999 rezultate për

lojtarin

Nuk po përshtatet në asnjë mënyrë me Barçën, Griezmann shumë afër largimit nga Camp Nou Antoine Griezmann duket se nuk do të qëndrojë te Barcelona më shumë se edhe këtë edicion. Sulmuesi francez iu bashkua
Juventusi në bisedime me Lyon për transferimin e Aouar Houssem Aouar ka qenë njëri nga lojtarët më të kërkuar gjatë verës. Mesfushori i talentuar francez ishte objektiv i s
E pazakontë, Lakers harrojnë lojtarin e tyre në arenën e Orlando Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmë pas festës së Los Angeles Lakers për titullin e kampionit në NBA. LA Lakers
Rashicës i mbetet vetëm një opsion largimi, Aston Villa Milot Rashica me shumë gjasë do të mbetet te Werder Bremen. Drejtori sportiv i Werder Bremen vazhdon të besojë se ka
Bayern transferon Callum Hudson-Odoi, ja detajet e kontratës Bayern Munich do të shtojnë edhe një përforcim në radhët e tyre. Skuadra e Chelsea është gati të heq dorë nga kartoni
Mario Gotze mund të rikthehet në Bundesligë, interesohet Hertha e Berlinit Mario Gotze mund të kthehet në Bundesliga. Pasi përfundoi aventurën e tij me Borussia Dortmund, Mario Gotze vazhdon t
UEFA bën publik emrat e futbollistë të nominuar për "Lojtarin e Vitit" (FOTO LAJM) UEFA ka bërë të ditur emrat e tre futbollistëve që do të garojnë për çmimin e ‘Lojtarit të Vitit’ në Evropë. Të nomin
Barcelona bën lëmsh Europën me Suarez Barcelona bën përsëri lëmsh merkaton në Europë. Klubi katalanas nuk dëshiron të ketë më pjesë të tij Luis Suarez, por në
Sherri me lojtarin e Marseille, Ligue One pezullon Neymar Një incident i pakëndshëm u regjistrua në sfidën ndaj PSG-së dhe Marsejës, ku lojtarët e të dyja skuadrave, u përfshijnë
Nuk firmosi me skuadrën turke, një tjetër klub interesohet për Ngoo Ngo nuk ishte pjesë e skuadrës që u grumbulla për ndeshjet e eleminatoreve të Champions League, çka tregoi se sulmuesi n
Goditja e madhe, Juventusi gëzon tifozët dhe gjen akordin me bomberin e njohur Juventusi ka vepruar shpejt dhe ka arritur një akord me agjentin e Luis Suarez. Sulmuesi uruguaian do të largohet nga Ba
Arsenal kërkon të rikthejë sërish Ceballos në skuadër Dani Ceballos pritet të rikthehet sërish te Arsenali, ku sezonin e kaluar luajti në huazim. Topçinjtë kanë nisur bis
Akuzat kanë lidhje me lojtarin dhe babain e tij, në pranga agjenti i De Bruyne Nuk është dëgjuar në botën e futbollit që ju të shihni një lojtar të paditë agjentin e vet. Këtë e ka bërë mesfushori
Tifozët e zgjodhën "lojtarin e ndeshjes", Muller: U argëtuam ndaj Barcelonës Thomas Muller ka qenë një prej protagonistëve kryesorë të fitores historike 8-2 të Bayern Munchen ndaj Barcelonës e nuk
Dybala lojtari më i mirë i Serie A, Ranaldo i Juventusit uventusi fitoi titullin e Serie A për të nëntën herë radhazi por dështoi në Kupë dhe në Ligën e Kampionëve. Këtë sezo
Ndodh me lojtarin në “Premier League”, bën krahun me bebe fëmijësh për hile Adama Traore ka gjetur një mënyrë të re për të ndaluar mbrojtësit që ta kapin prej krahu, duke aplikuar vaj për fëmijë n
Presidenti i Veronës tregon datën kur do vendoset e ardhmja e Kumbullës Gara për Marash Kumbullën mbetet ende shumë e fortë. Mbrojtësi shqiptar nuk e di ende të ardhmen e tij me Interin dhe La
Lojtarin e skuadrës franceze e rrahin dhe i djegin makinën (VIDEO) Lojtari i Brest në Ligë 1, Ronael Pierr Gabriel është dhunuar dhe i është djegur makina. Mbrojtësi kishte vetëm dy j
Përplas kokën në pishinë, lojtarin zikaltër dërgohet me urgjencë në spital Momente paniku ka kaluar sulmuesi i Atalantës, Luis Muriel, i cili ka pësuar një dëmtim së fundmi dhe është dërguar me
Futbollisti i Lazios "alla-Suarez", kafshon lojtarin e Lecces (VIDEO) Disa vjet më parë, Luis Suarez kafshoi mbrojtësin Italian, Chiellini. Një skenë e ngjashme ka ndodhur mbrëmë në ndesh