999 rezultate për

lojtaresh

Legjenda e Realit flet para "El Classicos", tregon për çfarë lojtarësh ka nevojë Reali e Barca Njëri nga futbollistët më të mirë të Real Madridit, Guti ka folur para El Clasicos që zhvillohet në fundjavë. Ish-mes
Brescia nuk pranon shkëmbime lojtarësh për yllin e skuadrës Mesfushori 20-vjeçar ka qenë në syrin e Barcelonës dhe PSG, ndërsa gjigantët italianë Juventus dhe Inter janë gjithashtu
Ende asnjë miratim, në Itali duhet të presin ende për stërvitjet në grup Ndërkohë që Bundesliga u rikthye në fushë këtë fundjavë, për të vijuar sezonin 2019-2020, nuk mund të thuhet e njëjta gj
Milan ka gati lëvizjen e rradhës, kërkon shkëmbim lojtarësh Drejtuesit Milanit janë në kërkim të profilit ideal për repartin e sulmit. Objektivi i kuqezinjve është lojtari i Atl
De Laurentisin e kthen në perfekt Napolin: Nuk kam çfarë lojtarësh t'i shtoj Presidenti i Napolit ka dhënë lajmin e mirë të afrimit të sulmuesit Roberto Inglesse në muajin janar. Ky i fundit është
Publikohet lista prej 55 lojtarësh për formacion më të mirë të vitit (FOTO) FIFPro World XI ka pulitur listën e gjerë prej 55 lojtarëve që janë të përfshirë në këtë përzgjedhje. Normalisht që n
Navas: Jemi një grup lojtarësh që do qëndrojmë bashkë deri në fund Portjeri Madrilen, Keylor Navas është shfaqur para mediave pas fitores së Real Madridit ndaj Real Sociedadit në gjiron e
Lojtari i Apoelit presion Realit: Do të zbresim me të njëjtin numër lojtarësh pse duhet të trembemi Igor de Camargo, lojtari i Apoel Nicosia ka dhënë një intervistë para ndeshjes së klubit të tij ndaj Real Madridit në Ch
Kukësi, një tjetër afrikan i bashkohet skuadrës Drejtuesit e Kukësit janë përqendruar te merkato, pasi presidenti Gjici kërkon që me çdo kusht të përforcojë skuadrën me
Conte ul euforinë: Nuk kemi bërë ende asgjë Trajneri i Italisë, Antonio Conte, kërkon të ulë entuziazmin që pasoi fitoren kundër Belgjikës, pasi e ka radhën një nde
Napoli-Inter, 500 milione euro ne fushen e lojes Mbase paratë nuk janë gjithçka në jetë, por në futboll bëjnë diferencën. Të hënën në mbrëmje, Napoli dhe Interit do të s
De Biasi: I kënaqur nga paraqitjet e reja por kam frikë euforinë Trajneri i Kombëtares shqiptare Giani De Biasi ka deklaruar pas ndeshjes Shqipëri-Francë se edhe futbollistët por edhe t
Bindet më në fund De Biasi, fton Avdijajn për Francën Kur ishte pjesë e Schalke 04, fraza ish te e njëjtë nga Gianni De Biasi: "Mjafton të luajë vetëm një minutë me fanellën
Valdano: Kësaj Barcelone po i vjen fundi Ish sulmuesi i Real Madrid, Jorge Valdano, i cili në të shkuarën ka punuar si trajner dhe Drejtor Sportiv i "Los Blancos
Juventus mbetet favorit në Itali Për Fabio Capellon Conte ka një grup të kompletuar lojtarësh që po e menaxhon në mënyrën më të mirë. Sipas teknikut ital
Del Bosque: Giaccherini dhe Maggio, çfarë lojtarësh! Vincente Del Bosque nuk i përballoi dot penalltitë. Trajneri spanjoll e ndjeu shumë duelin me Italinë, aq sa dukej sikur
De Biasi: S'ka fjalë, dua fitore Gjithçka është gati. Shqipëria dhe Qipro sonte në 20:30 do të zbresin në "Qemal Stafa" për t’i dhënë start eliminatoreve
Ronaldo: Nuk ishte duel mes dy lojtarësh Cristiano Ronaldo, autor i golit të Portugalisë në ndeshjen e djeshme miqësore ndaj Argjentinës të cilën e fituan amerik
Ferguson do Hamsik dhe Cavanin Ka bindur Rooneyn të qëndrojë. Tani kërkon Hamsik dhe Cavani për të mbajtur fjalën e dhënë, të përforcojë skuadrën. Si