999 rezultate për

lojtar

Ndeshja me SPAL, në listën e lojtarëve të Juventusit mungon Ronaldo Juventusi do të përballet me Spalin, ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Italisë. Trajneri Andrea Pirlo k
Josa prezantohet te Kukësi, përcakton objektivat Mirel Josa prej disa ditësh ka marrë drejtimin e Kukësit, ndërsa sot u prezantua nga klubi verilindor si trajneri i ri i
Chelsea heq dorë nga lojtari që Lampard "ngulte këmbë" për ta transferuar Chelsea ka hequr dorë nga transferimi i mesfushorit te West Hamit, Declan Rice, pas shkarkimit të Frank Lampardit. La
Milani me 10 lojtarë, Interi barazon rezultatin (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me avantazhin minimal të miqve, Interi ka reaguar në të dytën. Lukaku u tregua i saktë
Milani me 10 lojtarë, Ibrahimovic ndëshkohet me të kuq (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic merr kartonin e dytë të verdhë nga Paolo Valeri dhe kësisoj ai largohet nga fusha e lojës. Derisa
Pepe zihet keq me shokun e ekipit (VIDEO) Pepe është në qendër të vëmendjes përsëri, pasi është kacafytur me bashkëlojtarin e vet te Porto, Loum N’Diaye, të hënën
Hasani flet si "dem i kuq": Mos më trajtoni si lojtar i madh, Cuculi më shtyu drejt Partizanit Pasi ka hedhur firmën në kontratë dhe ka pozuar me fanellën numër 24, Ferhan Hasani ka thënë fjalët e para si lojtar i P
Lojtarët e Realit fokusohen te Champions, "harrojnë" La Liga “Los Blancos” humbën dy trofe brenda gjashtë ditëve, pra u eliminuan nga Superkupa e Spanjës dhe Kupa e Mbretit. Sipa
Lojtari i Atalantas tallet keq me Ibrahimovic në rrjetet sociale (VIDEO) Marten De Roon është tallur me Zlatan Ibrahimovic – pasi Atalanta mposhti Milan 0-3 në San Siro. Ibrahimovic mori vë
Tashmë zyrtare, Ozil është lojtar i Fenerbahces Arsenal dhe Fenerbahce kanë arritur marrëveshje për transferimin e Mesut Ozil në Stamboll. Tani është zyrtare, Ozil ë
Ky është momenti kur Conte ndëshkohet me karton të kuq, mungon në derbi (VIDEO) Skuadra e Interit ka dështuar të fitoj në përballje ndaj Udineses në javen e 19-të të Serie A-së. Nuk mjaftoi kjo, tr
"Çmendet" Klopp, sherr me trajnerin e Burnley (VIDEO) Jurgen Klopp dhe shefi i Burnley, Sean Dyche u përfshinë në një shkëmbim zemërimi fjalësh në kohën e pjesës së parë në n
Lojtarët e Realit të befasuar me sjelljen e Zidane pas eliminimit nga Kupa e Mbretit Lojtarët e Real Madrid u kthyen në qendrën stërvitore në Valdebebas të enjten në mëngjes për seancën e tyre të parë stër
Në Itali shpresojnë për një transferim të Messit, ish-lojtari argjentinas: E ka në dorë Zaneti E ardhmja e Lionel Mesit është e papërcaktuar edhe pse argjentinasi ka deklaruar se nuk do të rinovojë me Barcelonën në
Zidane: Duhet t’i pyesni lojtarët nëse besojnë tek unë lcoyano ishte surpriza e natës së sotme, e cila arriti që të eliminojë Real Madridin nga Copa del Rey pas fitores 2-1.
Cuadrado mposht Covid-19, futet në listën e lojtarëve për finalen e sotme Mbrojtësi i krahut të djathtë të Juventusit, Juan Cuadrado është shëruar nga COVID-19. Braziliani në dy testimet e fu
Trajnerët që drejtojnë ish-skuadrat ku shkëlqyen si lojtar (FOTO LAJM) Shumë pak yje të futbollit botëror kanë arritur të shkëlqejnë edhe si trajnerë. Megjithatë, aktualisht janë disa, dhe pë
Lista e lojtarëve të Juventusit, të ftuar për ndeshjen ndaj Napolit (FOTO LAJM) Ndeshja mes Napolit dhe Juventusit e vlefshme për Super Kupën do të luhet më 20 janar. Liga Italianë këtë sezon ka pr
Alaba ka arritur marrëveshje me Realin? Babai i austriakut mohon gjithçka Babai i David Alabas ka mohuar raportimet se djali i tij ka arritur marrëveshje me Real Madridin. Marca raportoi se a
Gjykata sportive jep vendimin për dy yjet e Milanit AC Milani dje shënoi fitore në transferte me Cagliarin me rezultat 0 – 2, fal dy golave të Zlatan Ibarhimovicit. Por,