuar një moment sa komik aq edhe banal. Një çift, pasi kishte ko
Kushëriri masakron dy vëllezërit binjakë shqiptarë: U kërkoi të dilnin nga lokali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shtetasish shqiptarë. Mësohet se dy vëllezër shqiptar, janë qëlluar me thi
Sherri me thikë në Kavajë, pronari i lokalit rrëfen si ndodhi ngjarja Rikthehet edhe një herë në vëendje sherri i ndodhur në qytetin e Kavajës, ku Rizan Aliu qëlloi me thikë Besnik Çelmetën
Kërcet arma në Kamzë, "Shqiponjat" parandalojnë tragjedinë Policia e Kamzës ka parandaluar një sherr i cili mund të përfndonte në tragjedi. Një 35 vjeçar ka plagosur me armë zj
Plagosja te "5 Maji", si ditëlindja përfundoi me plumba Mbrëmjen e sotme, një plagosje me armë zjarri ndodhi në rrugën “5 Maji”. Rexhep Gjeli kishte ftuar një grup shokësh p
Autori dhe i plagosuri ishin shokë, dolën nga lokali për t'u sqaruar Kevin Cungu ka plagosur shokun e tij Rexhep Xhekja me armë zjarri ditën e sotme. Pas një konflikti në lokal ata kanë
Atentati jashtë lokalit te “Uji i Ftohtë”, i dyshuari ekstradohet nga Italia Dy shtetas shqiptarë janë ekstraduar nga Italia pasi prej kohësh ishin në kërkim ndërkombëtar. Shtetasi Juljan Dama
Muzikën në kupë të qiellit pas orarit të lejuar, gjobitet pronari i një lokali Ndëshkohet me masë administrative 1.000.000 lekë, pronari i një subjekti, pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në ku
15-vjeçari thyen xhamat dhe tenton të vjedhë lokalin në Durrës Një lokal është grabitur mbrëmjen e djeshme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 të qytetit bregdetar. M
Çfarë ndodhi, Cikalleshi "kacafytet" me Bes Kallakun në mes të lokalit (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Sokol Cikalleshi është rikthyer në Shqipëri teksa pret urdhrat e trajnerit Edi Reja, për 2 sfidat
Dëshmia e vëllait: Florin e gjeta të vdekur me plagë thike në spital Në deklarimin e tij, vëllai i viktimës, Misto Baholli, (Endriti) sqaron se ditën e ngjarjes, një grua e quajtur Mira Beb
Shqiptarëve nuk ka ligj që i ndalon dasmat, pronari i lokalit merr gjobën e majme 1.000.000 gjobë ka marrë pronari i një lokali në Tiranë pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në subjektin e tij në k
Nuk zuri mend me të parën e as me të dytën, gjobitet për herë të tretë pronari i lokalit të dasmave Pavarsisht paralajmërimeve të policisë dhe te autoriteteve të tjera për të shmangur vendet e grumbulluara me qëllim para
Kapet dyshja e shpërndarësve në Korçë, çfarë ju gjet brenda lokalit Policia e Korçës ka arrestuar 2 persona duke finalizuar operacioni antidrogë i koduar "Pazari". Sipas policisë, H. T.
Nuk hoqën dorë nga lojrat e fatit: Arrestohet pronari i lokalit, procedohen tre të tjerë Policia ka proceduar penalisht 4 persona, nga të cilët një i arrestuar në flagrancë, një i shpallur në kërkim dhe dy të
I shpëton qeni nga duart, plas sherri në lokalin në Farkë midis pronarit dhe zonjës së qenit Klientët e një lokali që gjendet pranë Liqenit të Farkës përfunduan në polici, për të dëshmuar për një sherr masiv. Atje