999 rezultate për

lojtari

Plas te Anglia, u largua nga grumbullimi se gjoja ishte sëmurë, lojtari "kapet mat" në kazino (FOTO LAJM) Si të mos mjaftonte humbja 2-1 ndaj Çekisë , te kombëtarja angleze ka shpërthyer një skandal, e ku protagonist është loj
Muriqi bëhet lojtari i dytë më i shtrenjtë i Kosovës Po tregon suksese të një pas njëshme në ligën turke, andaj edhe nga tifozët po përkrahet mjaftë shumë mirëpo edhe me Kom
UEFA zgjedh lojtarin dhe golin e javës në Champions (FOTO LAJM) Ditën e sotme UEFA ka publikuar fituesin e golit më të bukur dhe lojtarin më të mirë të javës në Champions League. Nu
Edi Reja fton në kombëtare Ergys Kaçen dhe lojtarin e Partizanit Shqipëria do të luajë dy ndeshjet e radhës në muajin tetor, atje ku do të përballet ndaj Turqisë dhe Moldavisë. Shumë nd
Pranoi që i vodhi orën shokut të skuadrës, Nice merr vendimin drastik ndaj lojtarit Javën e shkuar bëri mjaft bujë lajmi që sulmuesit danez të Nice, Kasper Dolberg i ishte vjedhur një orë dore me vlerë 70
Lojtari më i shtrejntë në historinë e Arsenal rezultoi më i dobëti në fushë përballë United Mesfushori Pepe nuk po arrinë në asnjë mënyrë të përshtatet me skuadrën e re Arsenal. Pas transferimit nga Lille për
Ndërhyrje për burg, dëmtim i rëndë për ish-lojtarin e Barcelonës (VIDEO) Dëmtim horror për ish-sulmuesin e Barcelonës dhe Los Angeles Galaxy, Giovano dos Santos, aktualisht pjesë e Club America
Të gjithë kureshtar për ta ditur, Lila tregon lojtarin më të suksesshëm me femrat në Kombëtare Futbollisti i Tiranës, Andi Lila, ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Shiko kush luan" në "Top Channel", ku mes lo
Ndërron jetë babai i yllit të Juventusit, lojtari niset urgjentisht për në Brazil Kanë nisur "dhimbjet e kokës" për trajnerin e Juventusit, Maurizio Sarri. Së fundmi Alex Sandro ka marrë leje në klub
Rangers nxjerr në shitje Grezdën, por lojtari ka pak shanse Rangers do të nxjerrë në shitje Eros Grezdën. Si mos mjaftonin dëmtimet e shumta por dhe rendimenti i dobët i shfaqur në
Lionel Messi shpallet lojtari më i mirë për vitin 2019 nga FIFA Për shkak të 50 golave, më shumë se 20 asisteve, titullit në Spanjë me Barcelonën – Leo Messi është votuar më i miri në
Messi, Ronaldo apo van Dijk? Sot jepet çmimi për lojtarin më të mirë në botë Sonte në orën 20:30 në një ceremoni “gala” në Milano, do të mësohet emri i lojtarit më të mirë në botë. Në garë për ç
Akuzoi Takajn për trukim ndeshjesh, vihet në pranga ish-lojtari (FOTO LAJM) Ish-lojtari Sanel Kuljic lëshoi bombën me deklaratën e tij në lidhje me trukimet e kampionatit austriak. Ai akuzoi se
Ngacmoi një vajzë, publikohen pamjet kur rrihet ish-lojtari i Chelsea-t (VIDEO) Ish- lojtari i Chelsea-t, Danny Drinkwater u rrah barbarisht në një klub nate pasi kishte ngacmuar një vajzë. Ngjarja
Ky është ish lojtari i Juventusit që do të luaj për Kosovën Konkurrenca në Kombëtaren e Kosovës në futboll çdo ditë po shtohet. Për vite me radhë zyrtarët e Federatës së Futboll
Ish-lojtari i Arsenalit e Liverpoolit shijon në maksimum pushimet me të dashurën (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Arsenalit dhe Liverpoolit dhe disa skuadrave më të vogla, Jermaine Pennant që nga vitit 2017 i ka dhën
Është lojtari i momentit, analisti i njohur thotë se Muriqi vlen 100 milionë euro Një ndër emrat më të përfolur në futbollin turk aktualisht është Vedat Muriqi. Paraqitjet e tij me Fenerbahcen dhe Ko
Skandali i ndeshjeve në Austri, ish-lojtari i dënuar akuza ndaj presidentit të Skënderbeut, tregon të vërtetën e trukimeve “A keni kohë për një kafe? Doja të flisja pak me ju”. Kështu e nis artikullin media austriake “Krone”, e cila sjell për
United ofroi 75 milion euro për Kroos, pse dështoi transferimi? Gjatë kësaj verë Manchester Unitedi ka bërë një ofertë për mesfushorin e Realit, Toni Kroos. Sipas mediave angleze "D
Kush është lojtari më i pasur dhe më i varfër në Seria A? Zbulojeni Kush është skuadra që paguan më shumë në Serie-A për lojtarët? Kush është lojtari që fiton më shumë dhe ai që fiton më p