999 rezultate për

lokacione

Shkatërrohet grupi kriminal i shqiptarëve në Spanjë, mes tyre edhe femra Garda Civile dhe Policia Kombëtare kanë sekuestruar në një operacion të përbashkët gjithsej 2,800 bimë marihuanë që një
Policia aksion në gjithë vendin Policia e Kosovës në bashkëpunim me njësinë kundër krimit të organizuar ka zhvilluar orëve të natës aksion masiv në tërë
Aksion blic i policisë, bastisen 30 lokacione Një operacion me bastisje në Kosovë ka nisur sot në orët e hershme të mëngjesit. Gjithsej 30 lokacione janë bastisur në
Policia aksion në Veri, bastisen katër lokacione Departamenti i Hetimeve Tatimore (DHTI) dhe Inteligjencës sot në mëngjes ka zhvilluar një aksion kontrolli bastisje në Z
Në këto qytete do të ketë gërmime për të pagjeturit Në ditët apo në javët në vazhdim pritet të fillojnë gërmimet në katër lokacione në Kosovë, në të cilat dyshohet se ka va
Policia bastis Skënderajin, gjenden armë Policia në Skenderaj, në orët e paradites së sotme, në tri lokacione të ndryshme në fshatin Llaushë ka realizuar bastisj
Së shpejti rifillojnë gërmimet në 4 lokacione të dyshuara në Kosovë Brenda pak javësh në Kosovë pritet të rinisin gërmimet në disa lokacione të dyshuara për trupa njerëzish të vrarë gjatë
Bastisen dy lokacione për fajde në Gjilan Njësitë e DHKO-së pas hetimeve të zhvilluara, kanë bastisur dy lokacione të ndryshme në Gjilan për fajde. Gjatë basti
Me dron kapen ndotësit më të mëdhenj të ajrit në Shkup (VIDEO) Inspektorati shtetëror i ambientit ka publikuar një video xhirim me dron nga disa lokacione, ku shihen disa nga ndotësit
Konfiskohen armë në tri lokacione të ndryshme të Prishtinës Njësitet policore të rajonit të Prishtinës, gjatë ditës së djeshme në tri raste të ndara, kanë arrit që të konfiskojnë t
"Ora e Planetit Tokë", nesër edhe në Maqedoni (VIDEO) Nesër, në ora 20:30, do të fiken dritat në 66 lokacione të ndryshme në Maqedoni, duke iu bashkangjitur kështu iniciativë
Kontrabanda e barnave, bastisje në disa lokacione Policia e Kosovës është duke zhvilluar bastisje në disa lokacione lidhur me kontrabandimin e barnave. Bastisja po zhv
Arrestohen tre të dyshuar për terrorizëm në Hanin e Elezit Policia e Kosovës, ka arrestuar tre persona, të cilët dyshohet se janë pjesë e terrorizmit. Arrestimi i tyre është bërë
Vrasja në Prizren, Policia bastisje në 4 lokacione Policia e Kosovës ka kryer bastisje në 4 lokacione të ndryshme në kërkim të dyshuarve për vrasjen e mbrëmshme në Prizren
Dyshime për dy varre masive në Novi Pazar Përveç Rashkës, edhe dy lokacione të tjera në Serbi dyshohet se janë varreza masive me shqiptarë. Anëtarët e Komision
Dyshohet se përveç Rashkës ka varrezë masive edhe në Novi Pazar Në vitin 2015 pritet të fillojë gërmimi në disa lokacione të tjera në Serbi, ku dyshohet se ka varreza masive, raporton
Vullkanet në Rusi, pamje mahnitëse në 360 gradë (FOTO-LAJM) Këto pamje mahnitëse i përkasin disa vullkaneve në Rusi. Përmes këtij sistemi ju do të keni mundësi që përmes mausit të
Mitrovicë, vritet 58- vjeçari Një 58 vjeçar nga Mitrovica është vrarë natën e kaluar nga persona të paidentifikuar ende nga policia. Mësohet se ngjarj
Grabitën 120 mijë euro, arrestohen 3 persona në Prishtinë Njësia e Hetimeve Rajonale e Prishtinës pas hetimeve të zhvilluara ka arritur të identifikojë dhe arrestojë tre persona
EULEX arreston 6 persona të dyshuar për krim të organizuar Gjashtë persona janër arrestuar nga EULEX gjatë një operacioni në disa lokacione të Mitrovicës dhe Vushtrrisë. Ata janë