999 rezultate për

lojtare

De Ligt te PSG, parisienët bëjnë kurban këta 2 lojtarë Gjiganti francez, PSG çdo ditë është më afër transferimit të fenomenit holandez, De Ligt. Sipas mediave në Francë, PS
Pushtoi fushën, Kinsey rrëfen si reagoi babai polic,dhe mesazhet flirtuese nga lojtarët e Liverpool Modelja Kinsey Wolanski është vënë në qendër të vëmendjes, aq sa “The Sun” ka zhvilluar një intervistë të gjatë me perso
Ngritet procedurë disiplinore ndaj Agim Canës dhe lojtarëve të tij Komisioni i Garave i IPKO Superligës dhe Ligës së Parë në përbërje: Ismet Ahmeti, Isuf Ajeti dhe Abdyl Bellopoja në mble
Triumfi në finale, si festuan lojtarët e Liverpoolit brenda në hotel (VIDEO) "Daily Mail" ka publikuar një video ku lojtarët e Liverpoolit festojnë brenda hotelit të stadiumit "Wanda Metropolitano"
Ylli më i ri i Barcelonës zgjedh 4 lojtarët më të mirë në histori (VIDEO) Cruyff, Koeman, Van der Sar dhe Iniesta janë më të mirët ndonjëherë sipas De Jong. 22-vjecari holandez, Frenkie de Jo
Plas në Afrikë, lojtarët refuzojnë të luajnë për shkak se iu anulua goli jatë mbrëmjes së kaluar u zhvillua finalja e Ligës së Kampionëve në kontinentin e Afrikës. Esperance Tunis dhe Wydad
"Kërcënon" Pochetino: Do të fitojmë për të shkruar historinë Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino ka folur një ditë para finales së Champions Leagues. Në konferencën për med
Zidane dëshiron të mbajë këto 17 lojtarë te Reali, mungojnë yje Pas qëndrimit të Sergio Ramos, trajneri i Real Madridit, Zidane ka përpiluar listën me emrat e lojtarëve që dëshiron të
Ndryshime në listën e Kombëtares, ikin 3 lojtarë Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë të ditur se lista e kombëtares për dy ndeshjet eliminatore, ndaj Islandës më 8 qe
Festë dhe dhurata, Kombëtarja vizite surprizë në Shtëpinë e Foshnjës (VIDEO) Trajneri Reja, lojtarët Berisha, Mavraj, Hysaj, Lenjani, Cikalleshi dhe Roshi, së bashku me ndihmësit: Bulku, Salihi, Po
Granit Xhaka fton lojtarët e dëshpëruar të Arsenalit për t’i përshëndetur fansat që kishin udhëtuar në Baku (VIDEO) Tifozët e Arsenalit kanë pohuar se Granit Xhakës iu desh t’i thërrasë shokët e tij të skuadrës që t’i duartrokasin tifoz
Neymar turpërohet nga 19-vjeçari i Brazilit në stërvitje Brazili duket se ka një të ardhme të ndritur me lojtarët e rinj që i ka në skuadër, por edhe me disa që janë inkuadruar
Pochettino bën publike listën e futbollistëve për ndeshjen me Liverpool Mauricio Pochettino, trajneri i Tottenham, ka publikuar listën e lojtarëve me të cilët do të udhëtojë në Madrid, për fin
Nuk ka qetësi për Reyan, 3 lojtarë të dëmtuar në Kombëtare Lista me 29 lojtarët e grumbulluar nga Edi Reja duket se do të ndryshojë duke filluar nga dita e nesërme. Futbollisti që
Trukimet në Spanjë: Gjithçka filloi te Real Madrid, zbulohet skema si manipuloheshin ndeshjet Lajmi se policia spanjolle ka zbuluar një organizatë të mirëfilltë kriminale me qëllim trupimin e ndeshjeve në favor të
Deklaratë e fortë e Simeone: Trajnerët nuk dinë të blejnë lojtar (VIDEO) Një deklaratë që mund të lëndojë disa teknikë, por e sinqertë nga trajneri i Atletico Madrid Diego Simeone. Puna e t
Reja sqaron listën e Kombëtares dhe shpall objektivin madhor: Të arrijmë në Europian Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, po zhvillon një konferencë për shtyp, ku flet për dy ndeshjet eliminatore të EURO 2020
Arrestohen lojtarët e Realit të Madridit Një aksion i madh policor ka finalizuar arrestimin e disa lojtarëve nga La Liga dhe Segunda Division në Spanjë, teksa 4
Mema: U befasova nga lojtarët Trajneri i Tiranës, Mema, ka komentuar në emisionin "Gols pas Goli" fitoren e rëndësishme të marrë në fushën e Laçi-t.
Guardiola presion Manchester City-t: Dua 3 lojtarë ose largohem Pep Guardiola është përfolur për një kalim të mundshëm te Juventusi ditët e fundit por ende nuk ka asgjë zyrtare. Por