999 rezultate për

lojtarit

Balotelli ndryshon skuadër, por mbetet në Serie A Skuadra italiane Genoa ndodhet në negociata me Mario Balotellin për ta ofruar atë me një kontratë njëvjeçare nga Breschi
E ardhmja e Lautaros në udhëkryq, Interi do të takohet me përfaqësuesit e lojtarit Lautaro Martinez vazhdon të jetë para një udhëkryqi për të ardhmen e tij. Sipas raportimeve nga Italia, drejtuesit e
Manchester United heq dorë nga Jadon Sancho Jadon Sancho do të mbetet te Dortmund. Manchester United duket se janë gati që të heqin dorë nga ndjekja e yllit angl
Tronditet Partizani, KAS nuk i zhbllokon merkaton Tronditet Partizani. KAS nuk i ka zhbllokuar merkaton skuadrës kryeqytetase, duke lënë në fuqi dënimin që FIFA ka dhënë
Barcelona ul ndjeshëm çmimin e Messit, kjo është shuma e marrëveshjes Gjatë ditës së djeshme, babai i Lionel Messit, Jorge u takua me drejtuesit e Barcelonës për të zgjidhur përfundimisht çë
Taren s'po e mban vendi, Silva ende nuk i ka kthyer përgjigje Lazio duhej që sot të zyrtarizonte transferimin e David Silvës. Ylli spanjoll ka patur që mbrëmjen e djeshme të kthej pë
ZYRTARE/ Areola nuk e bind Realin, kthehet te PSG Real Madrid ka njoftuar se huazimi i Alphonse Areola ka përfunduar. Los Blancos huazuan portierin francez për një sez
Grealish te Manchester United? Flet agjenti i lojtarit Ole Gunnar Solskjaer po përpiqet të bëjë një skuadër talentesh të rinj, në ‘Old Trafford ‘që kur i është dorëzuar një ko
Havertz akoma më pranë Chelsea, "blutë" nisin bisedimet me agjentin e lojtarit Blutë deri tani kanë siguruar dy transferime, atë të Hakim Ziyech nga Ajax dhe Timo Werner nga RB Leipzig. Por duket
Kishte marrë me qera banesën e kriminelëve, Karabinierët i sekuestrojnë shtëpinë lojtarit të Romës që në 4 të mëngjesit “Hapeni derën, karabinierët”! Ky ishte zgjimi i mbrojtësit të Romës Bruno Perez në orën 4 të mëngjesit. Policia erdhi pë
PSG tenton me të gjitha forcat për të nënshkruar me yllin e Milanit Hernandez ka shkëlqyer këtë edicion me fanellën e Milan, duke qenë padiskutim më i miri i skuadrës, duke bërë kështu që
Rabiot drejt "divorcit" me Juventusin, Premier League destiancioni i ardhshëm Adrien Rabiot nuk ka gjetur hapësirat e tij nën urdhrat e Maurizio Sarri dhe sipas të gjitha gjasave do të largohet nga
Partizani dhe klubi i AIK-ut marrëveshje të re për Jasir Asanin Jasir Asani do të vazhdoj huazimin tek skuadra e madhe suedeze AIK nga Stokholmi. Ka qenë klubi i Partizanit që ka nj
A do të rikthehet Bale në Premier League? E zbulon agjenti i lojtarit Spekulimet në lidhje me një largim nga ‘Santiago Bernabeu’ vazhdojnë të "nervozojnë" 30 vjeçarin. Këto spekulime janë
Rrëzimi nga bicikleta i rrezikon karrierën futbollistit të Ligue 1 Një biçikletë i rrezikon karrierë sulmuesit të Dijon, Yassine Benzia. Ky i fundit pësoi një aksident të rëndë teksa p
Ndryshon e ardhmja e Ighalo, agjenti i lojtarit zbulon gjithçka Agjenti i Odion Ighalo ka pretenduar se një marrëveshje për të zgjatur qëndrimin e huazimit të sulmuesit në Man Utd ësht
Joriginho te Juventus? Agjenti i lojtarit jep dritën jeshile Agjenti i Jorginhos ka refuzuar sërish ka refuzuar sërish të mohoj që klienti i tij mund të kalojë nga Chelsea te Juvent
Kun Aguero nuk largohet nga City, vendos të respektojë kontratën Ylli argjentinas i Man City, Aguero, do të vazhdojë qëndrimin e tij në ‘Etihad Stadium’, deri në fundin e kontratës së t
Fenerbahce merr ofertën e parë nga Tottenham për Muriqin Sipas asaj që raporton gazeta turke A Spor, Tottenham besohet se ka bërë një ofertë prej pesë milionë eurove për sulmues
"Vdiqa për 78 minuta, por mjekët më rikthyen në jetë", rrëfimi i veçantë i ish-lojtarit anglez “Unë vdiqa për 78 minuta, por mjekët më rikthyen në jetë… tani duhet t’i shpëtojmë ne”. Kujtimi i 17 marsit 2012, kur Fa