999 rezultate për

lojtarit

ZYRTARE/ Mbrojtësi i Juventusit huazohet te Rennes Juventus ka liruar Daniele Ruganin. Daniele Rugani do të nis një aventurë të re, tashmë jashtë kufijve të Italisë, në
Balotelli ndryshon skuadër, por mbetet në Serie A Skuadra italiane Genoa ndodhet në negociata me Mario Balotellin për ta ofruar atë me një kontratë njëvjeçare nga Breschi
E ardhmja e Lautaros në udhëkryq, Interi do të takohet me përfaqësuesit e lojtarit Lautaro Martinez vazhdon të jetë para një udhëkryqi për të ardhmen e tij. Sipas raportimeve nga Italia, drejtuesit e
Manchester United heq dorë nga Jadon Sancho Jadon Sancho do të mbetet te Dortmund. Manchester United duket se janë gati që të heqin dorë nga ndjekja e yllit angl
Tronditet Partizani, KAS nuk i zhbllokon merkaton Tronditet Partizani. KAS nuk i ka zhbllokuar merkaton skuadrës kryeqytetase, duke lënë në fuqi dënimin që FIFA ka dhënë
Barcelona ul ndjeshëm çmimin e Messit, kjo është shuma e marrëveshjes Gjatë ditës së djeshme, babai i Lionel Messit, Jorge u takua me drejtuesit e Barcelonës për të zgjidhur përfundimisht çë
Taren s'po e mban vendi, Silva ende nuk i ka kthyer përgjigje Lazio duhej që sot të zyrtarizonte transferimin e David Silvës. Ylli spanjoll ka patur që mbrëmjen e djeshme të kthej pë
ZYRTARE/ Areola nuk e bind Realin, kthehet te PSG Real Madrid ka njoftuar se huazimi i Alphonse Areola ka përfunduar. Los Blancos huazuan portierin francez për një sez
Grealish te Manchester United? Flet agjenti i lojtarit Ole Gunnar Solskjaer po përpiqet të bëjë një skuadër talentesh të rinj, në ‘Old Trafford ‘që kur i është dorëzuar një ko
Havertz akoma më pranë Chelsea, "blutë" nisin bisedimet me agjentin e lojtarit Blutë deri tani kanë siguruar dy transferime, atë të Hakim Ziyech nga Ajax dhe Timo Werner nga RB Leipzig. Por duket
Kishte marrë me qera banesën e kriminelëve, Karabinierët i sekuestrojnë shtëpinë lojtarit të Romës që në 4 të mëngjesit “Hapeni derën, karabinierët”! Ky ishte zgjimi i mbrojtësit të Romës Bruno Perez në orën 4 të mëngjesit. Policia erdhi pë
PSG tenton me të gjitha forcat për të nënshkruar me yllin e Milanit Hernandez ka shkëlqyer këtë edicion me fanellën e Milan, duke qenë padiskutim më i miri i skuadrës, duke bërë kështu që
Rabiot drejt "divorcit" me Juventusin, Premier League destiancioni i ardhshëm Adrien Rabiot nuk ka gjetur hapësirat e tij nën urdhrat e Maurizio Sarri dhe sipas të gjitha gjasave do të largohet nga
Partizani dhe klubi i AIK-ut marrëveshje të re për Jasir Asanin Jasir Asani do të vazhdoj huazimin tek skuadra e madhe suedeze AIK nga Stokholmi. Ka qenë klubi i Partizanit që ka nj
A do të rikthehet Bale në Premier League? E zbulon agjenti i lojtarit Spekulimet në lidhje me një largim nga ‘Santiago Bernabeu’ vazhdojnë të "nervozojnë" 30 vjeçarin. Këto spekulime janë
Rrëzimi nga bicikleta i rrezikon karrierën futbollistit të Ligue 1 Një biçikletë i rrezikon karrierë sulmuesit të Dijon, Yassine Benzia. Ky i fundit pësoi një aksident të rëndë teksa p
Ndryshon e ardhmja e Ighalo, agjenti i lojtarit zbulon gjithçka Agjenti i Odion Ighalo ka pretenduar se një marrëveshje për të zgjatur qëndrimin e huazimit të sulmuesit në Man Utd ësht
Joriginho te Juventus? Agjenti i lojtarit jep dritën jeshile Agjenti i Jorginhos ka refuzuar sërish ka refuzuar sërish të mohoj që klienti i tij mund të kalojë nga Chelsea te Juvent
Kun Aguero nuk largohet nga City, vendos të respektojë kontratën Ylli argjentinas i Man City, Aguero, do të vazhdojë qëndrimin e tij në ‘Etihad Stadium’, deri në fundin e kontratës së t
Fenerbahce merr ofertën e parë nga Tottenham për Muriqin Sipas asaj që raporton gazeta turke A Spor, Tottenham besohet se ka bërë një ofertë prej pesë milionë eurove për sulmues