999 rezultate për

lojtareve

MAQEDONI/ Rrahje masive mes lojtarëve të Sileksit dhe Borecit Skena josportive janë parë në ndeshjen miqësore të dy skuadrave nga Maqedonia e Veriut, Sileks dhe Borec. Këtë takim
Reagimi epik i lojtarëve të Barçës kur shohin fanellën e re që do mbajnë veshur (VIDEO) Ka pak ditë që Barcelona ka publikuar fanellën bazë me të cilat do të luajnë në edicionin 2020/21 Si një pjesë e madh
Plas te Lazio: Sherr brenda klubit mes lojtarëve, Lotito i nervozuar Kthimi i Lacios në fushat e futbollit pas pandemisë, ka rezultuar një dështim i jashtëzakonshëm. Skuadra e drejtuar
Plas sherri mes lojtarëve të Partizanit poshtë pallatit të futbollistit rumun Pas pesë rasteve me Koronavirus të konfirmuara te Partizani, është rritur edhe tensioni në kampin e kuq, aq më tepër par
Solskjaer i bën një suprizë të "hidhur" lojtarëve, nuk do të ketë pushime Lojtarët e Manchester United nuk do të mund të shfrytëzojnë asnjë ditë pushim gjatë kësaj vere. Lajmin e ka bërë të d
Chelsea bën gati largimin e 6 lojtarëve, mblidhen fonde për transferimin e Havertz ‘Blutë’ e Londrës janë të vendosur që të përforcojnë edhe më shumë skuadrën e tyre, pas emrave si Timo Werner e Ziyech.
Zbulohet çfarë i tregoi Perez lojtarëve në telefon Real Madrid udhëtoi për në Bilbao sot, dhe Florentino Perez ishte pranë ekipit. Një foto që po qarkullon me shpejtësi
Dorëzohet Setien, u drejtohet lojtarëve: Nëse nuk keni besim tek unë, po largohem Quique Setien ka zhvilluar një bisedë me lojtarët e Barcelonës. Trajneri i Barcelonës, Setien, është njeriu me vëmend
Protagonistë dy ish-lojtarë të Superiores, plas sherri pas përfundimit të ndeshjes në Kosovë (VIDEO) Prishtina mposhti Drenicën ditën e djeshme me rezultatin 1-0, falë një goli të shënuar nga Ahmed Jonuzi në minutat e fun
Chiellini ngjall polemika me librin e tij: Ia kanë dhënë "Topin e Artë" lojtarëve më të dobët si Shevçenko dhe jo Totit Xhorxho Kelini po ngjall shumë polemika me librin e tij autobiografik “Unë Xhorxho”. Mbrojtësi i Juventusit tregon pë
Shpresë te Barcelona, gati të arrijë shifrën e kërkuar për shitjen e lojtarëve Te Barcelona ka optimizëm në ditët e fundit, ku është gati ti kryej dy marrëveshje përpara 30 qershorit. Klubi katala
Në Serie A lojtarëve në huazim do tu zgjatet kontrata deri më 31 gusht 30 futbollistë të Serisë A ishin në "ajër" për shkak të zgjatjes në kohë të sezonit futbollistit si rrjedhojë e pandemis
Gati të marrë kreun, Reali publikon listën e lojtarëve për duelin kundër Sociedadit (FOTO LAJM) Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve që do të grumbullojë në ndeshjen kundër Real Sociedadit. Tekniku Zidane
Interi synon majat, zbulohet lista e lojtarëve që kërkohen në merkato Ndonëse po zhvillon ndeshje mjaft të mira në fushë, Interi është eliminuar nga Champions League dhe Kupa e Italisë, ndër
U shpallën kampionë, kjo është festa e lojtarëve të Bayernit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Bayern Munich shpallet kampion për herë të 8-të radhazi në Bundesligë. Skuadra e Flick fitoi minimalisht 1-0 ndaj Werder
Konfirmuan largimin e Silvas dhe Cavanit, por lojtarëvë u mbaron kontrata para fundit të sezonit Thiago Silva dhe Edinson Cavani do të jenë pa kontratë në fund të muajit qershor. Dy veteranëve iu përfundon kontrata
Starova në Pressing: Unë te Partizani? Lojtarëve t’i kërkohen të japin shpirtin në fushë Një ndër të ftuarit në Pressing, në ABC News, është edhe Ermal Tahiri. Ish-futbollisti i njohur e nisi analizën e tij me
Shpenzimet e skuadrave të Premier League 5 vitet e fundit, ja kush kryeson Liverpooli është shumë afër fitimit të titullit të parë në Premier Ligë pas 30 vitesh. Ekipit të drejtuar nga Jurgen
Kreu i FIFA-s tregon arsyen e rregullit të ri për 5 zëvendësime Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, ka folur për rifillimin e futbollit në një intervistë të dhënë për Sky Sport.
"Gjakrat u nxehën aq shumë sa u desh ndërhyrja e lojtarëve", Modric tregon sherrin: Mourinho e bëri CR7 të qajë Luka Modric ka ndërprerë dominimin europain të Leo Messi-t dhe Cristiano Ronaldo-n në 2018-ën, duke fituar Topin e Artë.